Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Sourses mówią, że do zwolnień może dojść również w Oklahomie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jazz can consider exchange Jevon Carter for some other PG on rookie deal, even RFA in next FA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

CLEVELAND CAVALIERS

s5_1920low.thumb.png.352d4bfd0613d5c117cf49a9423a19af.png

Zarząd Cleveland Cavaliers, po ostatnich wymianach, z dumą stwierdza iż proces przebudowy drużyny dobiegł końca. Klub dokonał jeszcze wymiany z inną drużyną z Konferencji Wschodniej, jednak ta zostanie oficjalnie ogłoszona dopiero we wrześniu, ze względu na ograniczenia związane z regulaminem Ligi. Możliwe są także kosmetyczne zmiany, gdyż dwóch graczy poprosiło o przeskanowanie rynku pod kątem zainteresowania nimi. Klub stara się żyć w zgodzie z oczekiwaniami graczy, w związku z czym gracze ci będą dostępni w rozmowach transferowych.

Nie licząc tych możliwych małych zawirowań, rotacja Cavaliers przedstawiać się będzie następująco:

PG. Terry Rozier / Avery Bradley
SG. Buddy Hield / Dwayne Bacon / Talen Horton - Tucker
SF. R.J. Barrett / Furkan Korkmaz
PF. Rui Hachimura / Cedi Osman / Gorgui Dieng
C. DeAndre Jordan / Jakob Poeltl / Chris Boucher

Klub jest bardzo zadowolony z pozyskanych graczy, gdyż zarówno Buddy Hield jak i Jakob Poeltl mają stanowić w przyszłości o sile drużyny. Buddy był zresztą od dawna obserwowany przez Cavs pod kątem perfekcyjnego ofensywnego fitu, jaki stworzyć może z R.J. Barrettem. Wg głosów krążących po ligowych korytarzach, Klub kontaktował się już z dwoma pracodawcami swoich przyszłych celów transferowych, by sprawdzić ich dostępność już teraz oraz pokazać graczom, iż Cleveland myśli o nich wcześniej niż jakikolwiek inny zespół. Cavaliers nie będą tankować - liczą na jak najszybszą przebudowę i walkę o każde zwycięstwo.

• Like 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kevin Huerter widziany był w okolicy Madison Square Garden

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Lucas napisał:

Kevin Huerter widziany był w okolicy Madison Square Garden

przereklamowanych kasztanów nie przyjmujemy

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

According to sources, Iguodala has informed everybody that he is going to take a pay cut and go to the Lakers,"

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Orlando Magic dziękują Kylowi Kuzmie za wkład włożony w rozwój młodej drużyny w dwóch ostatnich sezonach, energię jaką dawał z ławki będąc jednym z najlepszych rezerwowych graczy w lidze BeGM i życzą graczowi dalszych sukcesów w drużynie Charlotte Hornets. Kyle był prawdziwym stealem dla klubu w II rundzie draftu, wypatrzonym przez niezawodnego Dnc i tym trudniej jest się nam z nim rozstać. Niestety utrzymanie tak utalentowanego gracza przekracza aktualnie zdolności finansowe Magic, a już za rok klub musiałby zaproponować Kyleowi wysoki wieloletni kontrakt. Utrzymywanie gracza na minimalnym kontrakcie w sezonie 2020/21, by utracić do gracza prawa byłoby sprzeczne z polityka klubu. 

Jednocześnie klub wita w swoich szeregach Taureana Wallera - Princea, który będzie zmiennikiem Kellego Oubre na pozycji small forward. Orlando Magic nie przejmują się negatywną opinią o graczu innych klubów i zapewniają Taureanowi pewne minuty jako gracza z ławki na obu pozycjach skrzydłowego. Jednocześnie szykowane jest extension dla gracza na kolejne 4 lata. Magic chcą okazać graczowi pełne zaufanie i nowy kontrakt ma wejść w życie od sezonu 2020/21. 

Klub chciałby poinformować również, że udało się przekonać Udonisa Haslema do pozostania w roli czynnego gracza przez jeszcze jeden sezon. Nieoficjalnie wiadomo jednak, że Udonis podjął tą decyzję po rozmowie z Karlem-Anthony Townsem na początku lipca w domu młodego lidera Magic podczas rozmowy nad przyjęciem przez KATa 5-letniego maxymalnego kontraktu.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepsi wolni agenci w 3 rundzie FA wg rankingu graczy NBA ( mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem)...

1. Serge Ibaka

2. Fred VanVleet

3. Terrence Ross

4. Andre Iguodala

5. Bobby Portis

6. Robin Lopez

7. Derrick Rose

8. Ed Davis

9. Enes Kanter

10. Larry Nance

11. Markieff Morris

12. DeMarre Carrol

13. Kevon Looney

14. Ivica Zubac

15. Kent Bazemore

• Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W międzyczasie San Antonio Spurs witają Monte Morrisa który stał się czwartym najlepiej zarabiającym w tym sezonie graczem spurs oraz z otwartymi rękami witają swojego gracza Rudy Gaya. Trwają rozmowy w sprawie extension dla Dejounte Murraya. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gorąca linia Spółdzielni , dużo się dzieje ! 

Zapraszamy, bo za kilka minut Prezes idzie w melo(nie tego Melo ofk) a inny członek jedzie na wieś i nie będzie zasięgu , ktoś chce się podłączyć pod blockbuster to macie kwadrans , może kilka minut więcej 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Człowiek jedzie na wieś, ale za godzinę będzie 👀

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3BB368A6-79DA-43E5-8ADC-845A6BD5A9A5.thumb.jpeg.ce131e37572e578100ec13188d4092bd.jpeg

Może podwieźć? 

A159E8C1-9242-42D5-B271-452B8187CAE9.jpeg

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

LeBronowi już tak odbija w Los Angeles że nie ma wzmocnień, a wręcz przeciwnie - osłabili się, że odpalił dark tirty zero Taco mode. 

Bo cóż mu innego pozostało poza walką o SWCF i jakieś 750 mln USD majątku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Nie umiem robić takich grafik ☹️

Chyba jestem przez to na straconej pozycji ☹️

AI2 come home!

Niewiele Ci mogę dać, bo sam niewiele mam.....

Edytowane przez Tecu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Tecu napisał:

Ja też nie, znalazłem w necie.

Ale w BeGM się nauczyłem podstaw w memy dzięki Qcinowi :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Tecu napisał:

Chyba jestem przez to na straconej pozycji ☹️

AI2 come home!

Niewiele Ci mogę dać, bo sam niewiele mam.....

3 dyszki i bieda grafika się zrobi :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi