Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Ingram i Lavine zrobili w realu dokładnie ten sam wynik co Ty i twój Harden tutaj, czyli w dupie byli i gowno widzieli, jak sam przyznałeś. Dla większości tutaj jesteś lekko w  top3 najgorszych gm-ów w grze a masz jeszcze czelność pisać takie prowokujące posty, w stronę debiutanta,który zrobił lepszy wynik od ciebie, brawo.

A Ty zrobiłeś taki sam wynik u nas jak Pels. To który w topce najgorszych GMow jesteś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Pablo81 napisał:

A Ty zrobiłeś taki sam wynik u nas jak Pels. To który w topce najgorszych GMow jesteś?

A gdzie napisałem ze w swoim wymyślonym rankingu biore pod uwagę tylko ten sezon? Camby jest w topce za całokształt, nie za jeden sezon. Uderz stół, a nożyce się odezwą swoją drogą, nie martw się Ty jesteś w top2. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

@LeweBiodroSmoka 
 

Szukanie zawartości —> Użytkownik : MarcusCamby, szukaj zawartości „Qcin” ;) 

 

niezla lekturka, polecam :D 

 

mnie to wali, jest mi smutno, że ktoś nie umie przyjąć porażki na bazie 25 głosów, bo mu się tak bardzo marzyło 4-5 spotkań w pierwszej rundzie, za które pewnie też by miał pretensje 

najbardziej mi smutno, że znam Was w większości i wiem, że normalne z Was chłopy, ale internet to jest takie miejsce gdzie wszyscy udają kogoś kim nie są, poza wyjątkami oczywiście, bo są tu też osoby, które się w to nie wpisują

12 minut temu, RonnieArtestics napisał:

A gdzie napisałem ze w swoim wymyślonym rankingu biore pod uwagę tylko ten sezon? Camby jest w topce za całokształt, nie za jeden sezon. Uderz stół, a nożyce się odezwą swoją drogą, nie martw się Ty jesteś w top2. 

akurat za ten sezon należały się Cambusowi pochwały, nawet o tym pisałem, Pablo też zrobił dobry deal, ale zabrakło szczęścia 

nie szalej już Ronnie, bo to tylko pogarsza sprawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Ty jesteś w top2. 

Szczerze mnie to wali :)

Zawsze taki spięty jesteś jak kcp. Ten nie tak pisze po angielsku, ten jest w top ileś najgorszych GMow, ten się nie zna itp. Ogólnie negatywny przekaz, który powoduje, że jest coraz mniej wpisów. A co do kultury, to podlinkuj może swoje pamiętne wystąpienie w sprawie Aldridge Gate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał:

Serio ludzi wkurwia napinka i personalne docinki na tyle, ze przez to nie chce im sie pisac? Toc to cream de la cream koszykowki, trash talk, moje lepsze, twoje gorsze, ja kozak, ty c***.
 

 

tu nie chodzi o trash sam w sobie tylko, że niektórzy nie mają w tym umiaru i cisną nawet wtedy gdy jeden mówi, że odchdzi to zamiast zluzować to jeszcze dopierdalajo, Pablo ma rację, że jest coraz mniej interakcji, a bez Cambygo będzie tego jeszcze mniej, więc nie wiem nad czym tu triumfować, mamy od c***a wakatów, następny jest nam potrzebny jak Randlowi PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Pablo81 napisał:

Szczerze mnie to wali :)

Zawsze taki spięty jesteś jak kcp. Ten nie tak pisze po angielsku, ten jest w top ileś najgorszych GMow, ten się nie zna itp. Ogólnie negatywny przekaz, który powoduje, że jest coraz mniej wpisów. A co do kultury, to podlinkuj może swoje pamiętne wystąpienie w sprawie Aldridge Gate.

To ja jestem spięty, czy Camby ? 
Wtf, odbij ode mnie, spuentowałem tylko jego wypociny ;] sam zaczął być niemiły w stosunku do debiutanta 
 

„Ten sam user, który lata po ogólnym i zachwala od pół roku bezpodstawnie Lavine budząc irytacje nawet wśród fanów Byków :)

 

 
Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camby już nieraz odchodził, więc liczę, że odpocznie i wróci, zwłaszcza, że Wielcy Pels mają coś do udowodnienia tym z krwią na rękach 

w pewnym stopniu się nie dziwię, ja też robię sobie przerwę gdy Nuggets... skończą sezon i wracam dopiero w okolicach września, za dużo tego w ciul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Reikai napisał:

Serio ludzi wkurwia napinka i personalne docinki na tyle, ze przez to nie chce im sie pisac? Toc to cream de la cream koszykowki, trash talk, moje lepsze, twoje gorsze, ja kozak, ty c***.

To nie jest trash talk jak na każdym kroku ktoś umniejsza oponenta i docinki lecą tylko w jedną stronę, przecież Ronnie dowala się do mnie od jakiś dwóch lat. Jak ty mi dopierdalasz to like za like leci, nie? ;) Szczerze to nawet nie pamiętam z czego ta niechęć do mnie się zrodziła u Niego, ale trwa już bardzo długo.

Jeszcze pół roku temu i rok temu graliśmy w sprawie Hardena do jednej bramki. Byłeś jego kibicem, rozmawialiśmy na jego temat czy na ogólnym czy w ATF, a teraz uruchamiasz się po słabych meczach. Harden zagrał dwa epickie występy, on te 2-2 przeciw mocno faworyzowanemu Bostonowi może przypisać w dużej większości sobie. Oba jego mecze już uznawane za jakiś TOP10 jego występów w karierze, a pamiętamy jaki był jego prime?

Tymczasem odnieść można wrażenie, że w sumie to tam nic specjalnego nie pokazał i więcej się pisze o jego gorszych występach w przegranej serii. Harden w koszulce Sixers nie rzucił jeszcze ani razu 40 punktów, teraz ma dwa takie mecze w serii, oba na prawdę genialne, zakończone game winnerami. Normalni kibice to się raczej podniecają tą historią z vintage Hardenem, nawet gdyby kolejne mecze były z poziomu Nets.

Tu nie chodzi o głosowaniu Clippers, a sposób prowadzenia narracji i umniejszania moim graczom na każdym kroku. A posty o TOP3 najgorszym GM w historii to już w ogóle wisienka na torcie. Oczywiście rzekomo podyktowana troską o dobre samopoczucie nowego GMa. Tego samego, który jakiś czas temu nagle zmienił totalnie front w ocenie Hardena i rzuca postem, że post się źle zestarzał. To kto tu prowokuje?

Ty słuchasz pochwał od Karpika o wykonanej dobrej robocie, ja po sprowadzeniu w lato Sabonisa i Hardena za jeden first pick, że jestem najgorszym GMem. I tak samo było jak odchodziłem ostatnio. Gra jest oparta o emocje, sympatie w coraz dalszym stopniu analizę i widząc wyraźną niechęć do siebie po prostu nie czuje się dobrze w tym środowisku.

Ja odchodzę z podniesioną głową. Udało się ściągnąć dwa topowe nazwiska, mam trochę młodego talentu, mam swoje picki i jakieś też konkurencji. Zostawiam klub w dobrej kondycji finansowej, gdzie nowy GM może pójść dowolną drogą. 

Także powodzenia i dzięki za grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Tu nie chodzi o głosowaniu Clippers, a sposób prowadzenia narracji i umniejszania moim graczom na każdym kroku

chodziło tylko o formę Hardena, a Ty chciałeś grać kartą gdy wyglądał często jak top10 ligi, tyle, że przynajmniej 1,5 miesiąca wstecz, nikt nie mówił, że ta seria to Twöj jednoznaczny wpierdol, przegrałeś w wyrównanej walce, takie są też playin 

szkoda Marcus, bardzo szkoda

 

8 minut temu, MarcusCamby napisał:

Gra jest oparta o emocje, sympatie w coraz dalszym stopniu analizę i widząc wyraźną niechęć do siebie po prostu nie czuje się dobrze w tym środowisku.

Nie wiem czy Ronnie, Qcin czy Reikai czy kogo tam masz jeszcze za hejtera rzeczywiście Cb nie lubią, wydaje się, że wyolbrzymiasz to strasznie o czym pisałem, że to nie ma sensu na PW ale nawet nie raczyłeś odpisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarcusCamby Ziom

1. Nie wiem o co chodzi z like za like, akurat jestem chyba ostatnia osoba do robienia sojuszy w imię forumowej gierki, czy też patrzenia kto lubi posty, z którymi się nie zgadzam/krytykują mnie

2. Jestem pewnie w top 2-3 fanów Hardena na tym forum, mimo że past prime. Życzę mu sukcesów i odczarowania łatki chokera w PO, a jego serie z Golden w 2019 oglądałem z twardą kutangą na wakacjach na kanarach i od tej pory nienawidzę CP3, bo tak bardzo poza ostatnim meczem mu nie pomógł. Moje wypominanie c***owych meczów w tych PO nie ma na celu dyskredytowanie go, tylko walka z narracja jaka tu powstała o jakiejś krwi na rękach. Mógłbym zamknac mordę jak 15 innych osób głosujących na Clippers, ale warto dyskutować i pchać życie w ten dzial, niepotrzebnie więc odbierasz to personalnie bo

3. Mój glos na Clippers spowodowany był:

a) zdrowiem Hardena od półtorej miesiąca, tym jak wygladal w marcu i 1 rundzie z Nets, tym że sam mówi że od kilku miesięcy boli go Achilles

b) dobrymi matchupami Clippers, Wiggins to dobry obrońca na Hardena w fazie playin, gdzie pod koniec RS/początek Po wygladal najgorzej fizycznie. Sabonis tez by krzywdy nie zrobił Vuceviciowi, ale nad Sabonisem nie chce się rozwodzić bo

- pomyślisz że mam znowu bol dupy(wręcz przeciwnie!!)

-leżącego(Sabonis po serii w GSW) się nie kopie, dlatego też nie odpowiadałem na zaczepki w kierunku Ingrama I Lavine, bo widzę że ewidentnie cie głosy wkurwily i zabolały, więc nie mam zamiaru Ci dokładać bo każdy user aktywny i merytoryczny jest ważny na tym forum 

C) Twoim nie przyłożeniem się w opisie. Brak uwypuklenia zalet poza pisaniem o zajebistosci Hardena I Sabonisa, brakiem zwrócenia uwagi że Wiggins wcale nie wraca po kontuzji. 

D) podkoloryzowanie swoich rolesow - pisałeś o fajnych trymestrach np Richardsona, a oglądałem 99% meczów ostatnich 20 Pelicans i to co on tam robił w ostatnich meczach to był kryminał ceglarstwa, 8 ppg w T3

E) niedocenienie rolesow Clippers jak PJ, w imię np Metu

A mimo to byłem gotowy zmienić Głos po Twojej dyskusji z @Braveheart22, ale zamiast tego postanowiłeś się obrazić i nie odnosić merytorycznie, a zamiast tego zacząłeś się przypierdalać ad persona tylko i wylacznie do mnie, podczas gdy głosowało z 20 osób. Pomimo to,.No hard feelings, nie odpierdalaj z jakimś odejściem, tylko bierz fajny pick w drafcie, popraw głębię i za rok bijemy się o HCA na zachodzie ;)

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Reikai napisał:

 

i za rok bijemy się o HCA na zachodzie ;)

bić to wy się możecie:

o jakisz kasztanów na FA 

o playiny 

ewentualnie pianę z pyska 

a nie o HCA z tymi waszymi kasztanowymi rosterami

Co do reszty pełna zgoda, Sam miałem na Pelicans bo jednak trochę tych problemów w Clippers było a lidera brak, ale no tez głosy na Clippers były dla mnie zrozumiałe patrząc na to, ze trzeci najlepszy gracz Pelicans nie jest pewnie w top150 ligi, a już wyjeżdżanie z jakimis Metu czy Moodymi w PO, to jest level LAF i Wendell Moore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarcusCamby ja także odniosłem wrażenie ze głosowanie nie odbywało się jakoś „przeciw Tobie AD personam” a raczej za clippers którzy na moment głosowania poprzez glebie i szeroka rotacja byli bardziej przygotowani aby brać mecz. Zwroc uwagę ze wtedy notowania Hardena wyglądały fatalnie ( koniec RS) i nie było jakieś przebitki hero mode Hardena. James to gracz nietuzinkowy i mocno przeplata świetne mecze z tragicznymi. Musi wejść w mecz. Raz to robi raz nie. To ze wystrzelił w 1 spotkaniu nie powiedziane jest ze analogicznie zrobił to w omawianym meczu. Przy twoim podejściu do mocy Hardena wyszłoby ze jesteś niepokonany. Tymczasem przecież masz braki w składzie ( u nas te finanse to zmora i trudno wyczarować głębsze bogate składy. Braki w składzie potęgują kłopoty poziomu Hardena. 
 

zwroc uwagę kiedy było głosowanie.  
 

i serio nie widziałem w głosowaniu anty głosów na twoja osobę. Raczej po prostu głos na ekipę w mniemaniu innych lepsza. Zero hejtu. Tak to odbierałem. 
 

i w sumie jeżeli można gdzieś znaleźć coś ciut poza sportowego to ten twój taki ostry tekst zarzucający oszustwo wprost GM przeciwnika. Tak rzuciłeś tekstem rodem z naszych dyskusji religijnych czy politycznych. 

Totalnie niepotrzebny zarzut zrobiłeś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.05.2023 o 11:20, Qcin_69 napisał:

wszyscy co dali na LAC maja pelikanią krew na rękach 

 

W dniu 6.05.2023 o 15:21, Reikai napisał:

Ale to sie zle zestarzalo, Harden tragedia.

A jednak się słabo zestarzało 😉

 

Ogólnie Harden był mega fajnym grajkiem ale widać że to już bardziej u niego emerytura i co najwyżej pojedyncze przebłyski. Ten kontrakt Pels może trochę boleć...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, kuba2419 napisał:

 

A jednak się słabo zestarzało 😉

 

Ogólnie Harden był mega fajnym grajkiem ale widać że to już bardziej u niego emerytura i co najwyżej pojedyncze przebłyski. Ten kontrakt Pels może trochę boleć...:(

34-latek każdego meczu nie wygra. I tak ten sezon to wielki powrót gracza, którego wielu już chciało pogrzebać po poprzednim sezonie. 

Fantastyczny RS i dwa historyczne wielkie mecze w PO. I tak pokazał dużo więcej niż przykładowo Durant.

Że to wszystko jest dużo więcej niż Garlandy i Laviny razem wzięte to nawet nie będę zaczynał tematu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, MarcusCamby napisał:

34-latek każdego meczu nie wygra. I tak ten sezon to wielki powrót gracza, którego wielu już chciało pogrzebać po poprzednim sezonie. 

Fantastyczny RS i dwa historyczne wielkie mecze w PO. I tak pokazał dużo więcej niż przykładowo Durant.

Że to wszystko jest dużo więcej niż Garlandy i Laviny razem wzięte to nawet nie będę zaczynał tematu :P

To mam nadzieję jednak, że CambyGOAT pokaże klasę i właściwie obuduje swój duet gwiazd w nadchodzące offseason. Job's not finished.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.