Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

GM Utah chciał rozwoju PJa Washingtona i rozwijać poprzez granie na nim na SF a obecnie w ramach rozwoju będzie go sprawdzał na pozycji centra, takie samo zadanie czeka Mario Hezonję XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

New York Knicks oczekują 2 pierwszorundowych pickow za Duncana Robinsona, póki co rynek wycenił go na 1 pick 2rundowy.

GM Lakers jest zaskoczony, ze nikt nie chce z nim handlować - „oczekują złotych gór za zwykłych rolsow, a mi nie chcą dać pickow za elitarnego Kelly 0/5 Olynyka, wraz z gitara i dyplomem ukończenia szkoły muzycznej w Bytomiu. 
 

Pelicans nie wykluczają handlowania Blakiem Griffinem, niestety nie maja wystarczającej ilości pickow by się odbyło to bezbolesnie dla przyszłości Organizacji.

Jazz planują kolejne wzmocnienia, pomysł grania Georgem Hillem na centrze nie okazał się satysfakcjonującym, a wobec dłuższej absencji Otto Portera wzrok GM z SLC skierowany jest w stronę Jea Crowdera- czy 1 pick wystarczy by zamknąć transakcje ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spurs GM Ignazz said John Collins will play both power forward and center when he returns from suspension.

Collins is eligible to return Dec. 23 vs. Cleveland, and Ignazz said that he'll resume the role he played to begin the season. "Teams tend to go big, especially late in games," Ignazz said. "I’m sure that’s when you’ll see John make that move as well." LMA  has played fine recently but the Spurs haven't been getting much from Alex Len And Tony Bradley the latter of whom will likely fall from the rotation when Collins returns. Team will play faster. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GM Utah Jazz z dniem 24.12 (lub w innym dniu przypadającym na zakończenie opisów i rozpoczęcie głosowania) odejdzie na zieleńsze pastwiska. Tymczasowy GM po godzinach rosterek stwierdził, że gra nie ma sensu a użeranie się z narracjami wypacza mu piękno tego sportopodobnego wyrobu zwanego NBA. Ponadto otrzymał on ciekawą ofertę współpracy i zamierza chociaż spróbować się dokształcić aby być gotowym do tej roli, którą mu zaproponowano. Ponadto GM zmienił trochę horyzonty życiowe i zainteresowania oraz idzie drogą Gajusa Bonusa i "ma tyle na głowie", że irytowanie się grą jakichś randomowych murzynów nie jest dla niego a z racji pewnych problemów natury organizacyjnej i związanej z duchowym wizerunkiem własnej osoby stwierdza, że są ważniejsze rzeczy, które należy uporządkować. Ponadto jak tłumaczył mi to pewien użytkownik  "wchodzenie w liczne konflikty a potem ignore dla kazdego jednego to nigdy sie dobrze nie konczy"  uważam, że taka powinna być moja maksyma a z racji mojego zaczepliwego charakteru jest niemożliwym aby połowy aktywnych po czasie delta x nie zbanował a tędy ścieżka życiowa nie powinna prowadzić. Dzięki za te godziny rozmów i podrażnień na forum, fajnie było poznać coś nowego, wejść w inny świat i pogadać ze świrami, ale to nie jest dla mnie i dla własnego dobra muszę zrezygnować

Pozdro

P.S. chciałem podziękować człowiekowi_kałuży za podjęcie tej decyzji, która wisiała nade mną już od dłuższego czasu ;) 

P.S. 2 cóż nie ukrywam, że zablokowana wymiana z Paulem poddała w wątpliwość mojego grania w to a późniejsze info co zostało puszczone wcześniej tylko mnie w tym utwierdziło, nie mniej mam nadzieję, że J-Z w życiu nie spotkam, ale na forum zobaczę normalne wypowiedzi a nie chamskie narracje zwiazane z Butlerem czy innym Ingramem albo dot. Pennisa Schroedera ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GM OKC jest wielce rozczarowany i jest mu po prostu przykro, że tyle nauki idzie do kosza patrząc na powyższy news. Gdzieś z jednej strony rozumie takie podejście i je akceptuje, z drugiej zaś liczy na to, że to jednak fake news niczym Giannis w Wolves.

Nie mniej jeśli to pierwsze - beGM i tak Ci zapomnieć o sobie nie da. Za dużą masz wiedzę, aby GM OKC nie zechciał z niej skorzystać np w okolicy draftu, gdzie trochę tych picków do wydania jest.

-----------------------------------

Z innych newsów.

Minął już ponad miesiąc od objęcia przeze mnie 'pełniący obowiązki' Radnego. Sam o tym przypominam bo pisałem że po miesiącu poddam się Waszej ocenie. Więc się jej poddaje. W random shit proszę o obiektywne i subiektywne uwagi. Nie mam problemu z żadną krytyką, ale oceny potrzebuję jak RL OKC real SFa. Zostać i męczyć bułę dalej Marcusowi, Januaremu i Cambiemu, czy zająć się tylko moimi OKC i od czasu do czasu podpięciem tematu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qhhir6fj8zp30f33s7sfb4yw0.png

 

Niestety Andre nie jest w stanie podołać wyzwaniu jakim jest prowadzenie GSW, stąd witamy na pokładzie starego/nowego GMa@

Panowie @MMM2121 zostaje od dziś nowym GMem Golden State Warriors!

Gratuluję i życzę powodzenia.

-------------------------------------------

Człowiek może wyjść z beGM, ale beGM nigdy nie wyjdzie z człowieka.

~ Paulo Coelho BMF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo za ponowne zaufanie, Begm wybacza więcej niż jakakolwiek dziewczyna:) Do prowadzenia Gsw będzie potrzeba dużo spokoju, a to cecha, która mam nadzieje wyrobiłem sobie od ostatniego razu:) spodziewajcie się wiadomości pw:) 

jestem tez otwarty na propozycje wszelakie chętnie zawsze pogadam:) 

no i oczywiście wesołych świat dla każdego! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sources:

Wg źródeł w OKC "poczuli krew" w związku z oddawanymi głosami i nadchodzącym, rychłym powrocie do zdrowia i rotacji Jusufa.

GM oddaje wszystkich nieaktywnych graczy ( Leuer, Livingston, Simmons, Randle ), czyli przeszło 23,5M dead money w zamian za czterech innych graczy którzy są w regularnych rotacjach klubów RL NBA. Ma dojść dwóch wysokich graczy z pozycji 4 i 5, oraz dwóch graczy na obwód. Nie planuje się ściągnięcie żadnego point guarda.

Na pytania dziennikarzy czy ktoś z grających w T1 zostanie oddany i tym samym zostanie naruszony niezły core, GM OKC odpowiedział stanowczo: nie.

Kolejne pytanie dotyczyło przekroczenia salary cap, bo nadrzędnym celem GMa przed sezonem, co sam wiele razy powtazrał było uporządkowanie finansów i obrona picku. Odpowiedział: po tych ruchach nadal będziemy poniżej 109,1M na koniec sezonu.

Źródła donoszą, że ma się to stać w czterostronnej wymianie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie grupa odbiorców nie trafiona, ale warto przypomnieć 

Jutro Światowy Dzień Kaca, więc przypominam kilka złotych rad dla adeptów alkoholu, którzy chcą przeżyć dzisiejszy wieczór bez szwanku.

1. Przede wszystkim rzyganie: to nie wina alkoholu, jak się powszechnie uważa, ale zalegającego w żołądku pożywienia. Najlepsi zawodnicy wiedzą, że pije się tylko na ZUPEŁNIE pusty żołądek. Brak rzygania = brak kaca.
2. Palenie dużej ilości fajek, bądź przebywanie w zakopconym pomieszczeniu to sposób na zdrowy poranek. Dym papierosowy (chociaż ciężki), posiada wiele substancji, które obniżają ryzyko kaca.
3. Tanie alkohole (zwłaszcza wódka) nie są może najlepsze w smaku, ale są słabiej przefiltrowane, więc zawierają więcej mikroelementów, które skutecznie chronią przed kacem.
4. Wódkę dobrze popijać piwem - im mocniejszym, tym lepiej. Piwo ma dużo witamin, które rozrzedzają procenty zawarte w mocniejszych alkoholach oraz nawadniają dużo lepiej niż woda. Strzeżcie się soków owocowych, bądź wody z cytryną - zawarty w nich kwas askorbinowy wzmacnia działanie alkoholu i zwiększa ryzyko kaca.
5. Dobrze jest co jakiś czas pić napoje energetyczne. Zawarta w nich kofeina utrzymuje organizm w wysokiej formie, co pozwala na szybsze neutralizowanie alkoholu. Szczególnie dobrze jest łączyć napoje energetyczne z wódką, ponieważ to z nią organizm radzi sobie najdłużej.
6. O północy należy koniecznie wypić szampana - najlepiej całego. Zawarte w nim bąbelki sprawią, że wspomniane wcześniej witaminy z piwa lepiej się wchłoną i pozostaną w organizmie na dłużej.
7. Na koniec imprezy należy koniecznie wypić wszystko, co jest na stole - mieszanie alkoholi (wbrew pozorom) jest zdrowe i zmniejsza ryzyko kaca. Najlepsze jest oczywiście wino lub whisky - beczki, w których te trunki dojrzewają, zawierają zbawienne dla zdrowi naturalne olejki.

Teraz możecie już szczęśliwie iść na sylwestrowe zabawy bez ryzyka złego samopoczucia nazajutrz!

Pozdrawiam i życzę szczęśliwego nowego roku!!!

https://www.youtube.com/watch…

https://www.youtube.com/watch?v=CE5_YtPIPRU

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat ligi:

Jutro o 23:59 kończy się czas na opisy i głosowanie. Terminy ulegały już rozciągnięciu, więc nie ma co liczyć na ich ponowne wyciągnięcie.

Do tej pory brakuje:

OPISÓW:

GŁOSÓW:

 

Na opisy było 20 dni. Historycznie w beGM nigdy nie było tyle czasu na znalezienie sobie 20-30 minut.

Na głosy, gdzie szablon jest gotowy 6 dni. To jest może 5 minut. Krócej niż partyjka tysiąca na kurniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością muszę oświadczyć, że zostałem poddany czarom % i magii wigilli nowego roku a z racji posiadania masy Borisa Diawa w ciele Spud Webba moja noga nie wytrzymała zderzenia z krawężnikiem w śledziarni i zostałem na 2 tygodnie uziemiony w mieszkaniu a pewnie ponad miesiąc też nie będę grał w piłkę ani tracił czasu na trening nóg, więc po namowach i podpuszczeniach mogę jeszcze pozostać GMem Utah jeżeli to akceptujecie.

Dodatkowo jutro powinien zostać ogłoszony trade po all-D gracza zawitającego do mormonistanu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orlando Magic w wyniku podpisania w offseason nieco wyższych kontraktów niż początkowo zakładano ze swoimi zawodnikami oraz zagwarantowaniem umowy Kendricka Nunna znalazło się w strefie luxury tax. Groźba płacenia podatku już w tym sezonie znacząco komplikowała plany organizacji. Podjęte zostały zatem ruchy mające temu zaradzić.

Bardzo szybko GM Orlando porozumiał się z GMem Memphis Grizzlies odnośnie wymiany Allonzo Triera za 2nd pick w najbliższym drafcie. Po tym, jak nie udało się dojść do porozumienia z Trierem odnośnie nowej umowy, jasnym stało się, że gracz już teraz chce grać większe minuty, niż w Orlando udałoby się dla niego wygospodarować. Umożliwi mu to przeniesienie się do Memphis - drużyny, która jest aktualnie w przebudowie, gdzie o takie minuty dla Triera będzie zdecydowanie łatwiej w tym sezonie. Orlando nie posiadało żadnego wyboru w nadchodzącym drafcie, gdyż 1st pick został oddany razem z  De'Aaronem Foxem jeszcze przez Dnc w dealu za Kylea Lowrego do Toronto, a 2nd pick rok temu trafił do LA Clippers za JJa Bareę. Zatem pozyskanie bardzo dobrego 2nd picku z najbliższego draftu, da szansę znalezienia przez scoutów Orlando wartościowego młodego gracza na miarę zeszłorocznego Chumy Okeke. 

Przez cały pierwszy trymestr trwały poszukiwania klubów dla Denzela Valentinea oraz Waynea Ellingtona. Rewelacyjna gra młodego Kendricka Nunna z ławki oraz wykorzystywanie na parkiecie zdolności defensywnych i bardzo dobrego odnalezienia się na boisku w różnych schematach  coacha Cory Josepha spowodowało, że dla Ellingtona trudno było znaleźć jakieś regularne minuty gry, a powracający po rocznej przerwie po operacji kostki Denzel Valentine, dopiero w drugiej części trymestru zaczął w ogóle pojawiać się na boisku. Dla obu graczy udało znaleźć się kluby, w których będą mogli już w tym sezonie grać w rotacjach - Wayne Ellington będzie walczył wspólnie z Oklahomą City Thunder o playoffs, natomiast Denzel Valentine trafił do młodej przebudowującej się drużyny z Cleveland, gdzie będzie miał możliwość zaprezentowania swoich talentów i podpisania nowej umowy podczas offseason. Orlando dzięki wysłaniu obu graczy do innych klubów umożliwiło im przede wszystkim regularną grę, natomiast sam klub z Florydy zszedł dzięki temu z podatku oraz pozyskał jako asset dodatkowy przyszły drugorundowy pick. Do Orlando trafili równiez dwaj gracze - Jarell Martin i Chasson Randle, którzy możliwe że dostaną szansę przekonania klubu do swoich talentów. 

Zarząd Orlando dziękuje trzem swoim byłym już graczom - Waynowi Ellingtonowi, Allonzo Trierowi i Denzelowi Valentineowi za ich wkład wniesiony w rozwój Magic i życzy samych sukcesów w nowych klubach. Jednocześnie witamy Jarella Martina i Chassona Randlea. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno jakieś tarcia występują w szatni NOLA, gubernator chce postawić na wielkiego DJJ a opór stawia GM, który uwielbia Griffina, kością niezgody również kontrakt Johna Walla

image.png.7b1c6c10d00efe357c27a251beead001.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat ligi: 

Pamiętajcie, że w tym okienku transferowym do 7 Stycznia prócz wymian, możecie również podpisywać free agents zgodnie z poniższym:

W dniu 3.06.2017 o 14:51, january napisał:

6. I okres RS (około 1/3 sezonu).

 6.5 Otwiera się wtedy kolejno okienko transferowe, można zwalniać graczy i podpisać FA, a wymiany wchodzą w życie od  początku II okresu RS (nie konkretnej daty wymiany!)
 

Piszę to, gdyż dotarło do mnie info że na rynek FA najprawdopodobniej wjedzie uznane przez wielu nazwisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.