Skocz do zawartości
Tomek9248

beGM -Trading Block [TABLICA OGŁOSZEŃ]

Rekomendowane odpowiedzi

E// 17.11.2017 r. 

Jeśli już ktoś chce sobie dodać kolejny post w ramach updatu, jak parę osób zrobiło, to OBLIGATORYJNIE wykasować przed tym post poprzedni. W jednym momencie można mieć tylko jeden posty. To dla przejrzystości i wygody każdego z nas.  

Wprowadzam w życie pomysł, który się wielokrotnie przewijał. 

Piszemy w tym trading block i wymiany ciągle jakieś ogłoszenia, że ktoś jest dostępny, później to znika, zapomina się. A przecież chęć wymiany nie gaśnie po 1 dniu. A post zostaje zakopany. W dodatku w takim temacie, który miał być oficjalny zaraz pojawiają się komentarze [a sto razy prosiłem, że od tego jest temat Wymiany - komentarze i żeby tam odpowiadać i opiniować wszystko. zresztą nie tylko tego się to tyczy, bo FA i regulaminu również]. Stąd w końcu realizacja tego świetnego pomysłu, który kilka osób podawało.

Edytowane przez Tomek9248
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Orlando Magic są skłonni wymienić swój 22 pick w I rundzie najbliższego draftu, na niższy ale również w I rundzie draftu 2019. Zainteresowanych zapraszam na PW. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jako, że posiadam aż cztery picki w 1 rundzie to jestem w stanie rozmawiać o jakiejś wymianie. Na każdy z wyborów mam miejsce oraz już wstępny pomysł, więc nie jestem na jakimś musie, ale zawsze warto rozmawiać ;) 

E: bo może za mało precyzyjnie napisałem, raczej mnie interesują "gotowi" gracze na już niż trade up / down

Edytowane przez Lucas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spurs nie posiadają wyboru w 2019. 

Celuje w gracza #40-50 wiec oczekiwania skromne co do kosztów jego pozyskania. 

Ze względu na przepisy mam niewielkie pole manewru bo tylko jeden 1st dostępny regulaminowo plus gracze raczej w konfiguracji snt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Pozyskam borderline allstara - najlepiej PF/C z solidna obrona - mogę go przygarnąć w ramach capspace o ile będzie do 25mln za sezon (jednak luźno przejdzie ) - wiec jeżeli któremuś z was hajs się nie zgadza i chcecie zaoszczędzić morze gotówki nie biorąc żadnego kontraktu w zamian to zapraszam na priv 

Edytowane przez Qcin_69
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem chwilę czasu by coś skrobnąć, a nigdy nie wiadomo jak to będzie z tym później, so...

Los Angeles Lakers

W skrócie rzecz ujmując jestem aż do momentu kiedy zaczyniemy nasz draft mało zainteresowany wymianami. Jestem zadowolony z graczy, których mam w rosterze w kontekście przyszłego sezonu, cenię swoich zawodników wysoko oraz nie mam specjalnych celów transferowych, których bardzo chcę do siebie ściągnąć poprzez wymianę. W związku z tym nie ukrywam – tym razem dealowanie ze mną będzie dość trudne. Jednak uważam, iż lepiej ułatwiać komunikację przez rozpisanie trading blocku, byście mieli ogląd z czym do mnie pisać jak coś (spokojnie ja i tak zawsze odpowiem), więc :

Zawodnicy, którymi nie mogę handlować, bo wygasają im umowy:

Butler, Favors, Shumpert, Muscala, Stauskas

Zawodnicy, którzy są niemal niewymienialni (jak ktoś mi rzuci Giannisa to się zastanowię, ale rozumiecie o co mi chodzi) :

LeBron, Russell, Ingram, Huerter

Dodatkowo poczekam na rozwój draftu z ewentualną wymianą swoich picków (27 i 44), rozważam tu wiele scenariuszy i nie chcę działać zbyt pochopnie.

Gracze, których wątpię bym wymienił, ale jest taka możliwość jak oferta będzie hojna i mnie zadowoli.

Kyle Korver – nie wiadomo czy wróci w przyszłym sezonie, czy nie. Więc uczciwie do sprawy podchodząc nie widzę by ktoś za niego zaoferował coś ciekawego. A wolę zaryzykować i mieć Korvera niż wymienić go na totalny szrot. W razie czego złożę request o wywalenie z SC/ po prostu użyję opcji stretch. Jest to dla mnie opłacalne ryzyko, bo jako roles jest świetny, lepsze to dla mnie niż jakiś szrot. Istnieje opcja użycia go jako uzupełnienia jakiejś większej wymiany, ale takowej obecnie nie widzę.

Doug McDermott – 40%+ 3pt shooterzy to dalej zacny towar w NBA, więc za 4.5 mln rocznie taki rezerwowy (dla niektórych starter) to świetna sprawa. Dodatkowo znacznie poprawił obronę w Indianie. Po kolejnym offseason i campie może być jeszcze lepszy oraz w związku z sytuacją Pacers (jak pójdą w jakiegoś maxa dla Kemby, to z powrotami Younga i Bogdanovicia będzie problem) może dostawać naprawdę znacznie (bo, że dostanie większe to nie wątpię) minuty. Jednak mam wielu graczy na obwodzie, więc jestem w stanie go oddać za jakiś dobry asset, który mnie zadowoli – do negocjacji.

Kelly Olynyk – szkoda tych zawirowań w Heat i tego, że tak późno się ogarnęli jak ważny jest dla nich Olynyk (standardowo najlepszy impact w Miami). Ja dałem mu umowę, która maleje, więc jest tym cenniejszy. Jak jeszcze uwzględnimy, że Hassan się waha z swym player-option, Olynyk to człowiek Spoelstry w Miami (to on go chciał) oraz jak świetnie wygląda w duecie z przyszłością Heat pod koszem czyli Adebayo... Może być znacznie lepszy sezon niż dobry 2018/19.  Idealny stretch wysoki – rzut, defensywa, passing, finisher. Mając LeBrona na PF nie w pełni go wykorzystuję, w związku z czym przy bardzo, bardzo dobrej ofercie jestem w stanie rozważyć jego sprzedaż, ale będzie ciężko go wyrwać – do negocjacji.

Bruce Brown Jr – trade value : top10 draftu. Wiem, że grubo, ale picki przed draftem są często przehypowane jak chodzi o value. A ten draft jest kiepski jak chodzi o siłę top10. Brown z kolei to gracz, który był starterem PO teamu jako rookie. Jest już świetnym defensorem i jako hardworker powinien dokładać ofensywę (wystarczy de facto przeciętna trójka do której z łatwością powinien dobić, by był świetnym rolesem). Taki pewniak-prospect (w najgorszym przypadku tylko plaster defensywnym, w najlepszy elitarny role-player), co cenię bardzo wysoko.

Jerome Robinson – trade value : top10 draftu. Wiem co widział w nim Jerry West, w przyszłym sezonie będzie fajnym ogniwem w mocnych Clippers. Zapewne po niezauważalnym sezonie (choć pokazał się w PO niespodziewanie) ma niskie trade value, więc nie spodziewam się hojnych ofert. Zrozumiałe, ale ja wierzę w lotto pick mocarnego draftu '18 i nos The Logo.
Chandler Hutchison – trade value : top15 draftu. Jak wspomniałem wyżej od obecnego cenię zeszłoroczny draft, a miałem tam Hutchisona w okolicach 20 picku. W Bulls pokazał zadatki na świetnego defensora z ciekawym upsidem (passing, floater) w ofensywie, gdzie oczywiście dołożyć musi legit rzut za 3. Pewne minuty w przyszłym sezonie w Bulls. A gracze z late 1st draftów często nie mogą na to liczyć i wylatują szybko z ligi, więc nie oddam go za słaby 1st rounder.

Tyle ode mnie, na wszystkie oferty odpowiem, ale obiektywnie patrząc wątpię bym się z kimś gładko dogadał. Podczas draftu może się będę odzywał jak będę chciał uzyskać jakiś lepszy pick.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oddam pick Clippers z jakimś jednorocznym kontraktem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Atlanta Hawks zamierza w offseason rozwiazac "problem" nadmiaru talentu pod koszem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W rozmowach dostępni:

TJ Warren (bardzo sympatyczny kontrakt), Taj Gibson (1+1TO, bardzo przydatny roles), Dewayne Dedmon (niski kontrakt, bardzo solidny gracz) - wartość koszykarska

Kent Bazemore - spadający kontrakt na ponad 19 mln. Za odpowiednią dopłatą (w postaci picków/picku 1st rnd) mogę przejąć gorszy/dłuższy kontrakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Panowie, zapraszam do skladania oferty, bo mnie sie nudzi, a sam pomyslow na trejdy nie mam. 

moze dam sie zrobic w bambuko :)

Edytowane przez człowiek...morza
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

New Orleans Pelicans dość aktywnie handlują swoim 23 pickiem w nadchodzącym drafcie. W tej sytuacji wysłucham chętnych, jeśli ktoś ma mi coś ciekawego do zaoferowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potencjalnie do wzięcia za prospektów/inne kombinacje picków:

- Simons

- 2nd roundery

Mogę oddać Turnera za dłuższy o rok, a podobny kontrakt + asset.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Portland Trail Blazers

Wysłuchają ofert za tegoroczne picki (#4, #10, #28, #33) oraz wszystkich zawodników dostępnych w rosterze. 

Zapraszam do negocjacji! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Detroit Pistons

Co do 6 picku

Rozważę rozmienienie go na kilka słabszych 

Lub 

Wymianę za innego młodego grajka na rookie umowie 

Jak ktoś jest zainteresowany Krisem Dunnem, Dionem Waitersem lub moimi future 2nd rounderami to też niech śmiało pisze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Toronto Raptors

- #42 pick

- Norman Powell

Bez-tytu-uffff.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lonzo Ball dostępny! 

Ogarnij dwie pierwsze rundy w top 10 tego draftu a najstarszy syn Lavara już szuka mieszkania w twoim mieście :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ktoś nie wierzy w ten Draft chętnie zrobie trade up mojego #26 lub zamienię przyszłoroczny LAL/SAC worse na tegoroczny pick..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Knicks szukają picku z zakresu 15-25.

Chętnych sprzedających zapraszam do negocjacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OKC

Zapraszam do rozmów w sprawie:

• #13 + #56 ale tylko w przypadku przesunięcia się w górę. Mogę dorzucić inną drugą rundę z lat późniejszych. O pierwszych rundach z lat późniejszych nie rozmawiamy.
  • Harrison Barnes ( 25M ) i George Hill ( 21M ) - na pewno podejmą PO więc będą tłuste SPADAJĄCE dolce po sezonie 2019/2020. Mogę przyjąć rok dłuższy kontrakt jakiegoś dziada z odpowiednią rekompensatą
  • Lou Williams - nie muszę go reklamować, ale nie muszę też na siłę wypychać. Idealne wzmocnienie z ławki dla drużyny walczącej o coś. W obliczu wzrastającego salary jego kontrakt nie będzie bolesny.

Proszę nie pytać o Jaylena, SGA, Domantasa, Bagleya, Boldena, Nurkića i Robersona. Ich wymiana to musiał by być albo typowy non-brainer, lub bardzo dobry "wynagradzacz" w postaci innego młodego perspektywicznego gracza. 

Edytowane przez Eld

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oddam Willy Hernangomeza za drugorundowy pick z tegorocznego draftu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi