Skocz do zawartości

NBA Draft 2018


LukeMorrison

Rekomendowane odpowiedzi

Od kiedy Bamba po treningach z Hanlanem rzuca z nową mechaniką może i do niego się przekonasz ;-)

 

1) Doncić - bo Kokoskov nie odpuści

2) Ayton - logiczne

3) Jackson/Bamba?

4)Jackson/Bagley?

5) Kto zostanie z JJJ/Bagley/Bamba?

6) Young

7) Porter

 

Tak bym obstawiał teraz top7 jak będzie wybierane.

I szalenie trudna decyzja Cavs będzie.

Cavs najpewniej będą brać Mikala niezależnie od tego czy Le Bron zostanie czy nie.. To dla nich najlepsza opcja

 

A do Kings to jeśli wezmą Aytona to co zrobią z pozostałymi swoimi podkoszowymi ? Niemniej Ayton czy Luca to jest decyzja podejmowana w sekundę . Ta dwójka idzie TOP2 i oni biorą tego którego im Phoenix zostawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs najpewniej będą brać Mikala niezależnie od tego czy Le Bron zostanie czy nie.. To dla nich najlepsza opcja

 

A do Kings to jeśli wezmą Aytona to co zrobią z pozostałymi swoimi podkoszowymi ? Niemniej Ayton czy Luca to jest decyzja podejmowana w sekundę . Ta dwójka idzie TOP2 i oni biorą tego którego im Phoenix zostawi

Ayton nakrywa czapka tych ich aktualnych podkoszowych. Gdyby WCS byl jrszcze ogarniety to moze by brali JJJ a tak Ayton to logiczny wybor.

 

Odkad jest Silver to #1 wygrywali ci znajwiekszymi szansami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc mocno życzę Kings, żeby Suns podpalili się na Donka i wzięli go z jedynką. Wtedy Ayton na pokład i można kombinować jeszcze raz, może tym razem wyjdzie po nieudanym budowaniu na DMC. 

 

Biały guard z #1? Tego się nie robi i mam nadzieję, że Suns to zrobią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#1 tutaj widziałbym Aytona bardzo fajny fit do Suns ale raczej wezmą Doncicia

#2 imho Ayton lub Bagley

#3 gdyby był Mike poszedłbym postawić pieniądze, że Bamba a tak to ew JJJ bo jednak tam jest duża dziura a talenty są dobre połączenie no chyba, że Doncić spadnie tak nisko ...

tak jak wyżej zostało ujęte i Young raczej w ORL aczkolwiek Porter jr w Memphis jakoś mnie nie zdziwiłby ale chyba nie zaryzykują z taką historią 

#7 ktoś na SF więc albo Porter jr albo Bridges tylk on mi aż tak wysoko nie pasuje

#10 Mikal raczej tak nisko nie spadnie więc wcale nie zdziwi mnie Knox u nich ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tego wysokiego picku dla Sacramento ponieważ istnieje uzasadniona obawa że zmsrunuja kolejny talent.

 

Moim zdaniem Suns wezma Aytona. A na rynku agentów rzuca jakiś większy hajs IT jakiś 2 letni kontakt. Będzie rozgrywający z 3 oraz chyba najlepszy gracz draftu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielki come back do Californii, może się wydarzyc

 

ja na miejscu Wizz to bym proponował jakiegoś allstara za ten pick, możę by przeszło a tak to ciągle mają wojne o piłke

Tylko kogo?

Wall ma no trade chyba, Ball za #2 i wtedy chyba pick leci dalej bo Ayton/Doncic albo nie pasuja do Walla albo nie rozwiazuja az tak ich problemow, a Porter to nie jest cena #2.

 

Kings nie spierdolcie tego, blagam. Wezcie Aytona bo za rok i tak nie macie picku. Choc ta organizacja jest tak glupia ze mnie nie zdziwi pojscie w Younga albo ryzyko z Bagleyem ktory ma jednak spore wady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem, Suns w końcu są w pozycji w której chcieli być od 5-6 lat. Młody, zdolny trener, i Ayton/Doncic, Booker, Jackson + #16.

 

Doncic to nie jest idealny fit ani dla Suns (jako PG albo SF w Suns?), ani dla Kings (Fox, Hield, Bogdanovic?). Wcale bym nie przesądzał, że pójdzie w top2.

 

Givony hypuje Cartera jak Skala kiedys. Gosc ma zbyt ograniczony sufit na top 10

Carter w ataku wszystko robi na dobrym poziomie, to nie jest ograniczony sufit, pytanie brzmi czy będzie bardzo dobrym obrońcą, ale tutaj ciężko przewidzieć na ile to wpływ Coacha K. Obecnie przekonujemy się jaką wartość mają gracze na poziomie Ala Horforda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Doncic to większy talent niż ktokolwiek w rosterach Kings i Suns. Prędzej będą dopasowywać resztę pod niego niż na odwrót. :smile:

Tak jak Bagley i Ayton. Nie twierdzę, że tak będzie, możliwe, że nie, ale nie zdziwiłoby mnie gdyby Kings woleli Fox-Hield-Bogdanovic-Bagley-WCS, niż brać Doncicia i handlować Hieldem za którego oddali DMC.

 

Dlatego jak o tym myślę to nie przesądzałbym na ten moment, że Ayton i Doncic na pewno pójdą z dwoma pierwszymi pickami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Kings to w przypadku Aytona trzeba pogodzić się z strata WCS który w defensywie jest naprawdę niezły i teoche szkoda stracić bo teraz będzie miał ostatni rok kontraktu a wątpię żeby chciał zostać jeśli ma być rezerwowym centrem na kilkanaście minut.

 

W przypadku Doncica najwięcej traci Bogdanovic, chociaż on akurat jakby grał z ławy to nie byłoby tragedi bo w defensywie to dosyć duża dziura. Ale w tym przypadku Hield będzie miał mało minut?

 

To Kings najbardziej by pasowali Bagley, Porter lub Jackson ale wybór z 2 któregoś z nich wydaje się ryzykowny.

 

Może jakiś handel z Chicago lub Dallas?

 

Moim zdaniem ciekawym scenariuszem byłby wymiana właśnie z Dallas wybranie Bagleya rzucenia hajsu Parkerowi, wtedy jest już jakiś ciekawy skład

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kings mają dwóch SG w których zainwestowali, i już teraz jeden z nich (Bogdanovic) z musu gra na SF. Wzięcie trzeciego SG powoduje konieczność jednego-dwóch trejdów.

 

Kokoskov dopiero co przyszedł do Suns i miałby odpuścić "swojego" Doncicia? Nie widzę tego.

On czasem nie mówił, że Doncić nie był tematem rozmowy o pracę z Suns? Co, znowu, nie znaczy, że go nie weźmie, ale jak uznają, że Ayton jest lepszy to go wezmą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.