Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

Według moich ukochanych źródeł z Milwuakee i Gordon Hayward i Seth Curry chcą odrzucić player option, aby podpisać z Bucks, nowe, dłuższe, ale trochę niższe kontrakty.

Nie przewidują rozmów z innymi klubami bo po skandalu w I rundzie playoffs pałają żądzą rewanżu za rok, gdzie dodatkowo mocno nakręca ich do tego Giannis.

Buziaczki Misiaczki 😘!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pożegnalny post został usunięty, a mi się nie chce ponownie rozwodzić nad tematem. Szkoda, bo napisałem kilka słów od serca :)

Ale patrząc, że zostałem pożegnany z radą bez żalu, a przeglądając ostatnią stronę tego tematu, nawet z radością nie spodziewam się usłyszeć już nic dobrego po tylu latach wspólnej zabawy.

Żegnam. Nowy GM Pels podobno tymczasowo @january

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Mój pożegnalny post został usunięty, a mi się nie chce ponownie rozwodzić nad tematem. Szkoda, bo napisałem kilka słów od serca :)

Ale patrząc, że zostałem pożegnany z radą bez żalu, a przeglądając ostatnią stronę tego tematu, nawet z radością nie spodziewam się usłyszeć już nic dobrego po tylu latach wspólnej zabawy.

Żegnam. Nowy GM Pels podobno tymczasowo @january

Byłeś głównym powodem, dla którego zacząłem grać w te grę.

Wiele Twoich ruchów było inspiracją.

Pomyśl, czy nie będzie fajnie w przyszłym sezonie widzieć jak Wiseman i Bagley robią 20-10.

Dozo mam nadzieję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Mój pożegnalny post został usunięty, a mi się nie chce ponownie rozwodzić nad tematem. Szkoda, bo napisałem kilka słów od serca :)

Ale patrząc, że zostałem pożegnany z radą bez żalu, a przeglądając ostatnią stronę tego tematu, nawet z radością nie spodziewam się usłyszeć już nic dobrego po tylu latach wspólnej zabawy.

Żegnam. Nowy GM Pels podobno tymczasowo @january

Spróbuj oddzielić sprawę bycia w Radzie od bycia GMem. Bez Rady też jest życie a do samego bycia przez Ciebie GMem nikt (w sensie ja) nie miał żadnych pretensji. 

To, że mam inne postrzeganie funkcji radnego (nie jako osoby tworzącej grę a do osoby pomagającej, organizującej) i do tego obrazu, mi osobiście, po takiej odpowiedzi na moją prośbę o pomoc,nie pasujesz, nie dyskredytuje Cię jako GMa. 

Oczywiście Twoja decyzja, uszanuję ją, ale czy to nie Ty kiedyś sam pisałeś by nie podejmować takich decyzji pod wpływem impulsu, bo będzie się żałowało? 

Przemyśl na spokojnie, teraz tylko draft i długo nic, więc masz czas. 

Po beGmowemu - nie pozwól by ten...... @january zrujnował Twoje Pels, bo mu się nudzi! 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi @MarcusCamby GOAT Ty mój złoty. 
wykasowalo mi potężny list otwarty do Ciebie wiec w skrócie co tam było. 
 

1. gra której byłeś ważna częścią traci wraz z twoim odejściem ale i zyskuje. Zyskuje w co wierze nowego świetnego GM Pels. 
 

2. moim zdaniem ogólnie powinnismy wprowadzić zasadę ze grę może opuścić GM z własnego wyboru gdy pozostawia się ekipę w całkowitym ladzie i warunkowo ze znalezionym nowym GM. Po prostu tak sobie mam muchy w nosie odchodzę to nie fair do innych uczestników. Proszę Radnych o zajęciem się ta sprawa i wprowadzenie do Regulaminu po oddaniu pod głosowaniu powyższej koncepcji 
 

3. cieszę się ze odchodzisz. Dlaczego?

przez ostatni coviidowy okres i zapewne wydarzenia osobiste byłeś koszmarnym i nieznośnym kompanem. Tak jakby nam ktoś zajebal dawnego fajnego marcusa i podrzucił marudę i niedojde. Jesteś inteligentnym facetem wiec się nie obrazisz za prawdę o tym twoim niesfornym Alter Ego. Gdzie się podział tamten Facet pełen werwy pomysłu i daleki od małostkowości uj wie. Życie rypie czasem mocno po głowie ale czas już się ogarnąć a nie tu dramy sramy robić.  
 

kazdy kojarzy film Rocky wiec aby być bardziej obrazowym to ostatnio graliśmy z Rocky w eleganckim kapeluszu z mina zblazowanego mistrza i wykałaczka w zębach który powtarzał mając złoty łańcuch ze nic nie musi bo jest najlepszy. A do GOAT skojarzeniem był tylko ten tepawy wzrok kozy. Ja tymczasem tęsknie za tym Rocky Marcusem Balboa z obita morda i powiekami jak donaty który plując krwią po gongu szarpie się ze jeszcze. Przed którym połowa ligi srała w gacie a druga połowa odwracała wzrok. 
 

4. mam nadzieje ze nowym GM Pels zostanie nasz stary przyjaciel i druh znany w świecie znawców daleki od czepialstwa i obrażania się stary @MarcusCamby 

wiecie pamiętacie 

ten gość z jajem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po trójstronnych rozmowach pomiędzy GMami Brooklyn Nets, Portland Trail Blazers i Oklahoma City Thunder, czyli @kolader, @Ashigaru i @Eld strony winne ponoszą na rzecz poszkodowanego następujące kary:

  • Oklahoma City Thunder oddaje w najbliższym możliwym okienku transferowym swój wybór nr #57 draftu 2020 ( co odpowiada tegorocznemu wyborowi który nr #57 który Nets mieli dostać ) Cassiusa Stanleya który to na ten moment jest na kontrakcie two-way, a po zakończeniu kontraktu ( po II roku TW ) Nets będą mieli do niego prawa
  • Portland Trail Blazers oddają w najbliższym możliwym okienku transferowym 2nd rounder ATL 2024 do Brooklyn Nets w ramach zadośćuczynienia
  • Brooklyn Nets jako strona poszkodowana w zamian nie wysyła do w/w drużyn nic, jednocześnie oświadczając, że taka rekompensata ich zadowala

Jednocześnie GMowie Blazers i Thunder pragną wyrazić publicznie swoje oburzenie, że muszą płacić za błędy innych. Żaden z tych dwóch GMów nie miał pojęcia o błędzie, nie działał świadomie na szkodę drugiej drużyny, jak i zrobił tego celowo.

------------------

Tym samym jako Radny uznaję dyskusję za zakończoną. Jakiekolwiek posty na ten temat będą przeze mnie usuwane bez ich czytania. Brooklyn Nets dostają nie tylko wyrównanie, ale i odszkodowanie co w zupełności zamyka dalszą dyskusję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

Po trójstronnych rozmowach pomiędzy GMami Brooklyn Nets, Portland Trail Blazers i Oklahoma City Thunder, czyli @kolader, @Ashigaru i @Eld strony winne ponoszą na rzecz poszkodowanego następujące kary:

  • Oklahoma City Thunder oddaje w najbliższym możliwym okienku transferowym swój wybór nr #57 draftu 2020 ( co odpowiada tegorocznemu wyborowi który nr #57 który Nets mieli dostać ) Cassiusa Stanleya który to na ten moment jest na kontrakcie two-way, a po zakończeniu kontraktu ( po II roku TW ) Nets będą mieli do niego prawa
  • Portland Trail Blazers oddają w najbliższym możliwym okienku transferowym 2nd rounder ATL 2024 do Brooklyn Nets w ramach zadośćuczynienia
  • Brooklyn Nets jako strona poszkodowana w zamian nie wysyła do w/w drużyn nic, jednocześnie oświadczając, że taka rekompensata ich zadowala

Jednocześnie GMowie Blazers i Thunder pragną wyrazić publicznie swoje oburzenie, że muszą płacić za błędy innych. Żaden z tych dwóch GMów nie miał pojęcia o błędzie, nie działał świadomie na szkodę drugiej drużyny, jak i zrobił tego celowo.

------------------

Tym samym jako Radny uznaję dyskusję za zakończoną. Jakiekolwiek posty na ten temat będą przeze mnie usuwane bez ich czytania. Brooklyn Nets dostają nie tylko wyrównanie, ale i odszkodowanie co w zupełności zamyka dalszą dyskusję.

Potwierdzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Eld napisał:

Po trójstronnych rozmowach pomiędzy GMami Brooklyn Nets, Portland Trail Blazers i Oklahoma City Thunder, czyli @kolader, @Ashigaru i @Eld strony winne ponoszą na rzecz poszkodowanego następujące kary:

  • Oklahoma City Thunder oddaje w najbliższym możliwym okienku transferowym swój wybór nr #57 draftu 2020 ( co odpowiada tegorocznemu wyborowi który nr #57 który Nets mieli dostać ) Cassiusa Stanleya który to na ten moment jest na kontrakcie two-way, a po zakończeniu kontraktu ( po II roku TW ) Nets będą mieli do niego prawa
  • Portland Trail Blazers oddają w najbliższym możliwym okienku transferowym 2nd rounder ATL 2024 do Brooklyn Nets w ramach zadośćuczynienia
  • Brooklyn Nets jako strona poszkodowana w zamian nie wysyła do w/w drużyn nic, jednocześnie oświadczając, że taka rekompensata ich zadowala

Jednocześnie GMowie Blazers i Thunder pragną wyrazić publicznie swoje oburzenie, że muszą płacić za błędy innych. Żaden z tych dwóch GMów nie miał pojęcia o błędzie, nie działał świadomie na szkodę drugiej drużyny, jak i zrobił tego celowo.

------------------

Tym samym jako Radny uznaję dyskusję za zakończoną. Jakiekolwiek posty na ten temat będą przeze mnie usuwane bez ich czytania. Brooklyn Nets dostają nie tylko wyrównanie, ale i odszkodowanie co w zupełności zamyka dalszą dyskusję.

Również potwierdzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni GMowie,

Czekałem z tym wpisem aż do kolejnego werdyktu, bo ten mógł zmienić moją perspektywę na to jak należy ocenić tę sytuację. Niestety. W związku z tym, moje stanowisko.

Jak pewnie wiecie z komunikatu @Eld, zobowiązałem się do oddania picku 2nd round do Nets w ramach „zadośćuczynienia”. Nie wycofuję się z tego i tak też zrobię. Jednak czy czuję się winny zaistniałej sytuacji?  

tenor.gif

W tym momencie możecie się zastanawiać-dlaczego więc się na to zgodziłem? Odpowiedź jest prosta – Dla świętego spokoju, tak jak czasami doradzam szefostwu firmy, w której pracuje.

Na co dzień zajmuje się finansami i podatkami, a ostatnio zdecydowanie więcej tym drugim. W ramach obowiązków pojawiają się momenty styczności z organem skarbowym i urzędnikami. Jeżeli została podjęta jakaś decyzja, to co do zasady jej treść jest dla spółki wiążąca. Zdarzają się sytuacje gdzie po czasie okazuje się, że urzędnik popełnił błąd. W takiej sytuacji organ skarbowy powinien zapłacić za swój błąd i co do zasady tak robi, bez względu na skutki takiej decyzji. Odszkodowania są symboliczne, ale są. Wielu doradców w takiej sytuacji, zwłaszcza gdy straty są niewielkie, odradza ubieganie się o odszkodowanie i po prostu zaleca by robić swoje na podstawie poprawnej opinii, interpretacji lub wyroku.

Dlaczego o tym pisze? Bowiem czuje, że tutaj mamy do czynienia z czymś podobnym. Excel z rosterem prowadzony jest przez Radę i stanowi dla nas wszystkich wiążący dokument, na którym powinniśmy opierać swoje dalsze działania. Osoby zarządzające tym plikiem są odpowiedzialne za uzupełnianie tego pliku, a przede wszystkim za dane, które się tam znajdują. Nikt poza Radą nie ma możliwości edytowania pliku. Ja dokonując jakichkolwiek wymian sugeruje się tym co tam jest zapisane. W związku z tym nie prowadzę własnej ewidencji. Osoba uzupełniająca plik i wprowadzająca daną wymianę powinna zweryfikować czy rzeczywiście wszystkie assety posiadałem i czy finansowo cała wymiana się spina. Jeśli tak i trade został zaakceptowany przez Radę (tj. został wprowadzony do excela) to oznacza, że trade jest legalny i wiążący dla wszystkich jego stron i pozostałych uczestników gry. Nie można się godzić na to, by obwiniać GMów biorących udział w wymianie za to, że „ktoś pewnie dopisał” błędnie pick w excelu lub źle go przekopiował (bo tabela Portland Trail Blazers i Utah Jazz znajdują się w sąsiedztwie). Za tego typu błędu odpowiada osoba wprowadzająca wymianę lub jego mocodawca – Rada. W związku z tym nie powinno być kary dla GMów biorących udział w wymianie, a odszkodowanie dla jednostek wprowadzonych w błąd, mogłoby być jak w prawdziwym życiu – symboliczne (np. „przepraszamy za zaistniały błąd, czy w związku z tym możemy zrobić...”). Nieetycznym jest popełnienie błędu, a później nakładanie kar na GMów biorących udział w wymianie. Takie zachowanie powinno być piętnowane. Jednak, korzystając z dobrych praktyk i dbając o zasady współżycia społecznego, odpuszczam ten element i oddam jeden ze swoich picków, by mieć święty spokój, działając wbrew własnej moralności i zasadom.

Może pojawić się zarzut – Ależ Panie Ashigaru, to Pan nie wiesz co masz za assety!? A ja zadam pytanie – czy miałem obowiązek prowadzenia ewidencji swoich assetów i rosteru? Czy mam dostęp do pliku, by móc to ewentualnie zmienić, jeśli coś jest nie tak? Czy jest jakiś zapis mówiący o tym, że muszę sprawdzać po Radzie czy nie popełnili błędu? Nie musicie odpowiadać, zrobi to mój przyjaciel Leonardo.

tenor.gif

Dla rozwiania wszelkich wątpliwości – Doceniam pracę Rady i czas wkładany w grę. Wiem, że zawsze można na Was liczyć i skorzystać z Waszej wiedzy, ale ta sytuacja była dość patologiczna. Ścigana była zła osoba, osoba poszkodowana nie mogła zrzec się zadośćuczynienia, a osoby niesłusznie ukarane płaciły za nie swój błąd. W dwóch pozostałych przypadkach również ukarano GMów za nie ich błąd. O czym to świadczy?  

Mógłbym być teraz zły i poszukiwać informacji na temat osoby, która nie zweryfikowała tego właściwie i naraziła mnie na stratę tak ważnego w procesie odbudowy Blazers picku. Bez niego czuje się pusty w środku i będę musiał tę przestrzeń zasypać innymi pickami, ale blizna zostanie. Jak za kilka lat ktoś powie, że Blazers to porażka, a ja połączę to z brakiem właśnie tego picku, to odwalę Neesona.

i-will-find-you-and-i-will-kill-you-gif.

Nie no… tak już całkowicie serio – sprawa załatwiona, temat zamknięty. Widziałem wiadomość, że zamienić się mają zasady. Fajnie. Mam nadzieję, że każdy GM od tego momentu będzie zobowiązany weryfikować swoje assety, sprawdzać czy wymiana została odpowiednio wprowadzona i dokonywać audytu wspólnego pliku (o ile się ostanie) co pewien czas. Można też pójść o krok dalej i wprowadzić pewne zasady, by nie dochodziło do takich błędów i dopisywania komuś assetów, a po czasie publiczne smażenie niewłaściwej osoby i karania jej za to że kto inny ufał wiążącemu źródłu. Ale te kroki musi podjąć sama Rada. To już kolejna odsłona tego problemu, po zmianie zasad i przerzuceniu obowiązku na GMów, będziecie mieli legalne i moralne prawo karać GMów za ich błędy. Co do zdarzeń przeszłych – postąpicie zgodnie z własnym sumieniem.

Pamiętajmy, że beGM to tylko zabawa i nie spinajmy się za bardzo. A co do picku, który oddaje to… (mam nadzieję, że słyszycie to w głowie).

CavernousTalkativeFallowdeer-size_restri

dla tych, co nie znają: https://www.youtube.com/watch?v=3k4tzXKReWc

… bo zaraz będę miał nowe. Stay tuned.

 

Pozdrawiam Was serdecznie,

Ashigaru
beGM Portland Trail Blazers

Generał I Dywizjonu Pancernego beGM

Edytowane przez Ashigaru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.