Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

i wgl teraz do glowy mi przyszedl pomysl, post factum (knicks mieli z tym problem jak wiadomo)

w istocie jak Ci zawodnik wypada na caly sezon, to prawdopodobnie jego pensja pokrywana jest z ubezpieczenia. imo w sytemie finansowym te kontuzje caloroczne powinny byc uwzgledniane, a pensja odejmowana. byloby to sprawiedliwe

nie powodowaloby to bezsensownego i nierealnego rozpadu organizacji z powodow na ktore nie mamy wplywu. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, człowiek...morza napisał:

i wgl teraz do glowy mi przyszedl pomysl, post factum (knicks mieli z tym problem jak wiadomo)

w istocie jak Ci zawodnik wypada na caly sezon, to prawdopodobnie jego pensja pokrywana jest z ubezpieczenia. imo w sytemie finansowym te kontuzje caloroczne powinny byc uwzgledniane, a pensja odejmowana. byloby to sprawiedliwe

nie powodowaloby to bezsensownego i nierealnego rozpadu organizacji z powodow na ktore nie mamy wplywu. 

Teraz się obudziłeś? 

Szkoda, że jak wnioskowałem o to przy Wallu to się śmiałeś z cudzego nieszczęścia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, january napisał:

Nie ma takiej opcji na aktualnych umowach. Byłbym potencjalnie jednym z największych beneficjentów mając trio gwiazd po 30ce, ale takie wprowadzenie zmiany byłoby skrajnie niesprawiedliwe teraz.

Można przemyśleć taką zmianę dopiero od sezonu 26/27, czy 27/28, ale musiałoby to być mądrze przeprowadzone i oczywiście przegłosowane etc. 

a co w tym niesprawiedliwego?

dla mnie spoko, moze byc od 25-26., choc wedlug mnie nic nie stoi na przeszkodzie wprowadzic od zaraz.

wszak bedzie glosowanie i wiekszosc zdeycduje.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RÓŻNICA ZDAŃ, A ZARAZEM KONFLIKT NA LINII GM PARÓWA @tangiers A JEGO NOWYM ZAWODNIKIEM KEVINEM DURANTEM co do przyjaciela Kevina - BENA SIMMONSA i jego dyspozycji:

Cytat

"Incredible," Durant said after watching Simmons score 15 points, grab 13 rebounds and dish out seven assists in 32 minutes.

Jak wiemy Kevin jest bardzo wrażliwy na punkcie własnych racji, zatem ewidentnie współpraca już na samym początku nie układa się po myśli managmentu heat.

A że to liga zawodników, nie gm'ow, to wnioski wysnujcie sobie sami.

1 godzinę temu, tangiers napisał:

Apeluje  do innych GMow, ktorym po dzisiejszym wystepie zaoferowano Bena Simmonsa, aby nie dali sie nabrac. Nie dajcie sie wydymac.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.