Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, SlaKB napisał:

Tak jak wspominalem w innym temacie - jednak zostaję, za bardzo bylo mi szkoda czasu, ktory poswiecilem na tą grę. Jednak jeśli znowu będę miał problemy z brakiem czasu to wtedy zrezygnuję.

W zwiazku z tym znowu można mi wysyłać oferty.

Czy tatum jest nietykalny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, fluber napisał:

Czy tatum jest nietykalny?

On pewnie nie, ale taki Lauri już jest :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

San Antonio Spurs przygotowali już oferty dla wolnych agentów. Jest tam z pewnością niespodzianka. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

NOLA GM got some time for Holiday and build strong Bridges over marshlands to Utah :) 

• Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kris Dunn ponoć dostanie propozycję extension w najbliższej turze FA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dość trzymania w niepewności , deal na na linii Bucks - Timberwolves rozsypał się na ostatniej prostej. 

Kością niezgody okazał się Ivan Rabb, którego włączenia w wymianę w ostatniej chwili zażądali Bucks . 

W Minnesocie wpadli w furię , a GM z Milwaukee usłyszał , ze prędzej pod kopuła w Minneapolis zawiśnie koszulka Kobego Bryanta niż Ivan opuści Timberwolves. 

//

Gratulujemy wszystkim którzy uwierzyli, ze @SlaKB jest w Spółdzielni , że @Qcin_69 jest c***em, i że ten ostatni tydzień to my tak na serio , zarówno z rozpacza po Khrisie jak i z wymiana po Giannisa - przesłanie było tylko jedno - to jest tylko gra o błędy się zdarzają , głupie decyzje się zdarzają i niezrozumiałe wyniki głosowań również , ale TO JEST TYLKO ZABAWA, wiec bawmy się , zamiast traktować wszystko tak serio na serio :)

aha, gratulujemy wszystkim tym którzy wnosili o blokowanie wymiany, skarżyli się na oszustwo i podeszli do sprawy tak osobiście, ze straszyli odejściem z gry :) 

trolololopozakontrolololo .

Do następnego :)

A952D52E-4B68-478B-B9CA-39D3F09357A5.png

Edytowane przez Zdzisław Ptak
  • Like 2
  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
37 minut temu, Zdzisław Ptak napisał:

Dość trzymania w niepewności , deal na na linii Bucks - Timberwolves rozsypał się na ostatniej prostej. 

Kością niezgody okazał się Ivan Rabb, którego włączenia w wymianę w ostatniej chwili zażądali Bucks . 

W Minnesocie wpadli w furię , a GM z Milwaukee usłyszał , ze prędzej pod kopuła w Minneapolis zawiśnie koszulka Kobego Bryanta niż Ivan opuści Timberwolves. 

//

Gratulujemy wszystkim którzy uwierzyli, ze @SlaKB jest w Spółdzielni , że @Qcin_69 jest c***em, i że ten ostatni tydzień to my tak na serio , zarówno z rozpacza po Khrisie jak i z wymiana po Giannisa - przesłanie było tylko jedno - to jest tylko gra o błędy się zdarzają , głupie decyzje się zdarzają i niezrozumiałe wyniki głosowań również , ale TO JEST TYLKO ZABAWA, wiec bawmy się , zamiast traktować wszystko tak serio na serio :)

aha, gratulujemy wszystkim tym którzy wnosili o blokowanie wymiany, skarżyli się na oszustwo i podeszli do sprawy tak osobiście, ze straszyli odejściem z gry :) 

trolololopozakontrolololo .

Do następnego :)

A952D52E-4B68-478B-B9CA-39D3F09357A5.png

Sources: Giannis dowiadując się o tym że jest tylko trollingowym assetem zażądał wymiany do Warriors. Za Marca Gasola bo ma z nim na pieńku z powodu konfliktu grecko-hiszpanskiego. Żadne inne assety nie są uwzględniane bo nie chce osłabić swojego nowego klubu. GM Warriors rozważa sprawę bo bardzo szanuje Gasola ale największą niewiadomą jest The Prezes Spółdzielni bo nie wiadomo czy pozwoli @SlaKB na zatwierdzenie umowy a @MarcusCamby na przepuszczenie wymiany.

Sytuacja jest dynamiczna.

Edytowane przez Wooden
  • Haha 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Winslow, Favors i Rubio otrzymają najwyższe oferty w 2 rundzie FA, per sources.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lebron james z uwagi na ogromne obawy o zdrowie brandona ingrama zazadal od gm-a lakers natychmiastowej wymiany mlodego zawodnika za jakiegokolwiek gracza ktoremu nie grozi nagle zakonczenie kariery

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hornets tracą picki do 2024 ze względu na tampering ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wrzuciłem do glównego wątku nba na forum temat " ranking graczy nba". Bedzie mi milo jezeli wypelnicie arkusze ktore tam zamiescilem. Jezeli bedzie sensowna liczba glosow sprobuje za jakis czas wykorzystac wyniki do stworzenia begmowego power rankingu.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, fluber napisał:

Wrzuciłem do glównego wątku nba na forum temat " ranking graczy nba". Bedzie mi milo jezeli wypelnicie arkusze ktore tam zamiescilem. Jezeli bedzie sensowna liczba glosow sprobuje za jakis czas wykorzystac wyniki do stworzenia begmowego power rankingu.

Ojć, nie wiem czy nie za grubo (w sensie roboty, nie do końca jasnych zasad etc). Jednak łatwiej napisać X>Y, niż skala 10pkt.

Tzn ta 10pkt skala średnio mi się podoba po prostu ;d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też myślę, że ta punktacja jest bardzo problematyczna, a sama forma głosowania mało wygodna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najwyzej nic z tego nie wyjdzie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprytna próba sprawdzenia anonimowo których graczy cenimy ponad stan, tak żeby ściągnąć ich do Charlotte :)

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja tam swoje oceny wysłałem ;) 

Jak Fluber wrzuci wyniki na forum, to da nam jakiś pogląd, czy nie przepłacamy/ zaniżamy graczom pensji zanadto. Udział przecież wezmą zapewne nie tylko GMowie w BeGM ;)  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
31 minut temu, cvbe napisał:

Sprytna próba sprawdzenia anonimowo których graczy cenimy ponad stan, tak żeby ściągnąć ich do Charlotte :)

Sprytna proba sprawdzenia anonimowo ktorych graczy cenicie ponad stan zeby wiedziec u kogo dostane najwyzsze value:)

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Alonzo napisał:

ja tam swoje oceny wysłałem ;) 

Jak Fluber wrzuci wyniki na forum, to da nam jakiś pogląd, czy nie przepłacamy/ zaniżamy graczom pensji zanadto. Udział przecież wezmą zapewne nie tylko GMowie w BeGM ;)  

Żartuję oczywiście, ja swoje wyniki też wysyłam, choć to podpisywanie się na początku jest podejrzane... :)

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi