Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

• Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kultura organizacji beGM Utah nie jest dziełem przypadku. Kevin od samego początku pokazuje przywiązanie do barw i jako organizacja szanujemy to i również postanawiamy przekazać 200k $ celem wypłacenia pensji pracownikom Vivint Smart Home Arena. Basenowy Minnesoty może się czuć dumny, bo to on jest sponsorem tej inwestycji, pozdrawiamy

https://www.instagram.com/p/B9ph25mgJtQ/?utm_source=ig_web_copy_link

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OŚWIADCZENIE UTAH JAZZ

W związku z wcześniejszym oświadczeniem zarząd w porozumieniu z GMem postanowili się rozstać za porozumieniem stron. Taka decyzja jest wynikiem poprzedniego porozumienia, które zostało zawarte wcześniej i obowiązywać miało do końca sezonu. GM stwierdził, że ta przerwa będzie wystarczająco długa żeby znaleźć następcę, który będzie godny prowadzić wielkich mormonów. GM po zakończeniu powiedział "Fajnie się bawiłem, poznałem fajnych ludzi, ale trzeba zmienić perspektywy. Dodatkowo zdaję sobie sprawę, że powroty po rozstaniu w takich okolicznościach nie są mile widziane, więc rozumiem, że to 'one way ticket'. Pozdrawiam i życzę smacznej kawusi" - powiedział dalai lama. ex-GM stwierdził też, że kolejny GM w razie potrzeby może się zgłosić jak będzie chciał usłyszeć jaki był pomysł na działanie organizacji, ale preferowane formy kontaktu to TT lub FB, bo tutaj jestem bardzo rzadko a jeszcze rzadziej zalogowany.

POLISHLLAMA69

• Sad 2
  • Downvote 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi