Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

 

Fajnie... szkoda tylko, że w tym meczu były to jego jedyne punkty z gry i do tego miał po 6 strat i fauli... 

Dobrze, że później się odbił. 

Fajnie, że drugi Jalen się wyrabia :) 

 

 

Edytowane przez Ashigaru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, LAF napisał:

a.thumb.png.9202dbaa8eeba4de31b4609f2e16b821.png

Paul George odchodzi z Minnesoty Timberwolves !

 

Głośnym echem odbiło się odejście Paula George’a do Chicago Bulls w ostatnim dniu okienka transferowego. Liczni dziennikarze przybyli pod halę gdzie odbywało się pożegnanie Paula z drużyną. Po wyjściu z hali niemal jak komary zaatakowali Paula gradem pytań, a o to co mówił sam zainteresowany.

Paul George : Na początku chciałbym podziękować całej organizacji za to, że dbali o mnie pod każdym względem i niczego mi nie brakowało. Jestem wdzięczny za danie mi szansy na zdobycie tytułu mistrza NBA, nigdy tego nie zapomnę. Jednakże niechcący usłyszałem słowa Paul, you are the best Paul in the league I zrobiło mi się przykro i gdy przyszli do mnie GMowie z zapytaniem to się zgodziłem odejść bo myślałem, że wyślą mnie do Indianapolis a ( chwilowe zawieszenie głosu )

A tego bym nie chciał – wtrącił LAF, który pojawił się wychodząc z hali. To był mój cytat jednakże George nie usłyszał go do końca gdyż dodałem with our Paul.You are the best in the league. Szkoda Paul, że nie przyszedłeś się spytać do mnie bo gdybyś się nie zgodził to byśmy Ciebie zostawili, ale podobno Twojej wybrance podoba się bardziej Chicago to nie będziemy dziewczyny smucić. Mimo, że krótko współpracowaliśmy to chciałbym Tobie z całego serca podziękować za profesjonalizm i mam nadzieję, że uda Ci się dużo osiągnąć w drużynie Chicago Bulls. Ja od siebie dodam, że naszym celem jest CP3 i będziemy o niego walczyć aż do ostatnich sił. Chcieliśmy z @RonnieArtestics załatwić sprawę pokojowo, ale się nie udało więc on sam stanął z nami w szeregi. Podobno Bridges ma być osobą, która ma świecić jasno w Indianapolis szkoda tylko, że mamy LaMelo, który jest lepszy z braci i ma potencjał aby być lepszym od Milesa. Także @RonnieArtestics ciesz się z Paula, póki go masz bo w trakcie FA Paul powie Tobie papa a My się już o to postaramy. Od tej pory rozpoczyna się agitacja na rzecz CP3.

Uważaj do czego się oficjalnie przyznajesz w media room l,bo 10mln kary za to grozi a nasza gra jest bardzo realistyczna ;]

 

The NBA's anti-tampering rules prohibit teams, players, and coaches from approaching players on rival clubs while contractually bounded to their respective organizations. The league raised the maximum fine for a party found guilty of tampering two years ago to $10 million.7 sie 2021

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podana wersja LAFa jest zupełnie nie prawdziwa, a jest wytworem Jego wyobraźni.

Minnesota podejmie odpowiednie kroki żeby wyjaśnić zaistniałą sytuację.

Prawdziwą przedstawił qcin w jednym z wpisów wcześniejszych wpisów.

Minnesota oczywiście dziękuje Paulowi Georgowi za mistrzostwo i oczywiście ma zapewniony swój zastrzeżony numer w Socie niezależnie od tego, czy nam np za rok nie skopie tyłka w finale, czego mu życzę.

Niestety, it's all about buisness.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnioskuje do Rady o ukaranie MTW za komentarze w sprawie CP3. Gracz jest członkiem zespołu Indiana Pacers a już kolejny raz czytam ze źródeł Zarządu Klubu ze to będzie gracz Minny. Jest to niedopuszczalne w okresie trwania sezonu a ze nie są to komentarze dziennikarzy tylko GM to kara jest formalnością. Kiedyś knicks zostali ukarani za dużo mniejsze wykroczenie wiec myśle ze Rada zajmie szybko odpowiednie stanowisko. 

Zasugerowałbym ostrzeżenie w kierunku lakers za komentarz na temat Tatuma co ukróci praktyki na przyszłość. Nie powinno być takich dyskusji w trakcie kontraktu danego gracza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ignazz napisał:

Wnioskuje do Rady o ukaranie MTW za komentarze w sprawie CP3. Gracz jest członkiem zespołu Indiana Pacers a już kolejny raz czytam ze źródeł Zarządu Klubu ze to będzie gracz Minny. Jest to niedopuszczalne w okresie trwania sezonu a ze nie są to komentarze dziennikarzy tylko GM to kara jest formalnością. Kiedyś knicks zostali ukarani za dużo mniejsze wykroczenie wiec myśle ze Rada zajmie szybko odpowiednie stanowisko. 

Zasugerowałbym ostrzeżenie w kierunku lakers za komentarz na temat Tatuma co ukróci praktyki na przyszłość. Nie powinno być takich dyskusji w trakcie kontraktu danego gracza. 

Laf został już ukarany wewnątrz Organizacji, kara jest dotkliwa i bolesna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Qcin_69 napisał:

Laf został już ukarany wewnątrz Organizacji, kara jest dotkliwa i bolesna

Dałeś mu klapsa w pupę? 😂😁

Zarząd Indiany informuje że również zgłosił wniosek do ligi o natychmiastowe śledztwo w tej sprawie, i jest gotów przyjąć w ramach rekompensaty jakiś 2nd rounder od Wolves. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Dałeś mu klapsa w pupę? 😂😁

Zarząd Indiany informuje że również zgłosił wniosek do ligi o natychmiastowe śledztwo w tej sprawie, i jest gotów przyjąć w ramach rekompensaty jakiś 2nd rounder od Wolves. 

oddamy ten który dostaliśmy od Pacers za Nianga, deal!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrian Wojnarowski said Sunday morning that there's "no chance" that Ben Simmons will play on March 9th as the Knicks play in Memphis

Czlowiekmorza said that he'll join the team during the road trip, but it looks like it'll strictly be on the bench, not on the court. It's unclear when Ben Simmons will begin practicing with the team, as he continues to deal with back issues.  There's still no timetable for his return, and it's becoming more and more unlikely he returns within the next week or two, considering he hasn't even started practicing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Russell Westbrook's season with the Charlotte Hornets hasn't gone as expected. Despite the struggled, Hornets GM Fluber isn't ready to bench his star point guard, to the dismay of some within the organization.

Fluber has been pressured by some within the Horbets organization to remove Westbrook from the starting lineup. To this point, Fluber has resisted that push.

Westbrook recently said his role with the Hornets has been "ever evolving". Fluber and his staff are still searching, with a month to go in the season, for the best fit to use Westbrook alongside Hassan Whiteside. That's caused tension between Westbrook and the coaching staff, as well as within the organization as a whole.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.