Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Pablo81 napisał:

Poszły maxy dla Paula i DeAndre. Kawhi dzwonił - George potwierdził, że podpisze. Więc dziękuję obydwu panom za prolongatę umów.

***Kultura Organizacji***

Ja tez dzwoniłem do Paul George i przyjął zaproszenie na rozmowę, mówił ze jest otwarty na powrot do Pacers, ciekawe kogo okłamał  :o 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Ja tez dzwoniłem do Paul George i przyjął zaproszenie na rozmowę, mówił ze jest otwarty na powrot do Pacers, ciekawe kogo okłamał  :o 

Bordowy max jest jednak wyzszy, poza tym Kawhi gra w Chicago. Paul podkreślił też w rozmowie z KL, że jest wdzięczny, iż w Bulls mógł spokojnie przejść rehabilitację i stwierdził, że nie może doczekać się wspólnej gry z Leonardem.

Więc chyba coś opacznie zrozumiałeś :)

19 minut temu, ignazz napisał:

Jak dzwoniłem do George’a to powiedział mi ze kłamał Was obu. 

No ja nie dzwoniłem. Dzwonił przyjaciel Kawhi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.07.2022 o 12:37, fluber napisał:

Charlotte Hornets informują, że w związku z ostatnimi wydarzeniami Devonte Graham ląduje na trading blocku.

Devonte Graham opuści Charlotte w najbliższym okienku transferowym, sources said. Ponadto Hornets zrezygnowali że, starań o podpisanie Milesa bridgesa z powodu stawianych mu zarzutów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domantas Sabonis seems to be excited about the current core of Warriors and is hoping for an extension to his contract with the Warriors. He's ready to put together a team in this line-up with young players who would be in their prime like him, along with Lavine, Ingram and the newcomers Tyus Jones and Mark Williams.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Charlotte Hornets dziękują Russellowi Westbrookowi za ogromny wkład w rozwój organizacji i zapewnienie 2 awansów z rzędu do playoffs co zdarzyło się pierwszy raz od 20 lat w Charlotte. 

Z uwagi na ogromne zasługi zawodnika, nie oferowalismy go w żadnych wymianach. Niestety nie jestem w stanie, z uwagi na hard cap, zapewnić westbrookowi walki o playoffs w najbliższym sezonie i tym samym pozwalamy mu na wybór organizacji do której chce dołączyć walczyć o mistrzowski pierscien lub walkę na fa o dluzszy kontrakt jeżeli taka będzie jego wola. 

Russell, dziękujemy! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.