Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wraz ze startem Chassona Randle w meczu z Knicks, oficjalnie mogę stwierdzić, że w tym trymestrze KAŻDY z 14-osobowego składu Cavs zagrał chociaż raz w S5 swojej RL drużyny :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam przyjemność i zaszczyt przedstawić Wam nowego Radnego w osobie człowi...@cvbe

Od dnia dzisiejszego możecie go traktować jako pełnoprawną osobę do zgłaszania tradeów pod ocenę, zasięganie pomocy, czy w jakiejkolwiek innej sprawie. 

Dzięki Cvbe za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję Radzie za zaufanie - co prawda nadal nie jestem pewien czy jestem odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu, bo jednak na tle reszty graczy jestem nadal świeżakiem, ale skoro Radni zdecydowali się mnie zaprosić, to kimże jestem by odmawiać :D

Tak więc w razie czego zapraszam do kontaktu - w miarę możliwości i wiedzy, postaram się zawsze pomóc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W temacie waivers wire można zwalniać graczy. Jest to dla Was ostatnia okazja w tym RS ( nie licząc cash transactions ) aby coś oszczędzić na kontraktach graczy. A nuż widelec ktoś ich podpisze. 

Okienko na proponowanie waiversom kontraktów będzie dokładnie w tym samym momencie co okienko transferowe. Chcąc uniknąć powtórki po T1 oferty będzie można im składać tylko do zamknięcia okienka. Później szybkie głosowanie i kierunek playoffy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W arkuszu Injury zaznaczyłem nieobecności graczy kierując się głównie stronką: https://www.basketball-reference.com/

Ilość nieobecności danego gracza jest tu bardziej  poglądowa, a nie jest oczywiście żadną wyrocznią.

Ważnym graczom rotacji zaznaczałem każdą nieobecność  (przykładowo mój Oubre w jednym ma Inactive, a w drugim DNP) nie wnikając w powód tej nieobecności. Graczom z dalszej rotacji i tym spoza rotacji nieobecność zaznaczałem przy Inactive i DND. Sprawy przy DNP nie są też jednoznaczne, gdyż przykładowo bracia Martin z rl Charlotte nie grali w kilku meczach z powodu protokołu covidovego, ale nie wszystkie takie rzeczy mogłem i miałem czas wyłapać. Dlatego wszelkie niejasności dotyczące możliwości gry swoich graczy, najlepiej żeby każdy GM indywidualnie wyjaśnił przy opisie, jeżeli zależy mu na obecności danych graczy. Jeżeli któryś z GMów ma wiedzę, że dany gracz na pewno grał lub nie grał a odbiega to znacząco od tego co jest w arkuszu niech najlepiej napisze do mnie na Priv. a z pewnością poprawie. 

Na górze po prawej stronie zaznaczyłem również graczy nieobecnych przez cały trymestr - liczyłem również  Duranta, A. Bradleya i Dellavedove, którzy zagrali tylko w 1 meczu na 24. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chociaż draft wyszedł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mamy 14 opisów. Wciąż brakuje 16 a do zamknięcia tematu niecałe 5h. Mam tylko informacje o jednym GMie który ze względów zdrowotnych opisu wrzucić nie jest wstanie ale co z pozostałymi 15 GMami? Niektórzy lubią oddawać głosy tuż po północy więc sprężyć się proszę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś wieczorem, albo jutro rano (bo sporo opisów brakuje) postaram się uzupełnić rotacje w arkuszach. Jak ktoś nie zrobi opisu, to będę kierował się poprzednim trymestrem oraz tym na jakich pozycjach grali gracze wg bbref. Gdyby któryś z GMów chciał coś zmienić w arkuszu w rotacji, to niech pisze do mnie na Priv. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś pewnie jakiś szkieletowy opis, jutro postaram się go rozwinąć. 

Niestety/stety, ale weekend był/jest całkowicie oddany rodzinie, więc nie dałem rady. 

Jutro będzie całość. 

Przepraszam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żeby nie było przypału:

Głosowanie trwa do Czwartku do północy!

Sprawcie proszę abym nie musiał żadnych karniaków przydzielać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wielkie gratulacje od zarządu dla naszego lidera i moralnego zwycięzcę nagrody MVP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

image.png.ae8fe9ae17c680c45b5ce51cf218079d.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

GM UTAH przesyła wyrazy współczucia do GM Atlanty z powodu kontuzji Jamala Murraya

@eMeS nie poddawaj się!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi