Skocz do zawartości
Tomek9248

beGM -Trading Block [TABLICA OGŁOSZEŃ]

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli już ktoś chce sobie dodać kolejny post w ramach updatu, jak parę osób zrobiło, to OBLIGATORYJNIE wykasować przed tym post poprzedni. W jednym momencie można mieć tylko jeden posty. To dla przejrzystości i wygody każdego z nas.  

Wprowadzam w życie pomysł, który się wielokrotnie przewijał. 

Piszemy w tym trading block i wymiany ciągle jakieś ogłoszenia, że ktoś jest dostępny, później to znika, zapomina się. A przecież chęć wymiany nie gaśnie po 1 dniu. A post zostaje zakopany. W dodatku w takim temacie, który miał być oficjalny zaraz pojawiają się komentarze [a sto razy prosiłem, że od tego jest temat Wymiany - komentarze i żeby tam odpowiadać i opiniować wszystko. zresztą nie tylko tego się to tyczy, bo FA i regulaminu również]. Stąd w końcu realizacja tego świetnego pomysłu, który kilka osób podawało.

Edytowane przez Eld
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

świeżo upieczony gracz Sixers Zbój O'Quinn dostępny za drobne

zapraszam

• Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poszukuje Króla który poprowadzi drugi roster pod nieobecność Rubio na parkiecie. Jestem skłonny dobrze zapłacić, także czekam na oferty :)

Edytowane przez shevcu
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Portland Trail Blazers

1. Na trading blocku znajduje się: Mike Scott, Nicolas Batum, DeMarre Carroll, Sal Labissiere, Patrick McCaw, Thon Maker, Gerald Green oraz Alfonzo McKinnie.

2. Dostępne są spadające kontrakty John'a Hensona, Michael'a Kidd-Gilchrist'a, Wayne Ellington'a czy Jarell Martin'a.

3. Chris Paul i Dennis Smith Jr. raczej pozostaną w Portland, ale można zgłaszać zainteresowanie tymi zawodnikami. 

4. Tyler Johnson może odejść z Blazers jedynie gdy zgłosi trade request lub zgodzi się na zespół do którego trafi. (Każda oferta zostanie poddana pod głosowanie na forum).

Zapraszam do negocjacji!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jak ktoś by potrzebował back-up PG to można pogadać o Cooku. Lipny 2nd rounder to cena. 

Boban również byłby na sprzedaż, również jakiś pick ale nie lipny ( w obliczu kontuzji powella moze trochę pograć a u mnie się marnuje )

zapomnialem dodac, dla rywali z eastern cena może być ciut większa ;)

Edytowane przez RonnieArtestics
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W New Orleans Pelicans może dojść do wielkiej wyprzedaży.

Trwają poważne rozmowy na temat odejścia z klubu:

- John Wall

- Alec Burks

- Miles Bridges

- Derrick Jones Jr

- Aaron Holiday

- Jonas Valanciunas

Właściwie każdy u mnie zawodnik podlega negocjacjom. Interesują mnie głównie przyszłe 1st picki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gsw dopłaci do Dienga 1 rundowym pickiem (z mała protekcja) priorytet to zejście z kasy, jeśli dostanę dodatkowo fajnego rolsa to tylko lepiej:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za odpowiednią cenę jestem w stanie oddać Clinta Capele.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oddam jednego z dwójki Payton/Teague - trochę się u mnie marnują jako backup Dragica, więc jeśli ktoś potrzebuje solidnego PG to zapraszam. 

SF lub picki mile widziane. 

Oddam również J. Greena - mogę dopłacić 2nd pickiem jeśli dostanę solidnego SF/PF do rotacji. 

Jeśli ktoś chciałby zapytać o kogoś z pozostałych graczy to oczywiście również zapraszam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak jakiś playoffowy team chce sobie na ostatnią chwilę wzmocnić to zapraszam do rozmów, Clarkson do oddania ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taj Gibson do oddania, najlepiej za coś grającego na obwodzie.

Oprócz tego wszystkie picki do oddania + mogę przyjąć kogoś na dłuższym kontrakcie za spadających Gibsona+Waitersa. Jeśli ktoś chcę sobie wyczyścić salary to jest to bardzo dobra opcja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

76ers rozważy oferty za Josha Richardsona i Franka Ntilikinę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

z racji pozyskania lepszego gracza mogę oddać Jae Crowdera, który ma pewne 20-25' w Miami i przywitał się bardzo mocno z zespołem. Jae da też dobrą obronę i możliwość switchowania na wszystkie pozycje. Przyjąć mogę w zasadzie wszystko na siebie, kwestia ceny jeżeli to śmieci

Jeżeli ktoś szuka back-up PG, który bardzo dobrze gra w ataku to mogę oddać Isha Smitha, gość da bardzo dobry playmaking i okazjonalny scoring, zwłaszcza że w tym sezonie dorzucił trójkę na poziomie 36%

Edytowane przez polishllama69

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przypominam, że w Detroit cały czas dostępni są:

Marquese Chriss, który w 2 spotkaniach 3 trymestru robi 17,5/10,5  i notuje 1 stl i 2 blk na mecz w średnio 29 min
Wciąż do wykorzystania na ostatni trymestr z możliwością podpisania gwarantowanej umowy 1+TO

Hassan Whiteside 14/14 na 61% z gry na przekroju 3 spotkań

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miami Heat

Jakby ktos mial na zbyciu dobrego PF(poziom dobrego startera) to mozemy siadac do stołu. W druge strone moze pojsc kontrakt Morrisa, moze Rossa jak bedzie jakas konkretna oferta. Do tego 1st rounder lub dwa jak bedzie jakis gruby kotlet. 

Do oddania

Muscala/Arcidiacono/Diallo(ostatnio startuje w PHX) - za jakiegos niezlego 2nd roundera moge puscic. 

Jestem otwarty na propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Los Angeles Lakers po dopięciu wymiany, zakończyli wstępnie swoje ruchy na rynku transferowym, więc dziękują wszystkim za dotychczasowe negocjacje i wycofują się z pozostałych rozmów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hornets rowniez zamykaja wszystkie rozmowy transferowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

San Antonio po pozyskaniu paru dodatkowych wyborów chce zwrócić się do przedstawicieli klasy wyższej niższej czyli top tankerow o zagospodarowanie i zaopiekowanie się moimi wyborami. Natłok młodych talentów sprawia ze kompletnie nie mam głowy kogo wybrać. 

za wzmocnienie SF proponuje m innymi

1st 2020 unprotected CHARLOTTE

1st 2020 lotto protected SPURS

1st 2021 unprotected MINNY 

1st 2022 top 8 protected ORL

oraz fajny 1st CLIPPERS 2020 lotto oczywiście przechodzący w 2rd 2022. 

pare drugich rund tez dostępnych w tym obce fajne wysokie wybory 

wymiana może być skonstruowana w oparciu o kontrakty Stanleya J lub Jahila O lub Andre R. 
mogę w sumie zmieścić nawet więcej salary jak ktoś jest pod kreska a przy mocniejszych nazwiskach ktoś z moich młodych tez dostępny. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brooklyn Nets jest w stanie wykorzystać swoje 6,8mln miejsca w salary by przyjąć jakiś kontrakt, lecz oczekuje godnej dopłaty.

Prócz tego do ruszenia jest Reggie Jackson.

Zachęcam do przypomnienia się ze wszystkimi ofertami, udało mi się zjechać do domu po 3 tygodniach tułaczki i najbliższy tydzień będzie spokojny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi