Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, january napisał:

Słabe byłoby jakby nie zerżnął w tej serii Holidaya tak, że nie pamiętam by ktoś aż tak ośmieszył gościa z renomą dobrego obrońcy.

ale po co się flexujesz skoro wiadomo, że bez Ziona i tak byłeś mega faworytem, szkoda, że tak wygadany podczas playin nie byłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale w tej zabawie chodzi o skład. I o ile mogę z Jaskiem drzeć koty to jest to overkill reszty ekip. Taki ze pewnie połączenie 2-3 ekip mogło by być za mało a to wtedy są i tak ekipy na 450kk sałary 

trudno nie docenić 

Pozostaje pisać o braku klasy kulturze klubu lub stawianiu przecinków w zdaniach blednie ;) 

ja tego Claxtona tak średnio odbierałem ale on serio jest świetny tak jak nowy Manu. 
 

priorytetem jest mimo wszystko docenić skład inne kwestie to misje poboczne w Rpg 

A mi przecież nie po drodze z lakers 

a jeżeli konkurencja dalej chce w ten deseń to życzę #1 z mojego picku

wtedy w grze zostaną tylko najbardziej wytrwali ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pewnego momentu w ferworze walki uwielbiam u nas spiny. Ale warto przyznać klasę przeciwnikowi 

Teraz, Pablo81 napisał:

Wezcie chociaz dyskutujcie w odp temacie. To samochwalstwo Lakers faktycznie jest nieznosne.

Są powody 

Każdy z nas chce takiego jackpota 

I każdy by się wtedy tak sadził. Tylko paru GM nawet bardziej bo sadza się nawet ze szrotem. Strach pomyśleć jakby z takim overkillem robili 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał:

trudno nie docenić 

Pozostaje pisać o braku klasy kulturze klubu lub stawianiu przecinków w zdaniach blednie

ale kto nie docenia? przecież aby wygrać z tymi Lakers to nawet z mojej perspektywy trzeba było liczyć na jakiś mega choke lub brak PO kogoś z big3, o kontuzjach nic nie mówię, bo taki win to żadna satysfakcja

nie widzę natomiast powodu, by się znęcać nad Mavs Karpika w takim sposób (i już po kilku dniach) skoro było wiadomo, że z tym core i bez Ziona nie będzie tu równej walki, to, że Holiday zagrał słabą serię wiedzą wszyscy i naprawdę było to zbędne, bo niczemu nie służy, jakoś nie widziałem by karpiu w jakiś niewybredny sposób cisnął po Lakers, jedynie przedstawiał swój punkt widzenia i głosy w T3 udowodniły, że miał racje, PO to już inna historia i oczywiście jest się z czego cieszyć, ale szybko GM zapomniał jak się długo nie odzywał gdy elimicją byli zagrożeni Bron z Jimmim

jest to mniej więcej tak imponujące jak ta wrzuta Claxtona na IG:

341726993-749348373327683-85515905643861

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to nie było po meczu z Hawks? jego bardzo słabym meczu?

ja to przegapiłem, ale widzę, że o kwity bardziej się tu dba niż o wyniki ;]

Daj spokój. 

Tyle trash talku leci w stronę Jasia regularnie, że gość ma prawo celebrować swoje momenty, a nie tylko w pokorze cieszyć się ze zwycięstw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Jimmy pamiętał.

Gdyby Jimmy tak dumnie nie zapowiadał, że wygra z Hox, to bym się z niego nie śmiał. Bo nie mam zamiaru śmiać się z czyjejś porażki, to jest bardzo słabe, tak jak słabe są takie zapowiedzi, zwłaszcza jeśli się tak kiepsko zestarzeją, jak tamto Butlera. Trash talk w czasie meczu to jest trochę co innego jakby co.

Tak czy siak Jimmy wiadomo epicką serię zagrał i nie mam zamiaru mu nic umniejszać, ale Bux jako zespół dużo zrobili, żeby mu czasem nie przeszkodzić. Lopez nie radził sobie pod obręczą z pomocą (nie chcę uprzedzać faktów, ale jeśli się spotkamy, to ja mam Davisa, a nie Lopeza), no i Bux stawiali całą serię na single coverage, które nie działało. Ja tylko przypomnę, że rok temu Jrue w naszej serii Butlera nie bronił ;)

A LBS ma oczywiście rację, niektórzy nie umieją z klasą przegrywać, a Ty jasiu idziesz krok dalej, nie umiesz z klasą wygrywać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, MarcusCamby napisał:

A to przepraszam 😄

No bo to są inne sytuacje. Gadanie przed meczem, tak jak gadał Jimmy to brak szacunku dla rywali i dobrze, że mu Jaszczombki utarły nosa. Ale w sytuacji, gdy dominujesz w serii i coś już pokazałeś, to Butler mógł już sobie moim zdaniem na takie coś pozwolić.

Z drugiej strony mieliśmy przykład Claxtona vs Joel, gdzie Nic odstawił błazenadę będąc na prostej drodze do dostania sweepa. No tu nie zmieniam zdania, że było to żałosne.

26 minut temu, january napisał:

Butler i Davisa gwałcił w PO

Widzę, że u Ciebie wszystko po staremu, jak zwykle miszcz propagandy kłamstw pod płaszczykiem eksperckiego tonu.

Jest to podwójnie smutne, że jesteś fanem Lakers, a mam wrażenie, że nie potrafisz się cieszyć z genialnej gry Davisa, bo jakiś inny zespół z tej samej konfy w beGM go ma. To chyba znak, że coś weszło komuś tu za bardzo (jeśli to nieprawda to sorry, po prostu mam takie wrażenie).

30 minut temu, january napisał:

Zresztą nie wiem, czy Warriors Cię nie przejdą, imo są faworytami vs Twój team

Taa, nic się nie zmieniasz. Z całym szacunkiem dla @Reikai którego bardzo lubię i cenię, a i nie jest tajemnicą, że uwielbiam Ingrama, ale bez HCA i bez PO Ingrama oraz Zacha, to tu kompletnie nie ma z czego zrobić wyrównanej serii, takiej choćby na 7 gier. Nie z tak dobrym Davisem i bdb Youngiem. Zwłaszcza, że Reed i NAW też zagrali super w 1st round.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.