Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2017/18


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety ale lipa. Zasady są takie że GM musi potwierdzić każdy trejd. Tymczasem tu była sytuacja trejdu z F.U., kiedy już był nieaktywny. A składy na yahoo będą widoczne dopiero gdy otworzę sezon. A nie mogę tego zrobić teraz. Też mi się nie podoba ta nieobecność F.U. bo uderza ona również w inną ligę - keeper #2. Niestety trzeba czekać a w przypadku dłuższej nieobecności relegować z ligi. Ci zrobić wtedy z tym trejdem nie mam pojęcia bo ten trejd potęgował potem następny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Panowie, ostatnio trochę brak czasu mnie dobił i zapomniałem zwyczajnie.

Więc jak trzeba to trade'y potwierdzam, co prawda ten z evitacre nie był przyklepany nawet w rozmowie priv, ale ok, potwierdzam, zeby nie blokowac juz dłużej ligi. Wybaczcie jeszcze raz :)

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sorry Panowie, ostatnio trochę brak czasu mnie dobił i zapomniałem zwyczajnie.

Więc jak trzeba to trade'y potwierdzam, co prawda ten z evitacre nie był przyklepany nawet w rozmowie priv, ale ok, potwierdzam, zeby nie blokowac juz dłużej ligi. Wybaczcie jeszcze raz :)

Możemy odkręcić, nie ma problemu.

 

Napisałeś ze mam kogoś dobrać z listy do gomeza wiec myślałem ze to oznacza deal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz panowie uzgodnijcie to między sobą ;)

 

Bulek, żeby nie przedłużać o kolejne 3 tygonie ;) Papa zostaje u mnie, Hernandogomez i Kyle Anderson u F.U.

 

Nie wiem jaki będzie deadline na zejście z salary, ale jeśli do tego czasu nie zrobię wymiany to u mnie Tyson Chandler jest w pierwszej kolejności do odstrzału. Będę wtedy miał:

 

1 lbj 74,85 2 kd 70,85 3 irving 56,75 4 adams 37,75 5 ariza 39,65 6 parsons 17,25 7 taj gibson 31,30 8 Fa 15,00 9 Papagianis 16,2 10 Fa 15 11 Olynyk 28,25 12 Lamb 26,1 13 Fa 15     443,95

 

Czy z uwagi na fakt że F.U nadal nie dokonał wybory w drafcie możemy mu już przypisać autopick i przystąpić do organizacji ligi na yahoo ? :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.