Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Słodziaki 🥰

Jakieś wieści znów podsłuchałam, że Memphis coś mocno kombinują. Podobno pojawi się u nich Draymond Green i nie wykluczone, że zostanie tam na stałe łatać mankamenty Portera.

Czyż na samą myśl nie robi Wam się gorąco? Bo mnie tak!

giphy.gif?cid=ecf05e47woftxoiei4kuzv0ml7

 

I jeszcze ten Edwards. Ahhh. Czyżby koniec klątwy Memphis i włączają się do walki na Zachodzie? 

Całuję i czekam na więcej newsów! 

Wasza Allie 💋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w razie czego nie jest (przynajmniej jeszcze) akt rezygnacji, bo wiem że sporo zmian jest teraz i ciężko może być ze znalezieniem zastępstwa.

Zastanawiam się po prostu czy moja rola GMa w Phoenix ma dalej sens, zwłaszcza gdy widzę jak kolejne gwiazdy masowo zmieniają kluby i no to nie jest do końca mój styl gry, bo wymiany to dla mnie osobiście najgorsza część zabawy w BeGM. Mnie wymiany męczą, prawie ich nie inicjuje, a do tego przywiązałem się do tych moich Thybulle'ow i Jarenow, że JJJ byłbym w stanie oddać tylko za Jokicia.

Niby napisałem że szukam wzmocnień, ale no nic więcej pewnie niż pick z loterii nie oddam, bo nie chce rozstawać się z Bogdanem, Tobim czy nawet Sekou.

I tu się zastanawiam po prostu czy kibice/zarzad Suns zaakceptowali taka pewnie stagnacje raczej, bo przy mojej warcie jako GMa tej drużyny raczej rewolucji i skoku do przodu lub tanku nie będzie. Ja tu chce mieć po prostu grupę zawodników, których mniej lub bardziej lubię i stąd pewnie nie zawsze racjonalne decyzje kadrowe podejmują.

To bardziej szczera wypowiedz i danie się do dyspozycji zarządu/fanów organizacji, bo specjalnie więcej czasu niż do tej pory na grę poświęcać raczej nie zamierzam, stylu prowadzenia organizacji raczej też nie zamierzam zmieniać.

Jeśli to za mało to chętnie komuś jako asystent mogę pomogac, bo kwestie dyskusji przy FA czy Play-offs to moja ulubiona część rozgrywki, w sumie niezależnie od tego czy chodzi o mój interes czy "obcy", choć na pewno na aktywność większy wpływ ma jeśli dyskusja dotyczy kogoś z Nuggets co było widać pewnie przy tym Dozierze w poprzednie offseason.

@Eldjak to zły temat to sorry, ale bałem się że zginie w innym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jestem tu przedstawiany jako osoba, która posługuje się szantażami i odchodzi z Rady mając w głębokim poszanowaniu pracę innych. zatem krótko przedstawię swoje stanowisko, gdyż należy się zwłaszcza @ozzy110 @cvbe @LONGER01 oraz pozostałym GMom.

W początkach swojej pracy Radnego starałem się jako nowy na tym stanowisku dostosowywać do zdania większości. Podobnie jak nam wszystkim, mi również zależy na tym, by BeGM nam się rozwijało, a nie zwijało. Moje texty o Roto nie są przypadkowe, gdyż zależy mi na jak największym urealnieniu naszej gry. Z biegiem czasu starałem się proponować różne pomysły, które mogłyby poprawić/ uatrakcyjnić nam BeGM - przyjął się tylko chyba mój jeden pomysł o częściowym gwarantowaniu kontraktów - o który długo walczyliśmy wspólnie z @karpik

Chcę podkreślić, że @Eld wykonuje dla BeGM katorżniczą pracę - o czym miałem możliwość niejednokrotnie przekonania się podczas licznych wewnętrznych dyskusji na forum Rady. Jednak wziął na swoje barki bardzo dużo i jak każdy z nas raz ma rację, a innym razem nie. W Radzie często trwały/trwają różne dyskusje, których efekty końcowe poznajecie na forum przeważnie już jako gotowe Decyzję Rady. Osobiście nie miałem problemu z tym, że czasami zostawałem przegłosowany - ot prawo demokracji. Jednak kwestia przejęcia przez innego GMa z Zachodu innego klubu z Zachodu, czyli New Orleans Pelicans spowodowała, że pod czymś takim zwyczajnie się nie mogłem podpisać, gdyż zaprzecza to podstawą naszej gry. Jeżeli już, jakiś GM powinien przejąć Pels, to GM z przeciwnej konferencji, gdyż mamy tu jasny konflikt interesów. Jednak najlepszym rozwiązaniem byłoby chwilowe prowadzenie klubu przez Radę. Eld zdążył już ogłosić @january P.O. GMa Pels, zatem kompromisowym rozwiązaniem byłoby prowadzenie przez ten okres czasu wspólnie drużyny przez Radę i Januarego. Eld zainicjował pomiędzy nami dwoma rozmowę na Priv (gdyż po moim veto opuściłem temat Rady). Tam wyjaśniłem szczegółowo to co pisze tutaj oraz to, że oczywistym jest że chwilowy GM (czyli January i Rada) powinni dokonać tylko niezbędnych ruchów przez Pels aż do ewentualnego powrotu Marcusa lub przejęcia Pels przez nowego GMa. Jako przykład podałem moich Magic, których prowadziła Rada w offseason przed moim przyjściem. A więc - koncentrujemy się na właściwych wyborach w drafcie przez Pels i trzymamy poniżej hard capu czyli około 118mln$. Pels maja praktycznie pełny skład, zatem tu zbyt wielu ruchów kadrowych by to nie wymagało. Rozsądnym wydawał się absolutny minimalizm w podejmowaniu decyzji. January był jednak innego zdania, że należy przeprowadzić zdecydowanie więcej ruchów kadrowych i iść chwilowo prowadzoną drużyną w tank. Zachowanie swojego picku przez Pels nie wymaga jednak wg mnie aż tak radykalnych ruchów, a ewentualne drobne assety mają zbyt małą wartość, by przeprowadzać dyskusyjne wymiany. New Orleans Pelicans nie jest ani klubem Januarego, ani też Rady, by podejmować kontrowersyjne decyzje. Moje zdanie nie spotkało się ze zrozumieniem ani Januarego ani Elda. Eld dał Januaremu zielone światło na ruchy jakie uzna za stosowne (miałaby je zatwierdzać Rada) i opuścił temat proponując mi to samo na co się nie zgodziłem (czyli rzuciłem veto) oraz że w Radzie mogą zagłosować, czy przyjąć mnie z powrotem. Rozumiem problemy finansowe Pels, ale nie my jesteśmy żeby je rozwiązywać wg naszego widzimisię, a powinien to zrobić właściwy GM Pels - Marcus lub nowy GM. Nie wiem jak wyglądała dyskusja w Radzie nt. Pels oraz samo głosowanie, gdyż już mnie tam nie było. 

Podsumowując - nie podoba mi się to, że January prowadzi dwa kluby z Zachodu oraz jest to przykre, że Eld kompletnie nie liczył się z moim głosem jako Radnego w tym temacie a w ciemno słuchał Januarego. Nie jesteśmy od tego by przebudowywać Pels, które chwilowo jest bez GMa, a powinniśmy jako Zarząd Komisaryczny podjąć tylko niezbędne decyzje. Uważam, że myślę tu rozsądnie. Nie wiem na ile to decyzja Elda, a na ile Rady, ale ten precedens jest szkodliwy dla BeGM i szkoda, że nikt poważnie do niego nie podszedł. Każdy ma jakiś margines : OD - DO. Tu zostało to rozwiązane wg mnie fatalnie i NIGDY się pod czymś takim nie podpiszę. I nikogo nie szantażuję - stwierdzam tylko oczywisty dla mnie fakt. 

Radzie i @Eld życzę powodzenia oraz dużo sił, cierpliwości oraz pokładów energii przy rozwiązywaniu tych licznych  problemów w BeGM których jest naprawdę sporo. :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 2 godziny i parę minut rozpoczyna się draft.

Zaparzcie sobie ciepłą kawę i lecimy minimum do #7. 

Przypominam - sam nie możesz wybrać - możesz przekazać swój wybór osobie którą darzysz zaufaniem, wraz z opcją B. Nie wstrzymujmy draftu - to jest naprawdę elektryzujący moment.

Ja jestem przygotowany na bezsenną noc jak to będzie szło sprwnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z pytaniami o zrobienie grafiki:

Panowie, nadworny grafik z Cleveland niestety (xd) ma za 4 dni Ślub i nie da rady robić na bieżąco grafik (chyba, że ktoś ma za dużo kasy i chce za takie gówno zapłacić :D ). Brave jednak wcześniej wiedział kogo wybierze i mogłem to zrobić w wolnej chwili, teraz na bieżąco nie dam rady jak nie wiecie wcześniej kogo weźmiecie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, cvbe napisał:

W związku z pytaniami o zrobienie grafiki:

Panowie, nadworny grafik z Cleveland niestety (xd) ma za 4 dni Ślub i nie da rady robić na bieżąco grafik (chyba, że ktoś ma za dużo kasy i chce za takie gówno zapłacić :D ). Brave jednak wcześniej wiedział kogo wybierze i mogłem to zrobić w wolnej chwili, teraz na bieżąco nie dam rady jak nie wiecie wcześniej kogo weźmiecie :(

Najlepszego! 💒

Ale weź w intercyzę wpisz, że będziesz miał czas na beGM i Radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez 3 dni będę miał bardzo ograniczony dostęp do kompa, więc w sprawach istotnych @LONGER01, @cvbe, @ozzy110.

Wytrzymacie. Kalendarze macie ułożone i bardzo, ale to bardzo chciał bym zobaczyć wszystkie decyzje na temat QO/TO/UNG/TW.

W miarę możliwości wszyscy którzy mnie mają na facebooku ( czyli jakieś pół GM ) prosił bym o chwile wytchnienia. 

-----------------------------------

P.S: @Szulim ma zakaz akceptowania transferów do mojego powrotu. Negocjować może, gentelman agreemant odpada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Szulim napisał:

Ogłoszenie medialne

Z racji zmniejszenia cojones u radnego @Eld informuje ze podczas jego nieobecności wszelkie propozycje transferowe dotyczące Oklahomy można śmiało składać do mnie 😎

Shai do wzięcia za kilka 2nd rounderow od ręki ;) 

Shai dawno sprzedany 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.