Skocz do zawartości

FPL 2017/18


matek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

heh walcott w fpl 23 mecze dla arsenalu, gral w 6, razem 63 minuty. zrobil w nich 6 fp.

w evertonie 2 mecze 180 minut, 19 fp ;]

 

no comment w sumie dla wengera ze tak go jednak olał i nic mu nie dawal grac. on zawsze potrafil cos tam dac wiecej niz ci w ktorych wenger obecnie uwierzyl.

 

fajnie ze w koncu odszedl od tego starego dziada, juz go wszyscy biora po wczorajszym wyczynie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

No dobra, krótkie podsumowanie, na szersze przyjdzie czas po weekendzie. 

 

1. Granie z fazą play-off mi się podoba i trzeba to kontynuować. 

2. Kto to Sopot 49ers? 

 

Fajnie, że w finale będzie pojedynek dwóch najlepszych drużyn po RS, szczególnie, że mieliśmy po 70 punktów, więc rozwiązanie wydaje się w c*** uczciwe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, krótkie podsumowanie, na szersze przyjdzie czas po weekendzie. 

 

1. Granie z fazą play-off mi się podoba i trzeba to kontynuować. 

2. Kto to Sopot 49ers? 

 

Fajnie, że w finale będzie pojedynek dwóch najlepszych drużyn po RS, szczególnie, że mieliśmy po 70 punktów, więc rozwiązanie wydaje się w c*** uczciwe. 

 

Zapomniałem o tym, chyba z pół roku tam nie zaglądałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że do forum pamiętasz... wszędzie jest przypominanie. 

Lub resetowanie. 

 

Do forum mam specyficzne i łatwo pamiętać, tam zastosowałem inne

 

A zapomniałem że stawiałem od początku na Salaha to źle może nie będzie

Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieje matku, ze wyciagniesz wnioski ze granie h2h z ludzmi ktorzy sie nie angazuja nie ma wielkiego sensu.

Wypaczanie wynikow zabawy.

Jak chcesz to zweryfikować przed startem?

 

Jedno zlanie skreśla z listy na dalsze granie, proste. Podsumuję sezon i zobaczę. Temat wisiał jakiś czas, liczba miejsc ograniczona, a nie będę skreślał ludzi tylko dlatego, że ktoś inny zaspał. Po nikim nie płaczę, w lato rusza kolejna seria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pije do tego, ze wole sprawdzonych ludzi niz niewiadomych.

Dales tez ciala kombinujac z iloscia druzyn ze w koncy wyszlo nas bodajze 13.

Nie dałem misiu i ilość drużyn była celowo taka, żeby każdy z każdym zagrał równą ilość spotkań przed częścią pucharową. I to się udało. Nie było sytuacji, że z jednym zagrałem 3 razy, a z innym 2. Wcześniej limit był ustawiony tak, żeby zagrać ze sobą po 4 razy, a później rozszerzyliśmy właśnie do tej ilości, jaka była. 

 

Też wolę sprawdzonych ludzi, ale nie przychodzących w ostatniej chwili i nie kosztem już zgłoszonych uczestników. Nie mam teraz jak sprawdzać dokładnie, ale Maciek w którymś z poprzednich sezonów też miał kartę odpuszczenia, więc to nie zawsze jest tak słodko z twoimi pewniakami. Z nim grałem kilka razy swoją drogą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiem kolego to sobie mozesz kogos z wlasnego podworka nazwac, wiec zwolnij troszke z textami.

Strasznie wrazliwy jestes, niepotrzebnie sie rzucasz, gadasz o ich spoznieniach dajac ludziom dwa dni na zapisanie sie do ligi, nie kazdy przesiaduje na forum godzinami.

Gralismy w dosyc podobnym skladzie co sezon, mogles im dac znac i tyle. Ale pewnie zbyt nadety na to jestes...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.