Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie sources, takie dotrzymywanie słowa.

@Zdzisław Ptak proszony o komentarz.

W dniu 29.01.2019 o 19:03, Wojnar Adrianowski napisał:

Moi mili.

 

W związku z tym, że pojawili się następcy (co mnie cieszy), mój trud czas zakończyć.

 

Dzięki

 

Wasz Wojnar - na zawsze źródło nr 1. 

 

Ps. Życzyłbym sobie jakby któryś z insiderów wskrzesił zapoczątkowaną przeze mnie formułę bardziej szczegółowych wywiadów. 

 

 

Kontynuujcie dziedzictwo. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Morant szczęście w nieszczęściu. achilles cały, doznał skręcenia stawu skokowego II stopnia ( skręcenie ).

Nie mniej 3-5 tygodni out więc @ozzy110 masz go z głowy na T1.

Pocieszaj się tym, że po II stopniu jest III ( zerwane więzadła stawu skokowego ), a później , jak dochodzi w tym obrębie nogi do kontuzji to kończy się tak jak Hayward i PG13. Strzela przy tym też achilles.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Among all #NBA

 
NBALeague_2021.png

players with at least 30 assists this season, only Chris Paul (5.43) and DeMar DeRozan (4.71) have higher assist-to-turnover ratios than 

(4.43)." 

 

Wielu już Cię skreślało, wielu krytykowało, ale Ty udowadniasz, że warto ciężko pracować. Brawo Darius! :)

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GM Lakers jest gotowy rozbić bank, by dodać wreszcie prawdziwego centra do składu, który doda trochę "twardości" tej drużynie o co zdecydowanie dopomina się Lebron. January miał zaoferować first picka za świetnie wyglądającego na początku sezonu Biyombo, ale GM Pels odrzucił ofertę.

Sam Biyombo nie myśli o przeprowadzce, a w jednym z wywiadów powiedział, że jego zdaniem Wiseman za najdalej trzy sezony będzie już regularnym kandydatem do nagrody dla najlepszego obrońcy ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Managment Lakers jest bardzo rozczarowany formą swoich zawodników na początku sezonu, w szczególności Arona Holidaya i Dangelo Russella.

Stąd nie powinno nikogo dziwić, że Lakers są bardzo aktywni w rozmowach na rynku transferowym.

Edytowane przez Wojnar Adrianowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga ( Rada ) wszczyna śledztwo w sprawie Kyirego Irvinga. Jeśli się okaże, że owe "personal reasons" były niejawnie za zgodą klubu - klub zostanie ukarany grzywną finansową.

Jeden z Radnych złożył już taki wniosek pod głosowanie.

Postawa Irvinga mocno szkodzi wizerunkowi całej NBA, oraz ma wpływ na przychody i oglądalność meczów z udziałem Knicks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.