Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Peyton Watson is holding opponents to 40.3% shooting. That leads the entire NBA (min. 300 FGA). They're shooting a full 7% worse than their normal shooting percentages. Players are shooting 52.6% when directly challenging Watson at the rim. That also leads all NBA wings and forwards. He's protecting the basket like a top-tier center.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sacramento Kings

W związku z tym, że mamy chwilowo braki kadrowe, zdecydowałem się przejąć do końca sezonu Sacto. Szkoda, żeby klub który ma realne szanse na awans do playoffs, nie znalazł się w nich z powodu braku podstawowych informacji o nim przez kogoś, kto mógłby go choć w ograniczonym stopniu, ale jednak reprezentować. Oczywistym jest też fakt, że taka osoba powinien być ktoś z przeciwnej Konferencji - jeżeli już szukamy chętnego w naszym wąskim gronie. Osobiście robię mało roszad kadrowych w moich Orlando Magic, zatem nie będzie tu żadnego konfliktu interesu. Nie będe ukrywał, że ostatnimi czasy nie było nam z fluberem po drodze, jednak będę się starał w miarę możliwości kontynuować jego politykę klubową. zawsze jest tez szansa, że wróci czy to on, czy tez wcześniejszy GM - Shevcu. Jeżeli pojawi sie exGM lub ktoś nowy - oczywiście od razu odzyska klub, a ewentualnemu nowemu GMowi pomogę w pierwszym przejściowym okresie jak będzie taka wola.

Mało prawdopodobne są ruchy kogoś z rotacji Kings, jednak widzę pewne możliwości kosmetycznych wymian, w których Kings mogą pomóc pozbyć się nadwyżki salary lub niewysokiego niechcianego kontraktu za asset(y). W przypadku pmysłów na deal Kings z Waszym klubem piszcie śmiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Sacramento Kings - roszady kadrowe w okienku po 2T

W związku z kilkoma zmianami w składzie prowadzonych przeze mnie chwilowo Sacramento chciałbym krótko opisać zmiany kadrowe jakie zaszły w Kings. Przeprowadziłem kilka rozmów z GMami odnośnie wymian, jednak postawiłem sobie za cel nie oddawanie żadnych picków oraz raczej unikanie wymian graczy rotacyjnych. Kings to drużyna w której przeważają gracze doświadczeni, dlatego tez chciałem pozyskać jakichś młodych graczy z upsidem. Jednak nie oddając picków, czy graczy rotacyjnych nie jest to łatwe, zatem zdecydowałem się przejąć wyższe kontrakty oddając niższe spadające.

Pierwszym ruchem była wymiana z Charlotte i Golden State, gdzie pozyskałem 3 graczy rotacyjnych - T. Craiga, D. Smitha Jr. i D. Bertansa oraz młodego i ciekawego winga na 2way - E. Omoruyi. Ceną były spadające kontrakty będących aktualnie poza NBA - Harrisa, Langforda oraz Tubelisa. Kings oddali tez młodego Dukea na dłuższym minimalnym kontrakcie. Pozyskany Craig ma PO na kolejny sezon, które zapewne podejmie. Pechowo tez złapał znów kontuzję, jednak jest graczem, który jak tylko wróci do zdrowia doda głębi Kings na skrzydle. Pewna asekurację dawał tez Bertans jako kolejny wysoki skrzydłowy rozciągający grę. Za bardzo dobre wzmocnienie uważam backup guarda D. Smitha Jr. który jako defensor z pewnością doda Kings charakteru od samego początku. Omoutyi to gracz, który jak dostaje szansę, to może być plusowym graczem i warto obaczyć co z niego będzie. Ceną było więc przejęcie wyższych kontraktów, ale utrzymanie Kings cały czas pod hard capem.

Wczoraj Kings dokonali jeszcze jednej wymiany z Dallas pozyskując 2,3mln$ cash oraz dwóch młodych graczy - B. Bostona i L. Samanicia za D. Bertansa. Tu znów Kings przejęli więcej $ (konkretnie o kontrakt Bostona) i tym samym znaleźli się minimalnie pod swoim hard capem. Cash zawsze się przyda łatając nieco dziurę finansową pod kątem kolejnego rozliczenia finansowego. Natomiast Samanic i Boston to cały czas młodzi gracze, którym można dać szansę i zobaczyć, czy warto na nich postawić pod kątem kolejnego sezonu.

Kings zwolnili tez z kontraktu 2way Theo Maledona, który rozczarowuje, a gra na pozycji, gdzie Kings i tak nie maja minut. Uznałem, że lepiej ten slot na 2way będzie można wykorzystać pozyskując kogoś z FA. Nie zdecydowałem sie zwalniać Dru Smitha, gdyż rl Heat też tego nie zrobili - możliwe, że gracz dostanie szansę gry w kolejnym sezonie i tu warto kontrolować prawa do niego.

Podsumowując - pozbyłem się właściwie wszystkich martwych kontraktów (poza wspomnianym Dru Smithem) i niegrających graczy za graczy rotacyjnych w zamian za graczy, którzy grają dość regularnie lub są prospectami godnymi wg mnie uwagi. Za największe wzmocnienia pod kątem tego sezonu uważam Craiga i D. Smitha Jr. Natomiast trójka - Omouryi, Samanic i Boston dostanie po prostu szansę zaprezentowania się i decyzje w ich przypadku zostaną podjęte w offseason. Kings nie pozyskali żadnego 2nd picku, ale za assety na poziomie 2nd picków uważam właśnie Omoruyi i Bostona, którym warto się będzie przyglądać. dodany zostanie tez gracz na 2way, którego w pewnym sensie będzie można tak samo traktować.

Jeżeli chodzi o finanse - to klub ma spore szanse znaleźć się w play in, co powinno w najgorszym razie dać lekko minusowy sezon pod kątem finansowym, a w przypadku playoffs, Kings powinni skończyć na plusie. 2,3mln$ cash może to nie jest dużo, ale zawsze coś na plus z punktu widzenia klubu. Pod kątem przyszłego sezonu Kings wzięli też około 6mln$ więcej (kontrakt Craig/Duke), ale dysponując i tak tylko wyjątkami, a nie cap space nie robi to żadnych istotnych różnic.

Do Kings dołączyli: T. Craig, D. Smith. Jr. D. Bertans, E. Omoruyi (2way), L. Samanic, B. Boston, Kings pozyskali też 2,3mln$ cash; + dołączy jeszcze gracz 2way;

Odeszli: R. Langford, J. Harris, D. Duke Jr., A. Tubelis (2way), T. Maledon (2way), D. Bertans;

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.