Skocz do zawartości

Zlot sierpniowy


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Coroczny zlot? Jeśli to ma być powrót do lat 2005-2010 to polecałbym wziąć pod uwagę jak to było organizowane (są odpowiednie wątki w archiwum). To mogłoby zachęcić większą liczbę osób do przyjazdu. ;)

Bardziej 2015-2016 :P

Swoją drogą są jeszcze ludzie z 2005?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą są jeszcze ludzie z 2005?

Są. Chociażby autorzy dwóch postów nad Tobą, czyli Ignazz i ja. Oprócz tego wciąż na forum żyją Josephnba, Przem, Heronim, Karl, Greg00, Tomaszan czy admin Borys. To tylko tak na szybko, na pewno różne osoby pominąłem, a oprócz tego przecież są osoby zarejestrowane nico później niż w 2005, ale będące uczestnikami zlotów "pierwszej generacji", jak chociażby Gregorius czy Elwariato.

 

EDIT: a propos tych zarejestrowanych w 2005 czy nawet wcześniej to w zeszłym roku nawet z zamieszkałym na co dzień w Chicago Danpem można było się skumać w Polsce ;)

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coroczny zlot? Jeśli to ma być powrót do lat 2005-2010 to polecałbym wziąć pod uwagę jak to było organizowane (są odpowiednie wątki w archiwum). To mogłoby zachęcić większą liczbę osób do przyjazdu. ;)

A tak w sumie co jest do organizacji poza zebraniem ludzi, a co było robione w 2005-2010? Zapraszam na Śląsk, mieszkam sam, więc dla kilka osób nocleg lajtowo, kilka osób poza mną mieszka na miejscu też. Wynajęcie hali to 100 złoty za 2 godziny i można zrobić prawie od ręki gdzieś, tylko muszą być chętni itd. Jak dla mnie jedyne co jest ważne przy takich okazjach, bo nie robimy zlotów jak motoryzacyjni na 150 osób, to znalezienie chętnych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kiedy planowane terminy?

Szukam osób, które mogą się określić, że chcą. Ja poza 12.08 na razie nie mam planów do końca sierpnia. Na razie jest Ignazz na 18, Qounio, Kungfubestia i ja raczej z free terminami i raczej pewny January. 

Jakby nas tak 10 było to, bym mógł się rozejrzeć za halą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.