Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Panowie, tak ze swojej strony update - ciężko u mnie z czasem ostatnio, zmieniam robote, a przez chwile mialem dwie nawet :P W związku z czym zupełnie nie oglądam NBA, nie mam pojęcia co się dzieje, nadal żyje w świecie gdzie Bulls nie mają racji bytu na papierze itp itd. Dlatego też brak aktywności z mojej strony, nie jest to kalkulowane w żaden sposób, ani nic z tych rzeczy. Może się to przedłużyć na 3 trymestr, w związku z czym prosiłbym o jakąś dyspensę z tymi punktami karnymi :P na PO powienienem już się ogarnąć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, eMeS napisał:

Hej Panowie, tak ze swojej strony update - ciężko u mnie z czasem ostatnio, zmieniam robote, a przez chwile mialem dwie nawet :P W związku z czym zupełnie nie oglądam NBA, nie mam pojęcia co się dzieje, nadal żyje w świecie gdzie Bulls nie mają racji bytu na papierze itp itd. Dlatego też brak aktywności z mojej strony, nie jest to kalkulowane w żaden sposób, ani nic z tych rzeczy. Może się to przedłużyć na 3 trymestr, w związku z czym prosiłbym o jakąś dyspensę z tymi punktami karnymi :P na PO powienienem już się ogarnąć 

Opis możesz mieć odpuszczony, ale postaraj się po 3T wstawić głosy i będzie git ;) I zacznij już przygotowania na lato, żeby wrócić do gry o PO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam tylko kilka słów.

@Qcin_69 poznałem prawie na samym początku, gdzie udało mu się namówić mnie na sprzedaż Aytona (choć nie było to jakoś szczególnie trudne bo nadal uważam go za dobrego rolesa, niż max gwiazdę) i w kwestii organizacji multi-dealów - musze przyznać że zaimponował na początku, co też teraz wykorzystuje robiąc swoje deale, szukając dróg w CBA i możliwości zapisania czasami prawie niemożliwych zmian.

Prywatnie nic do niego nie mam - chętnie z nim wychylę kielicha jak się spotkamy prywatnie.

Jednakże, no na forum, był wrzodem na dupie beGM :D pół żartem, pół serio - zawsze jak była jakaś imba to dziwnym trafem on był w to zamieszany - nie wiem jak to jest możliwe, ale chyba przelała się czara goryczy u wszystkich. 

I ja wiem, że ostatnie ataki były skierowane przeciwko mnie, bo zostałem Radnym i oczywiście każdy kto jest w Radzie jest tym złym, ale cóż - wziąłem na klatę i nie ustąpiłem ani na milimetr. 

Szkoda odejścia GMa będzie zawsze, kolorytu gra straci, ale może będzie trochę więcej spokoju i wzajemnego szacunku? Hasło pt: do zobaczenia w finale przyjacielu stało się bardzo nudne co drugą stronę dyskusji ;) 

Szkoda mi natomiast @mac - bezpośrednio dziękowałem mu, ale zrobię to i tutaj za to, że mnie zarekomendował do beGM. Niegdyś w innych czasach mieliśmy bardzo przyjacielską relację, ale nie przerwała próby czasu i też nasze życiowe poglądy chyba za daleko odjechały od siebie. Natomiast mam zawsze pełen szacunek do jego umysłu analitycznego, podejścia do wynajdywania zawodników z czarnej d... - od wielu lat to była i jest wizytówka Mac - szkoda, że nie chciałeś został pojedynczym GM - masz drzwi otwarte ;) 

Na koniec - chociaż tyle, że obaj panowie niezależnie w jaki sposób, ale jednak się pożegnali - wielu GMów odchodziło po angielsku - tu przynajmniej było trochę złości, śmiechu i żalu, ale na koniec może każdej ze stron wyjdzie to na lepsze.

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
5 godzin temu, człowiek...morza napisał:

?

Panowie potwierdzam. Jak cos to jestem pod pm w sprawie pytań. Na razie się muszę ogarnąć co się z czym je. 

@LAF Twoj like ma najwieksze dla mnie znaczenie za odmlodzenie mnie na zlocie o jakies 10 lat :)

Edytowane przez antek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.