Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie skończyłem wprowadzać do arkusza wszystkie wymiany wraz z pickami, wszystkich zwolnionych i podpisanych waiverów.

Wszystkich, bez wyjątku, proszę o sprawdzenie poprawności czy wszystko jest ok. Gdyby nie to albo tu mnie oznaczać, albo na PM. Brak oznaczenia = brak poprawy.

Dodatkowo:

  • 76ers - @Tecu - 13 zawodników, brak jednego - proszę o informację jak chcesz uzupełnić skład. Inaczej rada się tym zajmie.
  • Lakers - @january - 13 zawodników, brak jednego - proszę o informację jak chcesz uzupełnić skład. Inaczej rada się tym zajmie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 PTS (career high) for KPJ

11 AST

3PM (career high)

 
 
@Kevinporterjr becomes the YOUNGEST PLAYER in NBA history with 50+ POINTS and 10+ ASSISTS in a game!

20-year-old Kevin Porter, Jr. surpasses LeBron James to be the youngest person with 50 points and 10+ assists in NBA history, per @Stathead. LeBron was 23 when he did it.

 

Gratulacje Kevin!!!

ps. sprawdziłem sobie kalendarz, to był game63 drużyny, czyli KPj poznęca się wtedy nad naszymi Pelicans. Sorki @MarcusCamby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 

Nurse was heavily consulted throughout the interview process, sources said, but Indiana brass never contacted Phoenix executives for insight on Bjorkgren’s time as a Suns assistant from 2015-17. Nor did they consult with last year’s Orlando Bubble breakout player T.J. Warren—who played under Bjorkgren in Phoenix—according to sources. When news of Bjorkgren’s hire became public, Warren requested a trade from the Pacers, according to sources.

It’s believed that Warren even opted for an elective season-ending surgery in March, both to better serve his recovery from a stress fracture in his left foot and also to avoid playing for Bjorkgren for the remainder of this season.

 

Drugi raz jestem jebany na Warrenie w tej grze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

The Phoenix Suns @Lucas are concerned about the durability of Jaren Jackson Jr., who recently returned from a torn meniscus. Jackson will become eligible for a contract extension with the Suns this offseason.

Jackson's father Jaren Jackson Sr., was recently hired by the Knicks as an assistant coach with the Westchester Knicks of the G League. Jackson is also a former client of Leon Rose and is now with Austin Brown of CAA.

Sources also tell Marc Berman of the New York Post that @człowiek...morza was high on Jackson when he was the fourth overall pick in the draft.

Jackson could conceivably play a small-ball 5 role beside Anthony Davis. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BMF @MMM2121 @Qcin_69 / @mac @człowiek...morza @Pablo81 @ozzy110 @eMeS @Sylvinho. @Regis @LeweBiodroSmoka

 

Panowie,

nazwę rzecz po imieniu. Jeśli nie zagłosujecie to potraktuję to jako zwykłe robienie sobie ze mnie jaj. Siedziałem nad tymi arkuszami aby Wam to uprościć przeszło 5 godzin. Jak nie zagłosujecie potraktuję to jako zwykłe olewanie mnie, mojego czasu i zaangażowania. Inni też się tak mogą poczuć bo jak jest 2/3 głosów to wyniki są w 66% miarodajne.

Do 21:00 macie czas. Zostało Wam 8 godzin.

A za brak udziału w głosowaniu punkt karny - ale już na nowy system, a to będzie boleć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Elda szczególnie ważne:

Jeśli ktoś do godziny 21:00 zmieni cokolwiek w bilansach bardzo proszę o oznaczenie mnie we wiadomości PM @Eld którą otrzymaliście ode mnie wraz z linkiem i opisem co zmieniliście.

Pracy jest na tyle sporo, że zacząwszy godzinę temu widzę, że wyrobić się wyrobię, ale jak ktoś mi nagle wywróci wyniki - leżymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem okazji, a wiadomości w innych tematach zanikają w gąszczu innych stąd wykorzystam do tego Media Room.

Chciał bym złożyć najszczersze podziękowania dla @Szulim za ogromną pomoc jaką mi udzielił przy okazji organizacji eventu. Bez jego wsparcia wyglądało by to jeszcze gorzej. Oczywiście nie ustrzegłem się błędów, ale wynika to z tzw. "pierwszego razu". Również ogromne podziękowania dla @fluber o założenie zbiórki. Niby prosta rzecz, ale jednak nie musiałem się o to martwić. Dalej wciąż gorąco zachęcam Was do wpłaty na ten szczytny cel.

W drugiej kolejności chciał bym podziękować głosującym na Thunder w T3 - szczerze nie spodziewałem się takiego wyniku, więc dziękuję za zaufanie.

A tymczasem wracam do swoich obowiązków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.