Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, fluber napisał:

Z całego serca chciałbym Wam wszystkim podziękować za grę w begm. Głosowanie było moją ostatnią aktywnością. Niestety z przyczyn prywatnych jestem zmuszony zrezygnować z dalszej gry. Nie mówię "żegnajcie", może za kilka lat, jeżeli będzie miejsce w grze i życie mi na to pozwoli, to do Was wrócę, więc mówię " Do widzenia ".

Szczególne podziękowania dla @MarcusCamby za to że chyba już 6 lat temu przekonał mnie do gry tutaj i dało mi to mnóstwo fantastycznych emocji. Dla @ignazz za wsparcie kilku dzieł charytatywnych moim " kontraktem". Dla @Szulim za wyrozumiałość i doskonałą organizację gry oraz dla @january za to że to wszystko wymyślił. 

Bawcie sie dobrze! 

 

Dzieki za wspolna gre. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oświadczenie

 

Pragnę poinformować, że obecny sezon jest moim ostatnim w klubie. Jest mi niezmiernie miło , że zostałem poproszony o dołączenie do tego zespołu przez Maca i Qcina. Współpracę z nimi oceniam na wzorową, jednak chciałbym spróbować czegoś nowego. To nie była łatwa decyzja muszę przyznać, ale uważam, że jedyna słuszna. Raz jeszcze chciałbym im bardzo podziękować za okres wspólnego rządzenia. Jednak nie odchodzę od beGM gdyż nadal będzie można mnie spotkać ,,na korytarzu" a po sezonie będę jako rezerwowy GM.

 

LAF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Panowie, też chciałbym zapowiedzieć swoje odejście - już od dłuższego czasu mam niewiele wolnych chwil na beGM, nie za dużo wnoszę tu merytorycznie w dyskusje i myślę że zmiana GMa dobrze by zrobiła drużynie. W Hawks są wszystkie picki, niezłe kontrakty - jest na czym budować. Do momentu, w którym znajdzie się zainteresowany mogę prowadzić drużynę, ale proszę radę o podjęcie poszukiwań 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.