Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Looney, Monk - dzięki za sezon uwieńczony tytułem pazerne skurczybyki.

LeBron - rusz się leniwa łajzo, bo Lakers nie dostali żadnego paycutu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Warriors witają dwóch mistrzów NBA, na pewno będą razem z kolejnym mistrzem Ingramem opierdalac dupe Lebronowi. Na pewno przydadzą się w tworzeniu winning culture i odcięciu się od złych demonów z przeszłości poprzednich GMów.

Monk i Looney - mocne wzmocnienia za 16 mln za sezon razem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Indiana Pacers dziękują za ostatnie lata Jeffowi Green oraz Bobanowi Marjanovic. Obaj zawodnicy mieli duży wkład w wyniki zespołu na przestrzeni ostatnich trzech sezonów. Zwłaszcza Bobi miał nieoceniony udział w budowaniu koleżeńskiej atmosfery na ławce i w szatni. Jeff Green podpisze prawdopodobnie kontrakt w Minnesota Timberwolves i życzymy mu powodzenia na nowej drodze w jego karierze. Natomiast Boban jeśli nie dostanie angażu w NBA jako zawodnik i zdecyduje się zostać w Stanach Zjednoczonych otrzyma od nas propozycje pracy w sztabie szkoleniowym. Wszyscy zawodnicy z poprzedniego sezonu, którzy pozostali w Pacers na rok 22/23 zgodnie stwierdzili że nadal chcą mieć takiego mentora i kolegę w zespole więc nie pozostaje nam nic innego jak taką ofertę przedstawić oficjalnie na łamach mediów.

Witamy również Mac McClung. Nowy nabytek Pacers będzie docelowo trzecim rozgrywającym w zespole, wierzymy jednak że dzięki współpracy z Chris Paul zawodnik ten poczyni w przyszłości duże postępy i stanie się ważnym graczem rotacji. 

Edytowane przez RonnieArtestics

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ładne show chłopaków z Detroit.

It's all about respect

20220902_165709.thumb.jpg.85075817baaf25a4ad309ef9886a8fe2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ADRIANOWSKI BOMB

Według źródeł związanych z New York Knicks w klubie szykuje się wzmocnienie managmentu. Dogadywane są ostatnie szczegóły. Niebawem pojawi się oficjalna informacja. W salonach ligi panuje popłoch. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Wojnar Adrianowski napisał:

ADRIANOWSKI BOMB

Według źródeł związanych z New York Knicks w klubie szykuje się wzmocnienie managmentu. Dogadywane są ostatnie szczegóły. Niebawem pojawi się oficjalna informacja. W salonach ligi panuje popłoch. 

Managment Knicks pierwsze słyszy. To są jakieś wasze wyssane z palca informacje. Na wieczór jestem umówiony na kolację z Jordanem Poolem celem omówienia ostatnich detali kontraktu, a weekend spędzam z rodziną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Wojnar Adrianowski napisał:

ADRIANOWSKI BOMB

potwierdzam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak wyglądała kolejka po karnety w Minnesocie ( tytuł filmu zmieniony dla niepoznaki ) :

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję za zaufanie okazane mi przez wolnych agentów na FA:

Cieszę się, że wrócili do zespołu Jose Alvarado i John Konchar i postanowili związać się długimi umowami. Obaj zostali u nas pominięci w drafcie, ale dałem im szansę się wykazać. Konchar jest ze mną związany od początku swojej kariery w NBA, od 3 sezonów. Mam nadzieję, że w przyszłości zostanie symbolem zespołu i jednym z zawodników, na którym będą się wzorowały dzieciaki, pokazując jak wiele można osiągnąć ciężką pracą.

Alvarado to również mój wynalazek i także cieszę się, że postanowił związać się ze mną dłuższą umową. 

Kolejnym podpisanym przeze mnie graczem jest Theo Pinson. Kolejny gracz, do którego mam słabość, kolejny mój undrafted wynalazek ( jeszcze kiedy prowadziłem Cavaliers). Udało mu się podpisać umowę w RL NBA, ciągle wierzę, że może być przydatnym rolesem. Oby grał tak dobrze, jak w ostatnim meczu ubiegłego sezonu.

No i jeszcze Luke Kennard, syn marnotrawny. 4 sezony w Charlotte, odrzucone extension, pójście za minimum do Knicks i szybkie wytransferowanie. Cieszę się, ze zmądrzał i wrócił do domu. Przywitałem go z otwartymi ramionami.

Tym samym udało mi się zrealizować podstawowy cel na to FA, czyli podpisanie za rozsądne pieniądze kilku solidnych graczy. Łącznie 34 miliony w przyszłym sezonie na Kuzmę, Graysona Allena, Luke'a Kennarda, Johna Konchara i Jose Alvarado daje już jakiś plan na przyszłość. W przyszłym sezonie zamierzam powalczyć już o lepszych graczy na FA

Jednocześnie chciałbym podziękować Hassanowi Whiteside'owi za 2 ostatnie sezony oraz Serge'owi Ibace za 3 ostatnie sezony. Obaj gracze byli mocnymi punktami mojego zespołu. Wiem jednak, że ich kariery zbliżają się ku końcowi i zasłużyli na to, by jeszcze powalczyć o najwyższe trofea, czego nie mogę zapewnić im w najbliższym sezonie. Podobnie sprawa ma się z Tajem Gibsonem. Wierzę, że każdemu z nich uda się znaleźć klub, który z jednej strony będzie w stanie powalczyć o coś w play-offs, a z drugiej zdecyduje się zaoferować im przynajmniej to roczne minimum, na które zasługują, bo każdy z nich potrafi dać jeszcze dobre minuty z ławki. Mam nadzieję, że wyżej wymieniona trójka oraz Russell Westbrook będą mogli jeszcze zagrać o coś w nadchodzącym sezonie,.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Kawhi wraca do Knicks.

Melo (to nie tylko zawodnik NYK, ale i "haslem") buduje grunt.

W managmencie klubu panuje przekonanie, że istnieje bardzo duże pole do rozmów na temat powrotu Leonarda za rok. Takim krokiem i kolejnym mistrzostwem niewątpliwie gracz mógłby zapisać się w kanonach historii na wieki.

W dniu 4.09.2022 o 23:11, LAF napisał:

Tak wyglądała kolejka po karnety w Minnesocie ( tytuł filmu zmieniony dla niepoznaki ) :

DLACZEGO W 4:15 TATUM W KOSZULCE BOSTONU?

CZYZBY JAKIS DEAL SIE SYKOWAL?

@Principe ???

Edytowane przez człowiek...morza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, człowiek...morza napisał:

DLACZEGO W 4:15 TATUM W KOSZULCE BOSTONU?

Jakaś tania podróba z aliexpress. Zgłosi się do biura to dostanie nowa na nowy sezon 😃

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podobno Warriors są zainteresowani pozyskaniem picku w drafcie 2023.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

RoCo - dziękujemy za te wszystkie lata i całe serducho, które oddałeś grze w naszym klubie.

Jesteś legendą.

image.png.cea7263ffe4c12d68ebf3673a55b57b6.png

Życzymy powodzenia i mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Minnesota Timberwolves pragnie podziękować Jae'Sean Tate za sezony spędzone w klubie. Kibice będą pamiętać jego zaangażowanie w meczach i gdy tylko znowu zawita do Target Center będzie przyjęty oklaskami z trybun.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

New York Knicks pragną oficjalnie powitać z powrotem w organizacji Carmelo Anthony'ego, Jordana Poole'a  i Juana Toscano-Anderson'a. Każdemu z osobna dziękujemy za dalsze zaufanie i wkład w nowy etap organizacji, który rozpoczął się blisko rok temu.

Witamy także nowego członka Lonny'ego Walker'a, który świetnie oddaje politykę klubu w owym etapie - poszukiwań młodych graczy z potencjałem.

Także oficjalnie - Knicks wracają, tam gdzie ich miejsce. Na szczyt. Zostały ostatnie miejsca na wagonie pociągu prowadzonego przez BeGM...Goat'a do stacji mistrzostwo. Rozkład jazdy pokazuje, że dotrzemy za 4 lata, niemniej niewykluczony jest przyjazd przed czasem.

Zapraszam.

Edytowane przez człowiek...morza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Devin Booker - „Jestem głodny zwycięstw” 

David Aldridge : Witaj Devin. 

Devin Booker : Witaj David.

David : Gratuluje podpisanie extension, jak się czujesz po podpisaniu ? 

Devin : Czuje się świetnie. Jestem szczęśliwy, że udało mi się przedłużyć o kolejny sezon. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że GM przystał na warunki przedstawione przez mojego agenta. Według mnie to jest pokazanie jak bardzo jestem ważny w układance. 

David : Wróćmy na chwile do poprzedniego sezonu. Odpadniecie 2:4 z Phoenix Suns budzi duży niedosyt ? 

Devin : I to jeszcze jaki duży, można by rzec, że jestem „głodny zwycięstw”. Ja ubolewam nad tym, że nie było G7 gdyż nawet na jednej nodze bym zagrał aby tylko pomóc swojej drużynie. Po G6 w szatni panowało poczucie wyciśnięcia maksimum z tego co można było wycisnąć i nikt nie opuszczał hali ze spuszczoną głowa. Przed rozpoczęciem serii duża ilość osób wskazywała na gładkie 0-4 a dzięki tytanicznej pracy całego zespołu udało się ugrać dwa zwycięstwa. 

David : Jakie nastawienie na kolejny ? 

Devin : Po pierwsze nie będziemy żyłować się aby pobić rekord w ilości zwycięstw w RS. Po drugie chcemy w trakcie RS ogrywać nasza zdolna młodzież aby nie doznali szoku gdy przyjdzie im grać w PO. Te rzeczy powiedział mi GM w trakcie negocjowania extension. 

David  : Jak Ci się współpracuje z obecnym GMem ? 

Devin : Rewelacyjnie. Obecny GM nie wprowadził rewolucji a jedynie ewolucje mającą na celu usprawnienie rzeczy, które kulały w klubie. Widziałem w internecie na filmikach gigantyczne kolejki pod halą aby kupić karnet i zrobiło to na mnie olbrzymie wrażenie. Jestem pewien, że HCA będzie odgrywało znaczącą rolę w PO. 

David  : Dzięki za rozmowę Devin. 

Devin : Również dziękuje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miye Oni na radarze Minnesoty Timberwolves.

Druzyna z Minneapolis planuje przeznaczyć wyjątek dla swojego wychowanka 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi