Skocz do zawartości

NBA Draft 2018


LukeMorrison

Rekomendowane odpowiedzi

Kings mają dwóch SG w których zainwestowali, i już teraz jeden z nich (Bogdanovic) z musu gra na SF. Wzięcie trzeciego SG powoduje konieczność jednego-dwóch trejdów.

 

On czasem nie mówił, że Doncić nie był tematem rozmowy o pracę z Suns? Co, znowu, nie znaczy, że go nie weźmie, ale jak uznają, że Ayton jest lepszy to go wezmą.

A Doncic w kadrze nie grał jako trójka? O ile pamiętam biegał z Blazicem i Dragicem. Nie wiem czemu w NBA by nie mógl grać z Hieldem i Foxem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego przy wylosowaniu picku #7, Sac automatycznie było pewne już że ma z top3? Był jakiś swap kiedyś który przegapiłem czy o co loco?

 

https://youtu.be/eEeKHZSORjc?t=127

 

Losuje się tylko 3 miejsca, a pozostałych ustawia po bilansie.

Kings mieli przypisaną 7 przed losowaniem i byli pod Chicago. Więc spadek Chicago = awans Sacto, a awansować można tylko do top3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy tak Younga do Magic przypisujecie? Przecież nie jest long, athletic, ani tym bardziej multi-positional. Nie pasuje do filozofii Weltmana i Hammonda.

Tylko wszyscy inni którzy będą dostępni z tym numerem wydają się gryźć z obecnym rosterem.

A tak dla odmiany w końcu będzie rozgrywający z porządna 3 który widzi kosz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suns biorą Aytona i nie wiem skąd wątpliwości. Sarver to po pierwsze biznesmen i nikt mu nie zapewni takich wpływów ze sprzedaży gadżetów i biletów na dzień dobry jak local hero ulubieniec Arizony. Myślę, że biorąc po uwagę niepopularność jego ostatnią rzeczą jaką mu trzeba to kolejna fala hejtu, kolejne banery z apelem aby sprzedał zespół i gigantyczna presja dla nowego nastolatka z Europy na dzień dobry. Ayton to safe bet, nikt ich nie skrytykuje za wzięcie go nawet jak okaże się bustem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wszyscy inni którzy będą dostępni z tym numerem wydają się gryźć z obecnym rosterem.

A tak dla odmiany w końcu będzie rozgrywający z porządna 3 który widzi kosz :)

A widzisz, to było wyjaśnione wczoraj przez Weltmana :). Najpierw BPA, a pozycja ma mniejsze znaczenie. Zresztą roster Magic składa się z Gordona i Isaaca, przy czym ten pierwszy liczy na maxa, a drugi na razie jest jakby trochę szklany. Moim zdaniem Portera warto rozważyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, to było wyjaśnione wczoraj przez Weltmana :). Najpierw BPA, a pozycja ma mniejsze znaczenie. Zresztą roster Magic składa się z Gordona i Isaaca, przy czym ten pierwszy liczy na maxa, a drugi na razie jest jakby trochę szklany. Moim zdaniem Portera warto rozważyć.

Przy tej dwójce właśnie guard nie byłby złym pomysłem, tak moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gordon dostanie tego maksa od Magic bo to na ten moment ich jedyny wartościowy zawodnik. Poza tym wyjebanie Paytona za darmo może też mówić kogo chcą w tym drafcie.

 

Myślę że po Portera sięgnie Memphis, tam jest dziura na tej pozycji z racji tego że Parsons jest ciągle kontuzjowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, ze Kings zmarnują swój kolejny pick i wezmą białego guarda, który podzieli losy Stauskasów i Hezonjów tej ligi? :>

Naprawdę porównujesz Hezonje rezerwowego w Barcelonie do kolesia,który w wieku 18 lat byl liderem Mistrzów Europy i Realu Madryt. No jednym z dwóch liderów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę porównujesz Hezonje rezerwowego w Barcelonie do kolesia,który w wieku 18 lat byl liderem Mistrzów Europy i Realu Madryt. No jednym z dwóch liderów

 

Porównuję zjawisko brania białych europejczyków z wysokimi pickami. Jeden Kristaps wiosny nie czyni i mając #2 raczej bym się zastanawiał czy warto tego Doncica przeszczepiać na inny grunt i ryzykować, że nie pyknie, czy może jednak brać najlepszego możliwego "murzyna".

Okaże się za jakiś czas. Mam nadzieję, że Suns nie wezmą Aytona (małe szanse), bo mam jakąś taką mimowolną sympatię do Kings i chciałbym, żeby się kiedyś wygrzebali z gówna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Doncic to nie jest strwotypowy wysoki bialas z rzutem z Europy.

Niesamowicie wcześnie się rozwinął, mistrz Europy, Wiadomo ze każdy zawodnik ma jakieś wady u niego mamy pierwszy krok i atletyzm jednak Manu Ginoblu i Harden pokazuja że da się zyc bez tego(chodzi mi tutaj o to że Doncic ma podobny poziom umiejętności fizycznych co ci dwaj) . A z zdobywaniem punktów i kreowaniem innych wydaje się nie mieć problemów.

 

Moim zdaniem jest dużo pewniejszy niż Bagley który w tym roku pokazał że jest bardzo słaby w obronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.