Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Mam przyjemność i zaszczyt przedstawić Wam nowego Radnego w osobie człowi...@cvbe

Od dnia dzisiejszego możecie go traktować jako pełnoprawną osobę do zgłaszania tradeów pod ocenę, zasięganie pomocy, czy w jakiejkolwiek innej sprawie. 

Dzięki Cvbe za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Radzie za zaufanie - co prawda nadal nie jestem pewien czy jestem odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu, bo jednak na tle reszty graczy jestem nadal świeżakiem, ale skoro Radni zdecydowali się mnie zaprosić, to kimże jestem by odmawiać :D

Tak więc w razie czego zapraszam do kontaktu - w miarę możliwości i wiedzy, postaram się zawsze pomóc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie waivers wire można zwalniać graczy. Jest to dla Was ostatnia okazja w tym RS ( nie licząc cash transactions ) aby coś oszczędzić na kontraktach graczy. A nuż widelec ktoś ich podpisze. 

Okienko na proponowanie waiversom kontraktów będzie dokładnie w tym samym momencie co okienko transferowe. Chcąc uniknąć powtórki po T1 oferty będzie można im składać tylko do zamknięcia okienka. Później szybkie głosowanie i kierunek playoffy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W arkuszu Injury zaznaczyłem nieobecności graczy kierując się głównie stronką: https://www.basketball-reference.com/

Ilość nieobecności danego gracza jest tu bardziej  poglądowa, a nie jest oczywiście żadną wyrocznią.

Ważnym graczom rotacji zaznaczałem każdą nieobecność  (przykładowo mój Oubre w jednym ma Inactive, a w drugim DNP) nie wnikając w powód tej nieobecności. Graczom z dalszej rotacji i tym spoza rotacji nieobecność zaznaczałem przy Inactive i DND. Sprawy przy DNP nie są też jednoznaczne, gdyż przykładowo bracia Martin z rl Charlotte nie grali w kilku meczach z powodu protokołu covidovego, ale nie wszystkie takie rzeczy mogłem i miałem czas wyłapać. Dlatego wszelkie niejasności dotyczące możliwości gry swoich graczy, najlepiej żeby każdy GM indywidualnie wyjaśnił przy opisie, jeżeli zależy mu na obecności danych graczy. Jeżeli któryś z GMów ma wiedzę, że dany gracz na pewno grał lub nie grał a odbiega to znacząco od tego co jest w arkuszu niech najlepiej napisze do mnie na Priv. a z pewnością poprawie. 

Na górze po prawej stronie zaznaczyłem również graczy nieobecnych przez cały trymestr - liczyłem również  Duranta, A. Bradleya i Dellavedove, którzy zagrali tylko w 1 meczu na 24. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy 14 opisów. Wciąż brakuje 16 a do zamknięcia tematu niecałe 5h. Mam tylko informacje o jednym GMie który ze względów zdrowotnych opisu wrzucić nie jest wstanie ale co z pozostałymi 15 GMami? Niektórzy lubią oddawać głosy tuż po północy więc sprężyć się proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wieczorem, albo jutro rano (bo sporo opisów brakuje) postaram się uzupełnić rotacje w arkuszach. Jak ktoś nie zrobi opisu, to będę kierował się poprzednim trymestrem oraz tym na jakich pozycjach grali gracze wg bbref. Gdyby któryś z GMów chciał coś zmienić w arkuszu w rotacji, to niech pisze do mnie na Priv. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że do offseason jeszcze daleko to Clippers już teraz poważnie myślą nad wzmocnieniami. Źródła mówią, że wśród zawodników, z którymi będą chcieli się spotkać są m.in. Jrue Holiday, Gordon Hayward czy Zach Lavine. Ciekawą opcją może być też Julius Randle. To o tyle ciekawe, że każdy z nich ma Player Option do podjęcia na następny sezon, więc musiałby zrezygnować z gwarantowanych pieniędzy, ale podobno Clippers są w stanie wyłożyć na stół bardzo atrakcyjny kontrakt. Wysoko na liście priorytetów może być również Bradley Beal. Zapowiada się ciekawe lato w LA. 
 

niech ten News będzie zapowiedzią wieczornego wywiadu z @Braveheart22 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orlando Magic dziękują Chrisowi Silvie za ten rok spędzony na Florydzie i życzą graczowi samych sukcesów w nowym klubie Chicago Bulls, gdzie drużyna jest w trakcie przebudowy i Chris powinien mieć szansę na większe minuty i regularniejszą grę. W Orlando po pozyskaniu Chrisa Bouchera oraz powrocie do zdrowia naszego lidera Karla-Anthonego Townsa brakuje dla Silvy minut w rotacji graczy podkoszowych. 

Orlando Magic zakończyli już proces selekcji młodych graczy, którzy są w długofalowych planach drużyny. Aktualnie będziemy stawiać na tą młodzież, którą mamy w składzie - stąd również oddanie 1st picku @january w najbliższym drafcie. Czekamy jeszcze na Leandro Bolmaro od przyszłego sezonu - planujemy, by był to nasz gracz pierwszorundowy na sezon 2021/22. 

Aktualnie nasz młody team jest już na etapie wzmocnień graczami bardziej doświadczonymi na minimalnych kontraktach i właśnie takich uzupełnień będziemy teraz szukać. Magic rozważają zakontraktowanie Kentaviousa Caldwell - Popea, który wniósłby dodatkowe doświadczenie na obwodzie z ławki i pomógłby drużynie wreszcie przejść tą nieszczęsną I rundę playoffs i wesprzeć Magic w walce o Finał. Orlando uważa się naturalnie za contendera na Wschodzie i widzi się w walce o Finał z Miami Heat młodego Luki Doncicia oraz jak zdrowie pozwoli New York Knicks - również z nimi. Oczywiście nie lekceważymy innych czołowych teamów Wschodu, gdyż siła tej Konferencji wymaga odpowiednich wzmocnień i bardziej doświadczonych graczy niż wchodzący z ławki w naszym backcourt Kendrick Nunn i rookie Immanuel Quickley. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.