Skocz do zawartości
Tomek9248

beGM -Trading Block [TABLICA OGŁOSZEŃ]

Rekomendowane odpowiedzi

E// 17.11.2017 r. 

Jeśli już ktoś chce sobie dodać kolejny post w ramach updatu, jak parę osób zrobiło, to OBLIGATORYJNIE wykasować przed tym post poprzedni. W jednym momencie można mieć tylko jeden posty. To dla przejrzystości i wygody każdego z nas.  

Wprowadzam w życie pomysł, który się wielokrotnie przewijał. 

Piszemy w tym trading block i wymiany ciągle jakieś ogłoszenia, że ktoś jest dostępny, później to znika, zapomina się. A przecież chęć wymiany nie gaśnie po 1 dniu. A post zostaje zakopany. W dodatku w takim temacie, który miał być oficjalny zaraz pojawiają się komentarze [a sto razy prosiłem, że od tego jest temat Wymiany - komentarze i żeby tam odpowiadać i opiniować wszystko. zresztą nie tylko tego się to tyczy, bo FA i regulaminu również]. Stąd w końcu realizacja tego świetnego pomysłu, który kilka osób podawało.

Edytowane przez Tomek9248
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozważę oferty za: Reggie Jackson, Dwight Powell. Pojawiają się zapytania za 9 pick, mogę rozważyć jego oddanie w wartościowym dealu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Portland Trail Blazers

Wysłuchają ofert za KZ OkpalęLuguentz Dort'a oraz wszystkich zawodników dostępnych w rosterze. Poszukuję assetów na przyszłość. 

Zapraszam do negocjacji! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Clint Capela dostępny w wymianach. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

świeżo upieczony gracz Sixers Zbój O'Quinn dostępny za drobne

zapraszam

• Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

DMC do oddania, bierzcie teraz póki nie zaczął sie sezon i ma niższe value. Nie oddam go juz teraz za oszczednosci bo nie sa mi one teraz potrzebne.

Oprócz tego oddam chętnie Lee i Hezonje, a mniej chętnie Belinelliego. Jesli ktoś szuka oszczędności też może się zgłaszać. Chętnie przyjme jakiegos przeplaconego SFa na 2 letnim kontrakcie, ale musi on prezentowac solidny poziom sportowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

San Antonio Spurs 

s&t z udziałem WCS. 

Wkrotce dostępne 2 pierwszorundowe wybory 2020. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Minnesota -

Thon Maker dostępny za capspace - bierzcie póki gorący bo tańszy już nie będzie 

Ogólnie jak ktoś ma przesyt na obwodzie a braki z przodu, to ja mam trochę na odwrót, wiec możemy sobie zrobić dobrze i tego Makera z Rabbem oddam za przysłowiowego Jeffa Greena czy coś .

Niedostepni są już Otto Porter,Jordan Bell i Melton - zapraszam do negocjacji , mam dobry humor i nie będę sępił jak Człowiek Morza 

aha - wysłucham ofert za Devina Bookera

Edytowane przez Qcin_69
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oddam 2nd roundera za angaż do spółdzielni kmwtw

Turner, Hill, Anderson, T. Graham - jakby ktoś szukał leszcza mając w zamian jeszcze większego leszcza za podobne pieniądze to za skromną dopłatą mogę oddać

Sexton, Garland, Bitadze, T. Davis, A. Simmons, I. Brazdeikis, A. Zizić, 2nd roundery, pick Knicks 21 - a nuż ktoś coś sensownego zaoferuje

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Suns raczej spokojnie i bez kolejnych wymiana zespół się obejdzie.

Mam jednak przesyt graczy na skrzydle i znakomitego Kenricha Williama na two-way, więc jeśli są zainteresowani to jestem w stanie go ruszyć. 

Na trade błocku nikogo nie ma, jedynym graczem który może przy bardzo dobrej ofercie opuścić zespół jest w tej chwili Malik Monk, lecz tu oczekiwałbym kogoś lepszego sportowo na dziś od Malika, a nie worku 2nd rounderow, które były proponowane 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

CLEVELAND CAVALIERS

Gorgui Dieng (z dopłatą)

Cedi Osman - pomimo prawdopodobnej gry w pierwszej piątce, jego fenomenalny,niski kontrakt może pomóc drużynom bijącym się o najwyższe laury. Cedi liczy, iż jego niski kontrakt skusi kontenderów, w których może on powalczyć o Mistrzostwo już na początku kariery.

Edytowane przez cvbe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Przehandluje chimezie metu za 2nd roundera // nieaktualne

Edytowane przez eMeS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szykuje się wielka bitwa w III rundzie, jeśli ktoś szuka solidnego PFa do rotacji, mogę zaproponować SNT Bobbiego Portisa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tony Bradley do wzięcia za darmo.

Jest podpisany za minimalny kontrakt, więc nie trzeba mieć nawet cap space, by go przyjąć. Wystarczy wolne miejsce w rosterze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chimezie Metu do zgarnięcia za totalnie free

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Orlando Magic rozważą s&t  Robina Lopeza jeszcze podczas początkowych dwóch faz III rundy FA. Robin jest FA, ale klub ma jego pełne prawa Birda. Oczywiście cały czas sztab Orlando analizuje wszystkie możliwe opcje i bardzo nam zależy na uzgodnieniu z graczem nowego kontraktu. 

Edytowane przez Alonzo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OKC

W zasadzie to raczej zakończyłem trejdowanie i porządkowanie pod siebie OKC, więc poza dwoma dogadanymi wymianami raczej fajrant.

Oczywiście jest jeszcze Taj Gibson z 1+1 TO który chętnie powalczył by o coś więcej niż to co mu oferuję w tym roku - jeśli ktoś zechce mu w tym pomóc, zapraszam do rozmów ale na pewno nie spuszczę go od tak.

Norman Powell co raz fajniej mi się wpisuje w schemat i plany, ale wciąż mogę o nim porozmawiać.

Nie ma co pytać o Moore, MKG, McCaw i Hensona. Tu padło Gentelman Agreement.

Czyli w zasadzie:

• Gibson
  • Powell ( za coś naprawdę fajnego )
  • Delly

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Steph i Dray NIETYKALNI. Nawet nie pytaj.

Marc Gasol ewentualnie dostępny w wymianie 1 do 1

Jae Crowder dostępny przy wyjątkowo kuszącej ofercie

David Nwaba dostępny do wymiany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z ogromnym bólem serca Larry Nance Jr dostępny w opcji S'n't. 

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak ktoś potrzebuje to Evan Fournier dostępny 

Jevon Carter za jakiegoś guarda dostępny, niby RL Suns, ale spore minuty + tani kontrakt

jak ktoś chętny na KBD to możemy porozmawiać

mogę też za pół darmo puścić DFS w SnT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi