Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2017/18


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Pany napiszcie co dodatkowo jeszcze idzie w wymianie między houston i Chicago bo na tą chwile wyglada to śmiesznie.

 

Benon chciał dać tę trójkę za samego Mirotica. Greena mu dorzuciłem na siłę, bo szkoda go zrzucać na FA

 

wg mnie chodzi mu o poprawę przyszłorocznego picku i pogorszenie mojego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benon chciał dać tę trójkę za samego Mirotica. Greena mu dorzuciłem na siłę, bo szkoda go zrzucać na FA

 

wg mnie chodzi mu o poprawę przyszłorocznego picku i pogorszenie mojego

 

Przecież to jakaś masakra, za miroticia - trzech grajków???????????????? len + haris+ aminu 

 

przecież Aminu czy Tobias to zawodnicy pokroju miroticia!

 

rozumiem aminu + len za miroticia lub 1 x1 za Tobiasa ale 3x1 to jest pzregięcie w związku z czym zgłaszam sprzeciw.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na oferty lepsze niż Mirotic za Harris, Len, Aminu...

Jak do tej pory lepszej nie dostałem, a wszystkie inne oferty przeze mnie wysyłane, w których jak na mój gust dawałem dużo, zostawały odrzucane...

 

Tryczku, dasz za tą trójkę dwóch spośród Caris/THJ/Chriss i probliema niet... Ja na to jak na lato...

 

Tylko wobec Gooza trochę głupio...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na oferty lepsze niż Mirotic za Harris, Len, Aminu...

Jak do tej pory lepszej nie dostałem, a wszystkie inne oferty przeze mnie wysyłane, w których jak na mój gust dawałem dużo, zostawały odrzucane...

 

Tryczku, dasz za tą trójkę dwóch spośród Caris/THJ/Chriss i probliema niet... Ja na to jak na lato...

 

Tylko wobec Gooza trochę głupio...

 

Pozdrawiam

 

patrząc co dostajesz w zamian za tą trójke to sam Hardaway powinien wystarcczyć. 

 

len to poggranicze FA  

Aminu ma 27-28 laat i gra na 35 

Tobias na 41fpp

 

dostajesz za nich gościa który gra na 42fpp. to nawe nie rozmieninie na drobne bo przeciez sam tobias ma wartość mirotiicia.

 

ok mam wylane co za kogo ale wydaje mi się że to niezłe przegiecie.

 

p.s. mogę dac Ci chriss za ten pakiet jednak nie zmieszcę się w salary.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK - nie wiedziałem, że THJ tyle stuka... Jak nie przejdzie deal z Goozem, to dam Ci całą trójcę za THJ, lub za dwójkę pozostałych...

A jak przejdzie, to sprawy nie było i mam brodatego Czarnogórca z hiszpańskim paszportem...

 

Propozycji oddania mi samego Chrissa, który nawet przebłysków nie miewa w tym sezonie, nie skomentuję, ale chętnie kupię tanio...;-)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkowicie ignorujecie ważny fakt polepszenia przyszłego picku.. Mirotic sporo opuścił i waży ze swoją średnią 42,6 przy liczeniu kolejności duuuużo mniej niż Tobias. jeśli dorzucę do Mirotica Carrolla/Ilyasove/Marvina juz będzie się Wam sumarycznie zgadzało?.. może powiedźcie kogo mogę? dzięki szefunie

Edytowane przez goozman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden Harris robi podobnie co Nikola, a nie jest na trading-blocku w Pistons, pozycja Nikoli jest niepewna, bowiem z Portisem stanowią hermetyczne środowisko.

Poza tym ani on młody ani jakiś all-star. Polepszenie picku to normalna sprawa, ale w ślad za pickiem powinna iść jeszcze jednak jakaś wartość. Danny'ego nie liczę, bo on ani rok temu ani teraz jakoś się nie może odbudować, a już ma 31 lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no k**** wartość wyższego picku jest w tym tradzie wartością dodaną! przecież ja automatycznie biorąc Harrisa za Miro obniżam też swój..

rozumiem jakbyśmy jakieś gwiazdy wymieniali a nie bandę średniaków. przedszkolaki

 

proszę też o odpowiedź: jeśli dorzucę do Mirotica Carrolla/Ilyasove/Marvina juz będzie się Wam sumarycznie zgadzało? :)

Edytowane przez goozman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieaktywna drużyna F.U. nie będzie już nieaktywna!

 

Team przejmuje znany wszystkim matek. Po oficjalnym potwierdzeniu przez matka i zaakceptowaniu zaproszenia będzie można już wysyłać propozycje trejdów, choć myślę, że on wielu ubiegnie ;)

 

Aha, Gooz, myślę, ze jak któregoś dodasz, to już nie będę robił ansów :)

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.