Skocz do zawartości
Tomek9248

beGM -Trading Block [TABLICA OGŁOSZEŃ]

Rekomendowane odpowiedzi

JEDEN TEAM - MAX 1 POST

Edytowane przez january

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wysłucham ofert za pick numer trzy. Głównie interesują mnie wymiany na picki w późniejszych latach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brooklyn rozważa wymianę #2 picku na niższy plus jakiś dodatek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 godzin temu, january napisał:

Los Angeles Lakers wskakują do 2R PO co oznacza, iż mają kasę do negocjacji:) Wymian zawodników rzecz jasna nie rozważam.

Jest całkiem sporo ekip, którym powinno mocno zależeć na poprawieniu przed rozliczeniem trzylatki swej sytuacji finansowej w jedyny już możliwy sposób (cash transactions). Lakers jako jedni z nielicznych mają do oddania pełne 5,617 mln $. I zamierzają je wydać. W zamian oczekuję oczywiście picku/picków. Mogą być tegoroczne, mogą być z przyszłych draftów, mogą to być jakieś swapy - rozważę tu wszystko.

Z dużym wyprzedzeniem, ale pamiętajcie, że po hajs z pickiem/pickami można zgłaszać się do mnie:) !

Miami Heat przyjma podobne oferty jak wyzej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie też kasa dostępna, 2nd roundery i 4 pick

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Orlando Magic z powodu fatalnego zarządzania organizacją przez GMa niestety znów musi rozstać się z Nerlensem Noelem, by uniknąć hard capu. Klub widzi możliwość przeprowadzenia takiego dealu z kilkoma teamami.  Głównym celem Magic przy takim dealu jest radykalne ograniczenie  finansów. GM dopłacał już raz oddając 2 lata temu Noela oraz pół roku temu ponownie go pozyskując i wchodząc w podatek. Tym razem żadnych dopłat do tego znakomitego gracza nie będzie. Zainteresowanych GMów zapraszam na Priv. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niedoceniony stoper Embiida szuka domu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

18 Listopada draft. Niby kupa czasu, ale żeby nie dogadywać czegoś na ostatnią chwilę posiadacze picków 1-4 szukających trade down proszeni o maila do Oklahomy.

Dodatkowo do rozmów zapraszam chętnych na spadające 20M KCP i ewentualne s'n't Marca Gasola. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Portland Trailblazers maja do oddania zawodników i picki w trzech grupach: 

I. Dla zdesperowanych - do oddania za friko lub zawodników z nieco niższymi kontraktami: 

1. Mike Conley

2. DeAndre Jordan

3. Nicolas Batum

II. High risk, high reward:

1. Jeremy Lamb - może kontuzjowany, ale swoją wartość posiada. Jeśli wróci w pełni do zdrowia, może być bardzo ciekawym wzmocnieniem. W zamian chce cokolwiek.

2. Dennis Smith Jr. - Tom Thibodeau wierzył w DSJ, a teraz będą wspólnie pracować w Nowym Jorku. W zamian - cokolwiek. 

III. Picki z tego roku lub z następnych lat. 

Jest ich masa. sprawdźcie w tabeli: 

Oddam picki z tego roku i następnych by wskoczyć wyżej w tym drafcie (nie oddaje tegorocznego picku #7). Nie handluje swoimi pickami. Reszta picków dostępna - zapraszam do rozmów. 

Edytowane przez january
nie udostępniamy publicznie linku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nikt nie chce sobie tych 5,6 mln przygarnąć i poprawić swojej sytuacji finansowej za jakieś swapy czy 2nd roundery:) ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

San Antonio sygnalizuje gotowość do rozmów w sprawie #12&16 2020  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapraszam do rozmów 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

6 pick i Dieng na sprzedaż 

chce zaoszczędzić i może wyłapać jakiegoś solidnego gracza najlepiej z pozycji centra. 

na c***owe oferty wyjściowe, jak coś nawet nie odpisuje 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

18 Listopada draft. Niby kupa czasu, ale żeby nie dogadywać czegoś na ostatnią chwilę posiadacze picków 1-4 szukających trade down proszeni o maila do Oklahomy.

Dodatkowo do rozmów zapraszam chętnych na spadające 20M KCP.

P.S. Nie mam już #10 i #14, za to mam #8 i być może jakiś interesujący Cię future za top 4-5 na ten draft.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

New Orleans Pelicans ciągle są otwarci na handlowanie trzecim pickiem nadchodzącego draftu, ale wszelkie decyzje klub uzależnia od ogłoszenia przez ligę salary na przyszły sezon.

Niewykluczone też będzie handlowanie Burksem i Gilesem za cap space + assety. Można zgłaszać zapytania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Informuję że Charlotte Hornets to nie bazar, w związku z czym nie ma sensu się do mnie fatygowac z propozycjami wymian. Żaden z graczy nie zostanie oddany. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z 1/3 jak nie więcej, zapytuję mnie o niejakiego Mikala Bridgesa, normalnie bym "pchnął" bez żalu, nawet nie wiem za bardzo co to za jeden :) ale ilość zapytań nawet jednostce mojego pokroju daje do myślenia :P zakładam, że to stud pierwszego sortu :D dlatego jak go chceta to śmiało, ale mnóżcie swoje oferty co najmniej przez 2🤑może wtedy pofatyguję się i odpiszę 😂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi