Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Wojnar Adrianowski napisał:

czekam na pozew

Twoje niedoczekanie.

PJ Washington w Bulls

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
6 minut temu, Zdzisław Ptak napisał:

Twoje niedoczekanie.

czyli sam łaku przyznajesz, że twoje zarzuty są całkowicie bezpodstawne.

George Hill na tem moment w Socie, niemniej GM tej drużyny nie będąc pewnym tegoż rozwiązania i z uwagi na swoją lakoniczną wiedzę w przedmiotowej materii, na bieżąco zasięga opinii wśród innych gm'ow (na ten moment dopiero 18 z 29), czy warto Hilla zatrzymać, czy też lepiej ściągnąć kogoś innego. Z naszych źródeł wynika, iż ostateczna decyzja zostanie podjęta dopiero po uzyskaniu opinii wszystkich gm'ow, także tych, którzy prowadzili drużyny w przeszłości (np. @LAF i brat @shevcu) jak i źródeł pozaligowych, w tym dwóch córek i wszystkich gości Ciechocińskich sanatoriów, zatem musimy jeszcze poczekać parę dni.

Jedną z alternatyw miałby być Jonas Valanciunas.

Hillem mocno zaineresowane jest Milwaukke Bucks.

Edytowane przez Wojnar Adrianowski
  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, Wojnar Adrianowski napisał:

czyli sam łaku przyznajesz, że twoje zarzuty są całkowicie bezpodstawne.

George Hill na tem moment w Socie, niemniej GM tej drużyny nie będąc pewnym tegoż rozwiązania i z uwagi na swoją lakoniczną wiedzę w przedmiotowej materii, na bieżąco zasięga opinii wśród innych gm'ow (na ten moment dopiero 18 z 29), czy warto Hilla zatrzymać, czy też lepiej ściągnąć kogoś innego. Z naszych źródeł wynika, iż ostateczna decyzja zostanie podjęta dopiero po uzyskaniu opinii wszystkich gm'ow, także tych, którzy prowadzili drużyny w przeszłości (np. @LAF i brat @shevcu) jak i źródeł pozaligowych, w tym dwóch córek i wszystkich gości Ciechocińskich sanatoriów, zatem musimy jeszcze poczekać parę dni.

Jedną z alternatyw miałby być Jonas Valanciunas.

Hillem mocno zaineresowane jest Milwaukke Bucks.

Panie Wojnarze, szybkie pytanie- ile trwało napastowanie @mac z pytaniem kogo wybrać? Bojana Bogdanovicia czy Pata Beverleya? 7dni czy dłużej? (Napastował Czlowiek_Bez_Tytulu)

I kolejne pytanie, jak długo męczył Wspomniany nieudolny GM, dupe GMowi Minnesoty prosząc o potwierdzenie ze oddanie Winslowa z pickiem za Marcusa Morrisa to dobry ruch?

Hill w Minnesocie, ale GM jak zawsze szuka lepszych rozwiązań, wiec to niekoniecznie koniec wymiany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Codziennie przez ostatni miesiąc modliłem się o ten buyout

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Komunikat ligi:

------------------

Jutro o 23:59 kończy się czas na wrzucenie opisu. Wciąż brakuje 13.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
37 minut temu, Lucas napisał:

Co Tatum porobił Davisa, trochę jak Zdzisław Ptak Wojnara.

c***a sie znasz, zdzislaw to moja marna podrobka. zobaczysz jak tu zaloze konto cheerlederki, to zara ten kmiot zrobi podobnie.

a z tematow waznych, ktorych nie ma opcji zebyscie dowiedzieli sie od zdziska.

deandre jordan i chris paul znow polacza sily. 

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Wojnar Adrianowski napisał:

c***a sie znasz, zdzislaw to moja marna podrobka. zobaczysz jak tu zaloze konto cheerlederki, to zara ten kmiot zrobi podobnie.

a z tematow waznych, ktorych nie ma opcji zebyscie dowiedzieli sie od zdziska.

deandre jordan i chris paul znow polacza sily. 

Misiu, na wuj te Twoje buńczuczne posty? 

Byłem insiderem nim na chleb zacząłeś mówić bep, a na Dotsona prospekt. Tyle, ze nie udzielałem się oficjalnie a robił to za mnie mój zaufany człowiek @Qcin_69 - za co serdecznie mu dziękuje. 

Zreszta, trochę mi uwłacza, ze muszę odpisywać pseudoinsiderowi którego 2 najpopularniejsze dotąd posty to :

1) wywiad który przeprowadziłem ja sam z @MarcusCamby

2)Post w którym napisał „dzien dobry”

Niech to świadczy o Twojej renomie.

CP3 i The Andrzej faktycznie połączą siły w Blazers, są częścią wielkiej wymiany o której wiesz dokładnie tyle ile chce żebyś wiedział, moja Ty hyza marionetko.

Jakbys był taki dokładny to byś tez wiedział, ze DeRozan trafi w idealny dla siebie depresyjny fit, czyli do Cleveland, a MKG jeszcze raz spróbuje udowodnić ze nie jest bustem pod skrzydłami swojego dawnego GMa, Kucia. 

To tyle, więcej nie zawracaj mi głowy gdy wbijam Golda 3 w fifke, bo szkoda mi na Ciebie przerw w meczu, nie pozdrawiam.

Pozdrawiam za to @Lucas który Cię wyjaśnił

• Thanks 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cleveland Cavaliers dziękują za grę w swoich barwach DeAndre Jordanowi, Chrisowi Boucherowi oraz Denzelowi Valentine. Zwłaszcza pierwsza dwójka dała wiele radości kibicom i  oni wszyscy zawsze będą mile widziani w Quicken Loans Arena. Oddanie tych graczy, oraz martwych kontraktów Jona Leuera i Shauna Livingstona, pozwoli Klubowi na znaczne wzmocnienie oraz walkę o playoffs w przyszłym sezonie.

Cavaliers pozyskali w wielostronnej wymianie graczy mających stanowić o sile zespołu nie tylko w ostatnim trymestrze sezonu, ale także w przyszłym roku. Tym samym przebudowę uważa się za zakończoną, gdyż postawione przez Właściciela wytyczne zostały spełnione zarówno pod kątem sportowym, jak i finansowym.

Cavs Nation, please welcome: DeMar DeRozan, JaMychal Green, Reggie Bullock, Mike Scott and DeMarre Carroll!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sources powiązane z Orlando Sun Sentinel informują, że dziś w godzinach porannych widziano przybitego Codiego Zellera wychodzącego z gabinetu GMa.. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Meh, udało się :D 

799E166E-9C22-476E-8830-B2B5B1CFCFAA.jpeg

• Thanks 1
  • Haha 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dla tych co "martwili się" o finanse Jazz informuję, że Jazz zrobią jeszcze 1 wymianę, po której nawet w przypadku urazów/oszustwa i wylecenia z PO będą pod kreską pozwalającą zrobić reset a sam awans do PO sprawi, że zespół zarobi pieniądze (około 7 milionów) co sprawi, że błąd z arkusza zostanie naprawiony a sytuacja wyprostowana :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ja robiłem to dwa lata.

Do roboty, murzynie.

21 minut temu, Eld napisał:

A co to ja murzyn jestem? Sam zbieraj tą wełnę. Pełno masz jej w Luizjanie.

Myślę, że zawodnicy ciemnoskórzy powinni rozważyć czy chcą pracować w Oklahomie albo Nowym Orleanie, zwłaszcza jeżeli GMowie wyrazają się w taki sposób o ich braciach

#saynotoracism

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zapraszam do przesyłania na priv wszystkiego, co może pogrążyć Elda i Marcusa w związku z aferą rasistowską. 

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

GM Pels chciał odpowiedzieć na zarzuty o rzekomy rasizm jakiego dopuścił się używając określeń uznawanych za obraźliwe, mimo że adresowane były nie do czarnoskórych, lecz białej społeczności. Pojęcie "murzyn" nie ma wydźwięku negatywnego w kulturze kraju z jakiego pochodzi MarcuCamby. Za przykład można podać liczne przykłady z literatury, zarówno tej dziecięcej, młodzieżowej jak i dla dorosłych. Ulubionym ciastem Marcusa jest także murzynek.

Natomiast słowo "czarnuch" adresowany w stronę białego osobnika nie jest obrazą, lecz potocznym określeniem kolegi. Dokładnie tym zwrotem zwrócił się w stronę swojego przyjaciela Ś.P. Czesława znanego bardziej pod pseudonim "Alf" znany i ceniony przedsiębiorca jednego z bardziej znanych warszawskich punktów rozrywki, a także później właściciel niezależnej wytwórni muzycznej - "Bolec". Był on znanym entuzjastą kultury czarnoskórych, do annałów przeszła jego wypowiedź o tym, że "nasze chłopaki ( w domyśle biali ) mogliby się od czarnych sporo nauczyć". Za tą wypowiedź miał zostać nagrodzony pokojową nagrodą Nobla, gdyż podkreślał wyższość rasy czarnej nad białą, ale przegrał minimalnie z potrójnym agentem Lechem Wałęsą. Nie lubił też Freda, znanego głównie z rasistowskich wypowiedzi, które chętnie cytuje prawica.

• Like 2
  • Haha 1
  • Downvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, MarcusCamby napisał:

GM Pels chciał odpowiedzieć na zarzuty o rzekomy rasizm jakiego dopuścił się używając określeń uznawanych za obraźliwe, mimo że adresowane były nie do czarnoskórych, lecz białej społeczności. Pojęcie "murzyn" nie ma wydźwięku negatywnego w kulturze kraju z jakiego pochodzi MarcuCamby. Za przykład można podać liczne przykłady z literatury, zarówno tej dziecięcej, młodzieżowej jak i dla dorosłych. Ulubionym ciastem Marcusa jest także murzynek.

Natomiast słowo "czarnuch" adresowany w stronę białego osobnika nie jest obrazą, lecz potocznym określeniem kolegi. Dokładnie tym zwrotem zwrócił się w stronę swojego przyjaciela Ś.P. Czesława znanego bardziej pod pseudonim "Alf" znany i ceniony przedsiębiorca jednego z bardziej znanych warszawskich punktów rozrywki, a także później właściciel niezależnej wytwórni muzycznej - "Bolec". Był on znanym entuzjastą kultury czarnoskórych, do annałów przeszła jego wypowiedź o tym, że "nasze chłopaki ( w domyśle biali ) mogliby się od czarnych sporo nauczyć". Za tą wypowiedź miał zostać nagrodzony pokojową nagrodą Nobla, gdyż podkreślał wyższość rasy czarnej nad białą, ale przegrał minimalnie z potrójnym agentem Lechem Wałęsą. Nie lubił też Freda, znanego głównie z rasistowskich wypowiedzi, które chętnie cytuje prawica.

wystarczyłoby napisać po prostu "przepraszam".

powyższe pozostawia jeszcze większy niesmak

managment Knicks jest zbulwersowany

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pacers na Twitterze ogłosili ze są blisko pozyskania przyszłego członka Hall of Fame. Wg źródeł nie jest to Carmelo Anthony. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Andre Drummond widziany na lotnisku w Orlando.. Jeszcze ciężko powiedzieć, czy to jakieś międzylądowanie, czy zostanie na słonecznej Florydzie na dłużej.. 🤨

• Thanks 1
  • Haha 2
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

The NBA’s oldest player, Vince Carter, is expected to retire at season’s end. However, the league’s second-oldest player isn’t sure whether he’ll call it a career too. Asked earlier this month if 2019/20 will be his final season, Magic big man Udonis Haslem was noncommittal, as Josh Robbins of Orlando Sun Sentinel writes.

“I can’t say,” Haslem said. “The guys want me around. KAT tells me every day, ‘I don’t know what the hell I’m going to do when you retire.’ Donovan (Mitchell) always has me around. We’ll see. My kids are getting older. We’ll see.”

According to Robbins, Haslem – who has logged 21 minutes all season – has acknowledged he’d like to play more, but says he has found “a joy” in a role as a veteran leader and mentor. Although the 39-year-old hasn’t been a regular rotation player since the 2014/15 season, the Magic value his leadership and believe it has outweighed the value of filling out the 15th roster spot with a prospect. We’ll have to wait to see if Haslem once again occupies that final roster spot in 2020/21.

• Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi