Skocz do zawartości

FPL 2017/18


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej nigdy nie jest dobrze używać wild w 3 gameweeku.

Za dużo jest znaków zapytania na następne kolejki.

Wszystkie chipsy trzeba szanować i to bardzo bo to za duże handicapy w ta zabawę szczególnie jak się ją dość poważnie traktuje.

Sezon jest dlugi i zazwyczaj zapał u większości a tym samym takie tematy umierają gdzieś koło lutego, było tak w poprzednich latach będzie pewnie i teraz także luzujcie cycki i przede wszystkim grajcie do końca :smile:

 

 

;)

 

JdWy4ferYbNG6ZzCzWb22j2IMvY0gQevDkxMxrBD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to pokrywa się z zamknięciem okienka i opadnięciem kurzu pierwszych kolejek. Plany są weryfikowane, wielu graczy pozbywa się wtop.

 

Całkiem rozsądne wyjście. Lepsze szybkie cięcie, niż małe zmiany co tydzień. Tracimy punktowo i finansowo, bo ewentualne steale drożeją.

 

Spotykam się od dawna z opiniami, że WC trzeba trzymać na później, ale nie ma żadnego potwierdzenia, że daje to jakiś boost. Na szczęście coraz mniej takiego podejścia, na czele z krytyką lub wyśmiewaniem wczesnego wykorzystania karty przez innych, szczególnie po wejściu drugiej WC w styczniu.

 

Wykorzystujemy wtedy, gdy uważamy że potrzeba wielu zmian na raz, proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to pokrywa się z zamknięciem okienka i opadnięciem kurzu pierwszych kolejek. Plany są weryfikowane, wielu graczy pozbywa się wtop.

 

Całkiem rozsądne wyjście. Lepsze szybkie cięcie, niż małe zmiany co tydzień. Tracimy punktowo i finansowo, bo ewentualne steale drożeją.

 

Spotykam się od dawna z opiniami, że WC trzeba trzymać na później, ale nie ma żadnego potwierdzenia, że daje to jakiś boost. Na szczęście coraz mniej takiego podejścia, na czele z krytyką lub wyśmiewaniem wczesnego wykorzystania karty przez innych, szczególnie po wejściu drugiej WC w styczniu.

 

Wykorzystujemy wtedy, gdy uważamy że potrzeba wielu zmian na raz, proste.

Co do tego styczniowego WC to można jej użyć tylko do końca okna czy do końca sezonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do konca sezonu.

wild card w 4 gameweeku jest oczywiscie naturalne i wiadomo ze jest ich wtedy najwiecej, ale chcialbym zobaczyc takie statsy z wszystkich lat bo ostatni sezon to troche malo.

no i czemu akurat 200k a nie np 10? ;]

 

z wild nie chodzi raczej o to zeby diametralnie zmienic sklad, bardziej o to zeby trafic tych co sie bierze na chociaz 3-4 kolejki.

niestety bardzo czesto jest tak ze wc to niezla wtopa.

 

w pazdzierniku jest kolejna przerwa na kadry. potem sa swieta i 4 kolejki w 10 dni. nie masz wild a masz np szpital i jestes w strasznej dupie.

 

z drugim wild sprawa jest dosc jasna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od reszty składu.

Trio z mu - pogba, michi i lukaku, alonso, dawson, ten kolo z watfordu na r, morata i firmino i jeden z 3 obroncow dosc tanich ;-)

 

Sam mam dylemat nad mane a eriksenem bo klopp jednak sporo rotuje no i cou zostaje. Z drugiej strony bez mane the reds byli tragiczni w czasie styczniowego pna w poprzednim sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mane jest w najbardziej sztosowej formie- mam go od samego początku. Może z Arsenalem pokazał jak dotąd najmniej w tym sezonie ale i tak gola zaliczył.

Wg mnie największy pewniak.

To samo z Firmino.Mam obu od początku i robią punkty aż miło.Zmieniłem formacje z 3-4-3 na 4-3-3 i wsadziłem Bailego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.