Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

Komunikat ligi:

-----------------------

Rada jednogłośną decyzją wznawia działanie pkt. 11 dotyczącego Trade Request. Zmiany są w regulaminie wyróżnione kolorem czerwonym.

Zniknął jeden punkt dotyczący immunitetu dla zawodnika. 

Zapraszam do zapoznania się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F. Campazzo wlasnie otrzymał ofertę kontraktu ze strony Miami Heat. Wiele wskazuje na to, ze takie obrazki jak poniżej mogą mieć miejsce ponownie, tylko że już na parkietach NBA.

 

Piękne obrazki, a na parkiecie wielu znanych dla fanów NBA graczy. W Fener: B. Wanamaker, J. Thompson, N. Melli, M. Guduric, J. Vesely, J. Datome, a w Realu: A. Randoplh, R. Fernandez, Luka, Campazzo, G. Ayon, S. Lull, J. Taylor. Ciekawym graczem jest jeszcze weteran i legenda Fenerbahce Ali Muhammed aka Bobby Dixon, który naście lat temu jedne z pierwszych kroków w baskecie stawiał w dawnym Polpaku Świecie, miałem okazję wielokrotnie go widzieć na żywo, miał w sobie wiele z Lynna Greera, swietnie punktowal z dystansu, gral na niskim kozle i tworzył zabójcze pick'n'rolle z E. Hicksem(typ w stylu JJ Hicksona) . Owczesny Polpak to byla bardzo nowoczesna druzyna jak na tamte czasy: Na PF mieli typowego stretch four, na SG i SF 3&D, Polacy tylko w roli zadaniowców, odpadli chyba w półfinale ligi po kontrowersyjnej decyzji sędziego w ostatnich sekundach któregoś spotkania. Dixon był nawet oferowany innym, bogatszym klubow z PLK, ale twierdzili, że jest za niski :D  

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, tangiers napisał:

: Na PF mieli typowego stretch four, na SG i SF 3&D, Polacy tylko w roli zadaniowców, odpadli chyba w półfinale ligi po kontrowersyjnej decyzji sędziego w ostatnich sekundach któregoś spotkania. Dixon był nawet oferowany innym, bogatszym klubow z PLK, ale twierdzili, że jest za niski :D  

no a pod koszem harrell, tfu..,  hicks 

edit; nie doczytalem ,ze napisalem o hicksie :P

A na meczu poniżej byłem. Pięknie, żeśmy tego twojego Dixona jebli. Pamiętam gdy Garnett Thompson rzucał wolne, to kibice Polpaku stojący za koszem pokazywali plakaty z gołymi babami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do Polpaku mam slabosc m.in. dlatego,  ze wyrzuculi kiedys Anwil w 1/4 PO, a w ostatnim meczu serii pojechali tam w 200 osob i odpalali piro na  hali. Dziwna ekipa to byla.

Ja AZS kojarze przede wszystkim z tym:

Dixon nie byl moj, bo nie gral w Śląsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tangiers napisał:

Ja do Polpaku mam slabosc m.in. dlatego,  ze wyrzuculi kiedys Anwil w 1/4 PO, a w ostatnim meczu serii pojechali tam w 200 osob i odpalali piro na  hali. Dziwna ekipa to byla.

Ja AZS kojarze przede wszystkim z tym:

 

Piękne czasy, jeszcze w "Kurniku" spotkania. Klimacik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo późnej pory udało mi się wrzucić kontroferty.

Od razu w tym samych tematach i PMkach możecie wysyłać reoferty. Proszę o zaznaczenie dwóch rzeczy ( bo ilość wiadomości jest ogromna: oznaczyć mnie @Eld, oraz napisać że jest to reoferta.

Z góry dziękiuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rada dopuszcza ofertę Denver Nuggets z korzyścią dla klubu, mimo jej bardzo niejasnego zapisu, co mogło wprowadzić w błąd innych GMów składających kontroferty i reoferty.

Jednakże chcemy zaznaczyć, że następna taka sytuacja będzie zawsze rozwiązywana z korzyścią dla gracza i przedstawienia mu dłuższego gwarantowanego kontraktu.

Punkt ten zostanie wprowadzony do regulaminu, by nie tworzyć możliwości powoływania się na precedens. Rada, także będzie pracować nad nową, bardziej szczegółową opcją składania ofert podczas Free Agency.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DJ Augustin i Nemanja Bjelica wracają do Charlotte Hornets na kolejny sezon #kultura organizacji. 

Hassan whiteside dopina ostatnie szczegóły umowy. 

Hornets wciąż czekają na decyzję Michaela kidda-gilchrista który waha się między Hornets a Pelicans. 

Tyler Bey dopina ostatnie szczegóły swojej rookie umowy. 

Hornets są bliscy zamknięcia składu już po 3 turze fa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Detroit Pistons po podpisaniu Jonasa Valanciunasa i zwolnieniu dwójki Jackson, Robinson zamykają skład na sezon 20/21 i z niecierpliwością oczekują rozpoczęcia rozgrywek.

 

Były rozmowy o sprowadzeniu Dillona Brooksa z Oklahomy przez San Antonio niestety strony nie doszły do porozumienia.

 

Zawodnicy Pistons śpijcie spokojnie

468183.jpg

Edytowane przez ozzy110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bismack Biyombo wraca do domu!

Sympatyczny Kongijczyk, którego z sentymentem wspominają kibice oraz GM klubu postanowił wrócić do ukochanego Orleanu. Biyombo spędził w drużynie dwa sezony, gdzie najpierw jako starter grał i uczył młodego Anthony Davisa tworząc mocny frontcourt, a potem jako backup Masona Plumlee pomógł drużynie w awansie do Playoff, gdzie niestety w pierwszej rundzie mocniejsi okazali się Houston Rockets. Klub opuścił jako część dużej wymiany po Blake Griffina.

Nie jest tajemnicą, że jego usługami mocno zainteresowani byli Washington Wizards, którzy mając w składzie Duranta i Hardena zgłaszają mistrzowskie aspiracje. Wizards wciąż w rosterze nie mają żadnego klasycznego centra, więc Biyombo miał spore szanse na duże minuty w contenderze, jednak ten sympatyczny gracz słynący z szczerozłotego serca postanowił wrócić do klubu, gdzie jest ceniony, a nie pełni rolę wyrobnika.

Biyombo tak jak wcześniej uczył defensywnego fachu Anthony Davisa, tak teraz ma być mentorem dla Wisemana i Bagleya. Jego rim protection to wciąż ligowa czołówka i MarcusCamby wierzy, że wraz z powrotem do zdrowia Johna Walla i Blake Griffina pomoże drużynie w walce o Playoffs.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.