Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

Orlando Magic dziękują Kellemu Oubre Jr. za te 4 lata spędzone na Florydzie i życzą graczowi samych sukcesów w Detroit Pistons. Dziękujemy również litewskiemu skrzydłowemu Deividasowi Sirvydisowi, który również będzie miał możliwość przebicia się do składu Pistons słynących z bardzo dobrego rozwijania młodych graczy. Witamy Terancea Manna, KZ Okpale oraz Austina Riversa w Orlando. Magic nie będą podejmować zgodnie ze swoja polityka klubową opcji w kontrakcie Manna, robiąc z gracza RFA po przyszłym sezonie. Raczej nie będziemy też podejmowali opcji TO w kontrakcie KZ Okpali robiąc z gracza FA po przyszłym sezonie, ale zachowamy jego prawa Birda licząc na rozwój KZ podczas sezonu i wtedy możemy zaproponować mu adekwatny kontrakt. Austin Rivers nie jest przewidziany w długofalowych planach Orlando i przy poważnym zainteresowaniu innego klubu, jesteśmy gotowi pójść graczowi na rękę podczas wymiany. Orlando nie planuje już kolejnych wymian podczas offseason. Bardziej szczegółowe plany zostaną przedstawione w niedalekiej przyszłości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Lucas napisał:

Gratulujemy Jalenowi Smithowi miejsca w 1st team Summer League!

 

Payton, Obi, Patrick i Jalen również pozdrawiają.

Nie można zapomnieć o dobrych występach Jalena Suggsa, Isaica Joe czy Quentina Grimesa.

Lewis jr., Sims i Williams również pokazali, że można na nich liczyć.

The future is bright in Portland.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Clintcie Capelo,

piszę do Ciebie ten otwarty list bo jestem czuje wzburzenie, choć pewnie jest ono mniejsze od Twojego. Oferty w pierwszej turze jakie dostałeś od GMów są więcej niż uwłaczające, żeby nie użyć słowa poniżające. Nie ma wytłumaczenia dla takich działań, ale oni nazywają to "badaniem rynku". 11M rocznie od Hawks? 12,5M od Dallas? 20/2 rocznie od Twojej mam nadzieje już byłej drużyny i to bez opcji gracza co daje 10M na rok? 

Rozwinąłeś się niesamowicie, jesteś topowym obrońcą podkoszowym w tej lidze, topowym zbierającym, a GMowie zamiast pokazać Ci, że im na Tobie naprawdę zależy podsuwają Ci do podpisania kontrakt który to nawet nie jest połową Twojej wartości sportowej bo wiedzą, że mają jeszcze reoferty gdzie jak w końcu je ujawnią będą mydlić Ci oczy, że przecież ja jestem contederem, u mnie są niższe podatki, a u kolejnego są najlepsze brzoskwinie w Stanach. Wiele usłyszysz, wiele przeczytasz lecz to ja Ci okazuje największy szacunek tym co właśnie zobaczyłeś. Gwarantowane 50 milionów dolarów.

Mam nadzieję, że za rok mniej więcej o tej porze, czy za dwa ( sam zadecydujesz - wszak daję Ci opcję gracza ) usiądziemy przy stole jak partnerzy, a nie jak "GM badający rynek" i "frajer który może da się nabrać i da mi zniżkę" i ustalimy od razu bez żadnych podchodów najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. 

 

Z wyrazami szacunku,

Eld

General Manager Oklahoma City Thunder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy GMowie,

dla niektórych poniższy post może być żenujący, ale przez ostatnie 4 dni analizowałem wszystkie za i przeciw aby go napisać. Wyszło, że może jednak warto spróbować.

Jak Wam wiadomo - otrzymałem karę od Rady której to w 100% się podporządkowałem. W moim mniemaniu i zresztą nie tylko moim kara była za ostra, ale nie wracam do tego po to, aby znów roztrząsać aferę. Wracam do tego, że jeden z punktów kary było "możliwość podpisywania tylko swoich cap holdów". Przyjąłem - tak będzie. Nie będzie ofert ze strony OKC ( nie licząc moich RFA których udało się utrzymać ). 

No ale do brzegu Eld.

Miałem cap hold Derricka Rose, który musiałem zrzucić aby się pomieścić ze wszystkim. Derrick był u mnie cały sezon i przyszedł wraz z Randle. Stanowił istotny element mojego teamu. Zżyty, zgrany, fitujący. Zgodnie z karą, zrzucając jego cap hold, no cóż tu dużo mówić, nie mogę po niego wystartować, czego nader żałuję bo wiązałem z nim dalsze plany. Jakie? Po prostu przedłużenie współpracy i utrzymanie jak najwięcej graczy z poprzedniego sezonu. Nie mogę mu złożyć obietnic ( 5.33c.....) ale skoro pełnił istotną rolę, ja wiązałem z nim dalsze plany dlaczego miało by się to zmienić? 

Stąd jeśli ktoś go ma na celowniku w III turze FA...no cóż, będę stał i się tylko przyglądał. Nie będę miał innego wyjścia. Jeśli ktoś z grupy która uważa, że kara była za ostra dla mnie zastanawia się pomiędzy Rose, a graczem X. Coż, mam cichutką nadzieję, że wybierzesz gracza X.

Nie śmiem nikogo prosić o to abyście odpuścili Rose'a w III turze. Po prostu nie mogę i jest to chyba nawet gdzieś zabronione. Ale mam cichą nadzieję, że skończy on jak Conley, jak Gallinari, jak Oladipo i spadnie do tury w której nikt się nie spodziewał, że jeszcze będzie dostępny. 

Dziękuję za uwagę i choć by za przeczytanie tego.

Nie chcę się płaszczyć przed nikim, ani nikogo prosić. Nic też nie zaoferuję w zamian, ale sądzę, że On sam niechętnie by zmieniał otoczenie. 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orlando Magic zgodnie z planem podjęli opcję w kontrakcie Granta Williamsa, gwarantując jego kontrakt na sezon 2022/2023. Nie podjęte zostały opcje w kontraktach dwóch innych graczy z tego samego draftu - KZ Okpali oraz Terance Manna. Klub jednak wcale nie zamierza z graczy rezygnować, a brak zagwarantowania Team Options w ich kontraktach podjął z zupełnie odmiennych powodów. Mann zostanie po sezonie 2021/2022 RFA - gdyby nie ta decyzja Magic nie mogliby zastrzec sobie prawa do wyrównania oferty innego klubu do gracza. Sytuacja KZ Okpali jest nieco inna - gracz wypadł fatalnie podczas Summer League i na ten moment pensja którą ma w wysokości 2,2mln$ jest za wysoka biorąc pod uwagę jego aktualne możliwości. 3,9mln$ które by miał zagwarantowane na kolejny sezon 2022/2023 oraz ewentualnie QO w następnym sezonie, to zarobki zdecydowanie przekraczające jego aktualną wartość oraz możliwości trudne do spełnienia przez Magic w tej sytuacji. Wierzymy jednak w KZ - i dlatego zdecydowaliśmy się dać mu w tym sezonie szansę sprowadzając go z Bulls oraz mamy nadzieję, że gracz zaliczy przełomowy sezon, by Orlando mogło mu zaproponować po sezonie nowy kontrakt (prawdopodobnie oscylujący w okolicach minimum) - chyba że gracz niespodziewanie  zaskoczy wszystkich swoją formą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.08.2021 o 20:22, eMeS napisał:

Podobno agent Derricka White'a zadzwonił do GMa Atlanty, żeby ten podbił trochę cenę rynkową byłego zawodnika, tak po starej znajomości :D

Patrzac na Duncana Robinsona podpisujacego 44,8/4, Derrick White wysłał pocztówkę do mnie z napisem "we are even" @MarcusCamby prześledź sobie w archiwum oferty 2 tury, bo dzieki mnie White ma dodatkowe 12 mln w kieszeni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, eMeS napisał:

Patrzac na Duncana Robinsona podpisujacego 44,8/4, Derrick White wysłał pocztówkę do mnie z napisem "we are even" @MarcusCamby prześledź sobie w archiwum oferty 2 tury, bo dzieki mnie White ma dodatkowe 12 mln w kieszeni

Raczej dzięki mnie. Ty sobie z nim po prostu pogrywałeś 😉

Gadałem z nim, nie wysyłał pocztówki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.