Jump to content

Recommended Posts

No co za świniak!

GM Travis Schlenk said that Kevin Huerter's (left rotator cuff strain) "total injury timetable will hopefully be 4-5 weeks and that this Thursday is the end of week 1."

• Haha 2

Czy czeka nas BIG4?

Cytat

Nearly 5 days before the trade, Paul George and Kawhi Leonard met to hatch their Clippers plan. On a catamaran ride in Waikiki, I sat down with George, who says he’s been trying to play with Kawhi since 2017: “

Edited by Wojnar Adrianowski

Sources say:

Golden State Warriors szukają nowego GMa.

Dotychczasowy menedżer chciał tylko dotrwać do końca offseason, a potem po kontuzji Stepha nie chciał uciekać z chwilowo przeciekającego okrętu, ale podobno w rozmowie prywatnej przyznał że w dłuższym kontakcie z realiami ligi zupełnie się nie odnajduje w tym środowisku.

Informacje płynące ze sztabu świadczą o tym że do momentu znalezienia zastępstwa GM nie chce oddawać klubu w miejsce byle interima i poprowadzi organizację jeszcze tak długo jak będzie to konieczne, mimo dużej determinacji do przejścia na emeryturę i zajęcia się innymi, mniej irytującymi projektami.

• Sad 4
  • Downvote 3

To jak ten Ingram w LA?

Screenshot_20191127-182921~2.png

Edited by ozzy110
  • Like 1

Nowym GMem Warriors zostaje @Andre. Tylko proszę za szybko go nie oskubać :D

Golden-State-Warriors-emblem-1.jpg

Cześć wszystkim. Oto ja, nowy GM Warriors, cały na biało... Do pierwszego trejdu. :)

• Like 2

Źródla donoszą, że Bagley ma podobno wrócić na kolejny mecz w związku z czym nasz supersayant Kamynsky nie będzie musiał grać 48 mpg.

• Like 1
  • Haha 1

GM Utah chciał rozwoju PJa Washingtona i rozwijać poprzez granie na nim na SF a obecnie w ramach rozwoju będzie go sprawdzał na pozycji centra, takie samo zadanie czeka Mario Hezonję XD

New York Knicks oczekują 2 pierwszorundowych pickow za Duncana Robinsona, póki co rynek wycenił go na 1 pick 2rundowy.

GM Lakers jest zaskoczony, ze nikt nie chce z nim handlować - „oczekują złotych gór za zwykłych rolsow, a mi nie chcą dać pickow za elitarnego Kelly 0/5 Olynyka, wraz z gitara i dyplomem ukończenia szkoły muzycznej w Bytomiu. 

Pelicans nie wykluczają handlowania Blakiem Griffinem, niestety nie maja wystarczającej ilości pickow by się odbyło to bezbolesnie dla przyszłości Organizacji.

Jazz planują kolejne wzmocnienia, pomysł grania Georgem Hillem na centrze nie okazał się satysfakcjonującym, a wobec dłuższej absencji Otto Portera wzrok GM z SLC skierowany jest w stronę Jea Crowdera- czy 1 pick wystarczy by zamknąć transakcje ?

• Haha 4
  • Confused 1

Godzinę temu, Zdzisław Ptak napisał:

oczekują złotych gór za zwykłych rolsow,

potwierdzam.

Godzinę temu, Zdzisław Ptak napisał:

a mi nie chcą dać pickow za elitarnego Kelly 0/5 Olynyka, wraz z gitara i dyplomem ukończenia szkoły muzycznej w Bytomiu. 

Olynyk nie jest na sprzedaż, będzie karcił Cyganów z Minnesoty!

Spurs GM Ignazz said John Collins will play both power forward and center when he returns from suspension.

Collins is eligible to return Dec. 23 vs. Cleveland, and Ignazz said that he'll resume the role he played to begin the season. "Teams tend to go big, especially late in games," Ignazz said. "I’m sure that’s when you’ll see John make that move as well." LMA  has played fine recently but the Spurs haven't been getting much from Alex Len And Tony Bradley the latter of whom will likely fall from the rotation when Collins returns. Team will play faster. 

Jazz są bardzo zadowoleni z występu Aytona i cieszą się, że nie muszą już rotować duetem George Hill - Ish Smith na pozycji centra w związku z urazem PJa Washingtona

GM Utah Jazz z dniem 24.12 (lub w innym dniu przypadającym na zakończenie opisów i rozpoczęcie głosowania) odejdzie na zieleńsze pastwiska. Tymczasowy GM po godzinach rosterek stwierdził, że gra nie ma sensu a użeranie się z narracjami wypacza mu piękno tego sportopodobnego wyrobu zwanego NBA. Ponadto otrzymał on ciekawą ofertę współpracy i zamierza chociaż spróbować się dokształcić aby być gotowym do tej roli, którą mu zaproponowano. Ponadto GM zmienił trochę horyzonty życiowe i zainteresowania oraz idzie drogą Gajusa Bonusa i "ma tyle na głowie", że irytowanie się grą jakichś randomowych murzynów nie jest dla niego a z racji pewnych problemów natury organizacyjnej i związanej z duchowym wizerunkiem własnej osoby stwierdza, że są ważniejsze rzeczy, które należy uporządkować. Ponadto jak tłumaczył mi to pewien użytkownik  "wchodzenie w liczne konflikty a potem ignore dla kazdego jednego to nigdy sie dobrze nie konczy"  uważam, że taka powinna być moja maksyma a z racji mojego zaczepliwego charakteru jest niemożliwym aby połowy aktywnych po czasie delta x nie zbanował a tędy ścieżka życiowa nie powinna prowadzić. Dzięki za te godziny rozmów i podrażnień na forum, fajnie było poznać coś nowego, wejść w inny świat i pogadać ze świrami, ale to nie jest dla mnie i dla własnego dobra muszę zrezygnować

Pozdro

P.S. chciałem podziękować człowiekowi_kałuży za podjęcie tej decyzji, która wisiała nade mną już od dłuższego czasu ;) 

P.S. 2 cóż nie ukrywam, że zablokowana wymiana z Paulem poddała w wątpliwość mojego grania w to a późniejsze info co zostało puszczone wcześniej tylko mnie w tym utwierdziło, nie mniej mam nadzieję, że J-Z w życiu nie spotkam, ale na forum zobaczę normalne wypowiedzi a nie chamskie narracje zwiazane z Butlerem czy innym Ingramem albo dot. Pennisa Schroedera ;) 

• Sad 4

GM OKC jest wielce rozczarowany i jest mu po prostu przykro, że tyle nauki idzie do kosza patrząc na powyższy news. Gdzieś z jednej strony rozumie takie podejście i je akceptuje, z drugiej zaś liczy na to, że to jednak fake news niczym Giannis w Wolves.

Nie mniej jeśli to pierwsze - beGM i tak Ci zapomnieć o sobie nie da. Za dużą masz wiedzę, aby GM OKC nie zechciał z niej skorzystać np w okolicy draftu, gdzie trochę tych picków do wydania jest.

-----------------------------------

Z innych newsów.

Minął już ponad miesiąc od objęcia przeze mnie 'pełniący obowiązki' Radnego. Sam o tym przypominam bo pisałem że po miesiącu poddam się Waszej ocenie. Więc się jej poddaje. W random shit proszę o obiektywne i subiektywne uwagi. Nie mam problemu z żadną krytyką, ale oceny potrzebuję jak RL OKC real SFa. Zostać i męczyć bułę dalej Marcusowi, Januaremu i Cambiemu, czy zająć się tylko moimi OKC i od czasu do czasu podpięciem tematu?

• Like 2

Mike Conley opuści kilka tygodni z powodu rekontuzji ścięgna udowego

Marc Gasol opuści kilka tygodni z tego samego powodu co Conley

Pascal Siakam kontuzjował pachwinę w 4 kwarcie ostatniego meczu, jego status to out indefinitely

Godzinę temu, fluber napisał:

Pascal Siakam kontuzjował pachwinę w 4 kwarcie ostatniego meczu, jego status to out indefinitely

2-3 tygodnie imo out

qhhir6fj8zp30f33s7sfb4yw0.png

Niestety Andre nie jest w stanie podołać wyzwaniu jakim jest prowadzenie GSW, stąd witamy na pokładzie starego/nowego GMa@

Panowie @MMM2121 zostaje od dziś nowym GMem Golden State Warriors!

Gratuluję i życzę powodzenia.

-------------------------------------------

Człowiek może wyjść z beGM, ale beGM nigdy nie wyjdzie z człowieka.

~ Paulo Coelho BMF

• Like 8

Dziękuje bardzo za ponowne zaufanie, Begm wybacza więcej niż jakakolwiek dziewczyna:) Do prowadzenia Gsw będzie potrzeba dużo spokoju, a to cecha, która mam nadzieje wyrobiłem sobie od ostatniego razu:) spodziewajcie się wiadomości pw:) 

jestem tez otwarty na propozycje wszelakie chętnie zawsze pogadam:) 

no i oczywiście wesołych świat dla każdego! 

• Like 4