Skocz do zawartości

NBA Draft 2018


LukeMorrison

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopak jest bardzo perspektywiczny, ale też nie wierzę aby dotrwał do 25 picku...

Jeśli chodzi o umiejętności to mi bardziej Joe Inglesa przypomina, niż Klaya. Z wad widać problemy z pracą nóg i kozłowaniem - przy silniejszej defensywie będzie mu trudno kreować samemu rzut. Idealny do systemowej ekipy, gdzie na zasłonach będzie mógł spokojnie poczuć pewność siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kings always be the King$

 

There’s a very real chance the Kings would take Michael Porter Jr. at No. 2, but it’s unclear how the canceling of the Friday workout in Chicago might impact the process. They want more intel on medical and another look. Teams are being told that the workout will be rescheduled.

https://twitter.com/sam_amick/status/1007115019094376448?s=19

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie newsy pokazują jakie te teamy są durne i że sytuacja w której się znaleźli (Czyli bycie w dupie przez wiele ostatnich lat) to zaden przypadek
Jedni chca z #2 Portera, inni z #8 Sextona. Grizzles chcą wymieniać #4 z Parsonsem a Suns nawet chyba nie rozważają wzięcia najlepszego gracza tej klasy z jedynką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś śledzi mniej więcej te informacje około draftowe to chyba nikt nie bralby Portera z 2.

Jeśli Porter nie wytrzymuje treningów z drużynami nba to jak on sobie poradzi podczas sezonu gdzie te obciążenia są naprawdę duże.

Ja wiem ze lekarze na poziomie nba to już wysoka jakość ale oni cudów też nie dokonują.

Ktoś musiałby zdiagnozować czy jego sposób gry i mechanika nie wpływa na no że ma problemy z plecami, być może podczas kozolowania, zgina plecy w niewłaściwy sposób.

Na dodatek przy jego wzroście zasięg rąk nie jest aż tak okazały jak myslano wiec mu raczej bliżej do George niż Durnata, a to też jakiś tma mały minusik

Do tego moim zdaniem może mieć problem w obronie nadążyć za szybszymi rywalami, ale to akurat jakąś tam moja subiektywny wniosek

Jeśli pójdzie w top 4 będę zaskoczony

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Porter dalej ma problemy z plecami, to nikt go nie weźmie ani z 2. ani z 5. Pod względem skillsetu to jednak bardzo interesujący zawodnik i trudno się dziwić, że ktoś go rozważa w kontekście 2, skoro przed sezonem u większości był #1. Co nie znaczy, że go tam mam, ale samo zainteresowanie nie oznacza, że ktoś go z takim nr weźmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podniecalbym się mockami

 

Wystarczy oczytać rewelacje o przednich draftach celem ochłonięcia.

 

Te opisy są tendencyjne i opierają się na raczej dostępności gracza do obejrzenia i szerszej histerii zwanej hipem.

 

Z perspektywy roku to wróżenie z fusów to zabawne jest

 

Tam jest mało takiego rogesjonalnego warsztatu

 

W kasa sora

Spora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I najlepsze klasowo drafty https://hoopshype.com/2018/06/14/nba-draft-10-best-classes/amp/?__twitter_impression=true

Trochę mnie rozśmieszył ten tekst o obronie weak side.
Czemu? Przecież piszą że mimo niekoniecznie dobrych warunków fizycznych broni bardzo inteligentnie i solidnie, natomiast nie ma co się nastawiać że będzie królem steali i bloków. Ma też problem z przejmowaniem nizszych, szybszych graczy gdyż poza w/w zasięgiem musi popracować nad pracą nóg, inaczej jak go miną to już "nie sięgnie" obrońcy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tej miłości do Trae -- jego obrona nie istnieje.. To jest poziom Thomasa w obronie.. Bottom 10 ligi

W ataku z sezonem rzut mu zaczął siadać.. Ogólnie zakończył sezon z trójką na poziomie 36%

Taki Okobo rzucał w o wiele mocniejszej lidze francuskiej ponad 40%. I na dodatek ma większy potencjał w ataku. Oczywiście różnica wieku jest na korzyść Trae niemniej Young jest na pewno najgorszym obrońcą tego draftu a pewnie i poprzedniego..

 

Jeśli jego rzut, a weźmy pod uwage że jest dość niski nawet jak na rozgrywającego , nie odpali to będzie bustem całkowitym bo nawet przy dobrym rzucie może być minusowym graczem przez kilka lat kariery .. Z tak słabą obroną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drugiej połowie sezonu za 2 miał 43% za 3 miał 32% a w obronie mijał go każdy

 

Nie mówię, że nie będzie dobry ofensywnie ale winspan ma słabiutki. Jest niski. On może mieć duże problemy ze zdobywaniem punktów pod koszem. Ba on miał ogromne problemy ze zdobywaniem takich punktów w NCAA

 

On ma chyba najmniejszą rozpiętość ramion ze wszystkich potencjalnych wyborów pierwszorundowych

 

A w obronie jest naprawdę fatalny

 

Dla mnie największe ryzyko jeśli chodzi o draft i największy potencjał na bycie bustem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótkość Trae Younga też mi bardzo przeszkadza, ale z drugiej strony można wymienić takie nazwiska jak Irving, Curry, Walker, Lowry. To są tegoroczni All-Starzy i żaden nie ma rozpiętości ramion większej niż 6-4 (Trae ma 6-3).

 

Ogólnie chłopak daje like do wszystkiego na twitterze co związane jest z nim w barwach Orlando. Widać, że naprawdę chciałby przyjść do Magic, więc trochę mnie tym kupił :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się pokusze żeby sprawdzić w przyszłości jak bardzo się myliłem. Pisze mock w odniesieniu co zrobią.

 

1(Suns) Ayton

Bo to lokalny chłopak, bo ciało i fizycznosc greckiego Boga, bo brakuje centra Suns. Obawy wiadomo obrona, poza tym czy w obecnej lidze drużyna w której główna postacią w ataku jest center jest w stanie wejść do finału ligi?

 

2.(Sacramento) Doncic

W Sacramento już miałby kolegę z Europy więc zawsze łatwiejsza aklimatyzacja

Bardzo wszechstronny, może być mózgiem ataku. Czy jest w stanie tylko kreować na przeciwko dużo bardziej atletycznym graczom? Okaże się. Jak dla mnie to będzie rookie of the year.

 

3.(Atlanta) Tuta widziałbym Jacksona Jr. Drużynę czeka jescze trochę bycia na dnie więc bez presji chłopak może się rozwijać. Pasuje do Collinsa. A Atlanta bierze gościa którego sufit jest naprawdę wysoko. Gość blokuje świetnie, za 3 rzuca bardzo dobrze mimo dziwnej formy, czy nauczy się więcej w ataku? Myślę że tak ale to zależy na jakich ludzi trafi chociaż wydaje mi się ze Atlanta byłaby dla niego świetnym miejscem.

 

4(Memphis) Bagley, to gość którego nie mogę jakoś kupić dalej, w ofensywie jego wachlarz zagrań wcale nie jest ogromny, zdecydowanie za dużo gra na lewą rękę, za 3 gdy obrońca go naciska też nie rzuca za dobrze. Jednak atletyzm i zbiórką powinny go ratować, ma duży potencjał, fizycznie kocur. A Memphis na 4 brakuje talentu.

 

5(Dallas) Bamba czyli nowy Gobert. Tyle czasu czekali na centra z prawdziwego zdarzenia i oto on. Zasięg rąk, mobilność, romansowanie z 3 to jest to czego się oczekuję od nowoczesnego centra. W ataku szału nie robi ale to bardzo inteligentny gość sądząc po wywiadach i w dobrej organizacji się na pewno wiele nauczyć. Chyba mój ulubieniec jeśli chodzi o ten draft. Przyszły najlepszy defensywny gracz ligi.

 

6 (Magic) Young. Nie bez powodu wyjebali Paytona za darmo, brakuje w tej drużynie talentu strasznieu a na pozycjach sf-pf już mają zawodników. Zapewne zaryzykuja może w końcu szczęście się uśmiechnie do tego zapomnianego przez Boga klubu. Trae może być super gwiazda jak pewien Pan z Golden a może też być gnojonym w defensywie średnim starterem który nie umie dostać się pod kosz.

 

7. (Bulls) Porter Jr. Tutaj trzeba podjąć duże ryzyko, gość może naprawdę niszczyć w ataku forma rzutu, wzrost, mobilność. Tylko czy zdrowie pozwoli? Obawiam się de nie, kontuzje pleców zniszczyły już nie jednego sportowca a on już w tak młodym wieku nie daje rady grać. Bulls mają deficyt na pozycji Sf, szukają przyszłej gwiazdy, chłopak chce dla nich grać, cóż innego mogą zrobić jeśli go nie wybrać?

 

8(Cleveland) Knox, Bron odchodzi, więc mogą zaryzykować z kimś takim jak Knox. Przewiduje że będzie tank więc to idealna okazja do rozwoju dla Knoxa. Atletyzm jest, wzrost jest, dobra forma rzutu jest. Nauczy się kreować sam sobie rzut i będa z niego ludzie. A Cleveland będą potrzebować już nie długo skrzydłowego :)

 

9 (Knicks) Mikal Bridges. Tutaj jest trochę bieda na pozycji Sf a Mikal spokojnie dałaby radę. Nie będzie potrzebował dużo piłki tylko czekał w rogu na rewelacyjne podania od Mudiaya i Burka. Zapowiada się świetny rolę player.

 

10 (76) Miles Bridges. Tutaj będą potrzebni strzelcy. Miles z lawki może być ważnym elementem rotacji.

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej obejrzałem jakieś hajlajty tego Aytona na youtube, szaleństwo, jak ładnie to ujął kolega powyżej 'ciało greckiego boga', no shit


fajnie że pójdzie do takiego totalnego outsidera, będzie miał wszystkie rzuty i zbiórki tego świata, i będzie sobie mógł ładne statline'y nabijać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że warto to tu wrzucić ;) draft w beGM:

 

  • Luka Doncić - Miami Heat
  • DeAndre Ayton - Utah Jazz
  • Jaren Jackson Jr - Phoenix Suns
  • Mohammed Bamba - Sacramento Kings
  • Trae Young - Dallas Mavericks
  • Marvin Bagley - Oklahoma City Thunder
  • Michael Porter Jr - Memphis Grizzlies
  • Wendell Carter Jr - Atlanta Hawks
  • Mikal Bridges - Sacramento Kings
  • Miles Bridges Toronto Raptors
  • Zhaire Smith - Charlotte Hornets
  • Kevin Knox - Detroit Pistons
  • Shai Gilgeous-Alexander - Boston Celtics
  • Collin Sexton - Los Angeles Clippers
  • Robert Williams - Sacramento Kings
  • Kevin Huerter -  Los Angeles Lakers
  • Lonnie Walker -  Dallas Mavericks 
  • Khyri Thomas - Philadelphia 76ers
  • Keita Bates-Diop - Utah Jazz
  • Mitchell Robinson - Philadelphia 76ers
  • Elie Okobo - Phoenix Suns
  • Josh Okogie - Brooklyn Nets
  • Shake Milton - San Antonio Spurs
  • Donte DiVincenzo - Los Angeles Clippers
  • De'Anthony Melton - Los Angeles Lakers
  • Dzanan Musa - San Antonio Spurs
  • Troy Brown - Sacramento Kings 
  • Isaac Bonga - Brooklyn Nets
  • Jacob Evans - Chicago Bulls
  • Chandler Hutchison - Golden State Warriors

--------------
 
31. Omari Spellman - Philadelphia 76ers
32. Melvin Frazier - Sacramento Kings 
33. Gary Trent Jr. - Detroit Pistons
34. Jalen Brunson - Philadelphia 76ers
35. Jevon Carter - Utah Jazz
36. Moritz Wagner - Detroit Pistons
37. Grayson Allen - Memphis Grizzlies 
38. Anfernee Simons - Dallas Mavericks
39. Jarred Vanderbilt - Charlotte Hornets
40. Aaron Holiday - Utah Jazz

41. Kenrich Williams - Phoenix Suns
42. Landry Shamet - Dallas Mavericks
43. Sviatoslav Mykhailiuk - Detroit Pistons 
44. Jerome Robinson - Los Angeles Lakers
45. Bruce Brown - Los Angeles Lakers
46. Justin Jackson - Philadelphia 76ers

47. Brandon McCoy - Utah Jazz
48. Chimezie Metu - San Antonio Spurs
49. Kostas Antetokounmpo - Utah Jazz

50. Trevon Duval - Brooklyn Nets
51. Rodions Kurucs - Washington Wizards
52. Gary Clark - Philadelphia 76ers
53. Rawle Alkins - Denver Nuggets
54. Hamidou Diallo - Oklahoma City Thunder
55. Alize Johnson - Los Angeles Lakers

56. Tony Carr - Charlotte Hornets
57. Malik Newman - Miami Heat
58. Kevin Hervey - Atlanta Hawks
59. Bonzie Colson - Utah Jazz

60. Raymond Spalding - Sacramento Kings

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

8(Cleveland) Knox, Bron odchodzi, więc mogą zaryzykować z kimś takim jak Knox. Przewiduje że będzie tank więc to idealna okazja do rozwoju dla Knoxa. Atletyzm jest, wzrost jest, dobra forma rzutu jest. Nauczy się kreować sam sobie rzut i będa z niego ludzie. A Cleveland będą potrzebować już nie długo skrzydłowego :smile:

 

oni twierdzą, że za żadne skarby nie będą tankować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.