Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

Shabazz Napier jest niezwykle podekscytowany możliwością podpisania nowej umowy z Phoenix Suns. Według ligowych źródeł organizacja z Arizony zaoferowała mu w pełni gwarantowany dwuletni kontrakt w ramach, którego zarobi w tym czasie 6 milionów dolarów. Dzięki zapewnieniu finansowej stabilności zawodnik może spokojnie skoncentrować się na przygotowaniach do nadchodzącego sezonu. Napier pozytywnie wyraził się również o pracy swego agenta, który dzięki twardym negocjacjom zapewnił mu lepszą umowę od tej pierwotnie oferowanej. Zawodnik jest wdzięczny organizacji Phoenix Suns za wyrażone zainteresowanie i docenia fakt, że Słońca jako pierwsze wyciągnęły do niego rękę i cenią go wyżej niż oferowane przez innych minimum dla veterana.

giphy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matthew Dellavedova poprosił zarząd OKC o spotkanie w sprawie wykupienia swojego kontraktu. Ostateczna decyzja ma zapaść po rozstrzygnięciu IV tury FA. Przy korzystnym zbiegu okoliczności nawet po III turze FA.

Matthew wciąż wierzy, że może być ważnym ogniwem w drużynie walczącej w playoffach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótkie uzasadnienie ofert Orlando Magic:

Krótkie, gdyż zależy mi, żeby GMowie się z nim zapoznali :)

Jak wiadomo GM Magic proponuje swoim graczom dłuższe umowy, ale jednocześnie nieco niższe finansowo, co ma być opcją kompromisową i dla gracza i dla klubu. Jak gracze się zgodzą na proponowane oferty, to na - McGruderze, Trierze, Haslemie oraz jednym z dwojki Joseph/Payton, a także extension dla Princea kończę swój udział w FA, a inne oferty w IV i ewentualnie V rundzie będą niegwarantowane tylko na przedsezonowy camp. Orlando Magic przystąpią do sezonu z 14 graczami. 

Dlaczego gracze mieliby się godzić na dłuższe i nieco niższe kontrakty? Ponieważ mają gwarantowane pewne pieniądze oraz pewne miejsce w rotacji i walkę o najwyższe sportowe cele w tym czasie. TO dla McGrudera i Triera wynika z tego, że nie wiemy, czy ci gracze nadal będą wtedy w NBA. Nie mam graczy jak większość innych klubów na długich minimalnych draftowskich kontraktach, stąd taka propozycja dla Triera, który będzie teraz drugoroczniakiem.

Kwestii Udonisa Haslema nie muszę wyjaśniać - zwracam tylko uwagę na to, że bez chwili wahania zaproponowałem mu kontrakt, pomimo, ze jego wartość sportowa na boisku od kilku sezonów jest znikoma 276min. łącznie w 3 ostatnich sezonach, a u nas po półtora roku od zwolnienia go przez Heat - przywróciłem go do ligi. 

Rodney McGruder i Allonzo Trier otrzymali maxymalne oferty, jakie byłem w stanie im dać w pierwszym roku kontraktu, by przy podpisaniu Elfrieda Paytona nie wpaść w podatek. Podpisując Cory Josepha przekraczam luxury tax, ale w przypadku tego gracza uważam, że warto to zaryzykować. 

McGrudera ściągnąłem z Cavs oddając za niego 2 2nd picki oraz 3mln$ w gotówce. Od początku był u mnie ważnym graczem rotacji oraz grał w playoffs (pod nieobecność Oubre przeciwko Celtics wychodził w pierwszej piątce). Jego rola się u mnie nie zmieni i cały czas będzie graczem rotacji. Przyjmując QO traci 2mln. i ryzykuje, że w przypadku kontuzji lub mniejszej roli w real Clippers kolejny kontrakt podpisze za mniejsze pieniądze. To nie będzie gracz, który nagle zacznie zarabiać dużo więcej - otrzymał ode mnie uczciwy kontrakt - od Clippers nieco ponad 2mln. więcej  w krótszym czasie, ale u mnie nadrabia to z nawiązką w 3 roku, gdzie finansowo mu sie to wyrównuje (QO ucina mu 2mln.).

Za Triera oddałem do Cavs Collisona, który wtedy był podstawowym rozgrywającym real Pacers, a u nas baardzo ważnym wzmocnieniem dla Cavs w ich walce wtedy o playoffs. Przez część GMów Trier jest niedoceniany, ale ja chcę z nim zaryzykować. W poprzednim sezonie nie miałem nikogo z draftu i właśnie Trier jest kimś takim dla mnie. Daję mu kontrakt wyzszy niż minimum (może nieznacznie, ale tylko tyle mogę). W Knicks ma gwarantowany tylko rok i może wylądować w Chinach, u nas gwarantuje mu 3 lata, a jak zakotwiczy w lidze na dłużej, to oczywiście podejmę TO lub będę chciał z nim podpisać kolejny dłuższy i naturalnie wyższy. Daje młodemu graczowi szansę - on cały czas musi udowadniać w realu, że w NBA jest dla niego miejsce. Jego rola na ten moment - to głębia ławki. Czy licze na steal? Oczywiście, że tak tam samo jak Wy na minimalnych draftowskich kontraktach jego rówieśników - Allonzo Trier to przypominam drugoroczny undrafted gracz grający w słabych  real Knicks. 

Extension dla Taureana Princea - naczytałem się u nas sporo o jego tragicznej obronie, nie za dużym potencjale oraz że jest wart co najwyżej 2nd pick. Dlatego propozycja 40/4 już teraz na rok przed skończeniem się jego draftowskiej umowy powinno być odebrane jako pokazanie przez klub, ze w niego wierzę. O jego niskiej wartości u nas świadczy m.in. to, że Karpik oddał go razem z Annunobym za prawie nie grającego rookie Z. Smitha kupując jego potencjał, a ja dostałem do niego za Kuzme jeszcze 3 2nd picki, a i tak uznane to zostało dla mnie za słaby deal. Chce pokazać, że w gracza wierzę i dlatego już teraz proponuję mu extension. Czemu nie jeszcze wyższe? Ponieważ dla Princea przewiduje rolę zmiennika Oubre i Gordona na pozycjach forwards. Raz, że nie może dostać wyższego kontraktu od Oubre, a dwa za rok jego extension wpycha mnie już teraz w podatek. 

Na wszelkie pytania i niejasności  postaram się odpisać jak najszybciej, tylko proszę nie zarzucajcie mi złej woli, gdyż cały czas gram z Wami tu w otwarte karty. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ONCE A KNICK, ALWAYS A KNICK.

Taka maksyma widnieje na koszulkach klubu i według tej maksymy podąża klub.

To nie pusty frazes.

To słowa za którymi idą konkrety.

To czyny.

To oferty dla Tylera Johnsona i Austina Riversa.

To oferty w IV turze dla Tysona Chandlera i Nemanji Bjelicy.

To oferty by dokończyli dzieła, którego z uwagi na kontuzje sprzed dwóch lat nie byli w stanie osiągnąć. 

Dzieła zwanym mistrzostwem.

image.png.e55cf850066517cecb50f284ba84ac57.png

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, człowiek...morza napisał:

ONCE A KNICK, ALWAYS A KNICK.

Taka maksyma widnieje na koszulkach klubu i według tej maksymy podąża klub.

To nie pusty frazes.

To słowa za którymi idą konkrety.

To czyny.

To oferty dla Tylera Johnsona i Austina Riversa.

To oferty w IV turze dla Tysona Chandlera i Nemanji Bjelicy.

To oferty by dokończyli dzieła, którego z uwagi na kontuzje sprzed dwóch lat nie byli w stanie osiągnąć. 

Dzieła zwanym mistrzostwem.

image.png.e55cf850066517cecb50f284ba84ac57.png

Sources:

Melo zrobiło się smutno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orlando Magic zakończyli właśnie kompletowanie składu na sezon 2019/20 oraz podpisywanie z graczami umów. 

W nadchodzącym sezonie w barwach Magic będzie występowało 3 nowych graczy - pozyskany w drafcie forward Grant Williams, w wymianie Kylea Kuzmy - Taurean Prince oraz pozyskany jako FA, były gracz Indiany - Cory Joseph. Ponadto sztab medyczny Orlando będzie monitorował rehabilitację stashowanego Chumy Okeke, Litwin Deividas Sirvydis najbliższy sezon spędzi w Europie, a co do Jaylena Handsa i będącego na drugim roku umowy 2way Yante Matena - decyzja jeszcze nie zapadła. 

Zarząd Orlando jest bardzo zadowolony z podpisania umów z większością swoich graczy RFA - Karla-Anthonego Townsa, Kellego Oubre Jr., Taureana Wallera-Princea oraz Rodneya McGrudera. Nie udało się jednak dojść do porozumienia z Allonzo Trierem i zawodnik zdecydował się na przyjęcie QO. Magic nie byli również w stanie utrzymać swoich FA - Robina Lopeza, który dołączy do którejś z drużyn w Kalifornii (Lakers/Kings) oraz Wesley Matthewsa, który zdecydował się na grę w Milwaukee Bucks. Udało się jednak namówić na grę przez jeszcze rok weterana Udonisa Haslema. Po rehabilitacji operowanej kostki, do gry ma również wrócić Denzel Valentine, który stracił cały poprzedni rok.

GM pragnie wyjaśnić, że zawirowania kadrowe, jakich wszyscy byli świadkami w ubiegłym sezonie, wynikały z potrzeb uporządkowania rosteru klubu, jak i sytuacji finansowej. Zgodnie z polityką prowadzoną przez klub - Orlando włącza się po historycznym awansie do playoffs w ubiegłym sezonie, do regularnej walki o najwyższe laury. Bardzo stabilna pierwsza piątka, jaką grało Orlando w poprzednim sezonie, została wzmocniona specjalnie wyselekcjonowanymi graczami, którzy mają stanowić głębię składu w najbliższych latach. W tym celu Zarząd dążył do podpisania długich umów przez graczy, gwarantujących stabilizacje zarówno graczom, jak i klubowi. Przedstawione przez klub propozycje kontraktów, zostały przyjęte przez większość młodych graczy, choć podczas rozmów z Kellym Oubre miały miejsce nerwowe momenty. Duże zaufanie klubowi okazał pozyskany na początku sierpnia Taurean Prince, podpisując extension gwarantujące mu stabilizację na kolejne lata. Klub jest również bardzo zadowolony z przekonania do gry w Orlando Cory Josepha, który był również namawiany do gry w barwach aktualnych mistrzów New York Kicks. Osobistym sukcesem GMa było przekonanie do podpisania kontraktu przez dwóch graczy jeszcze z jego byłej drużyny Miami Heat - Udonis Haslem postanowił czynnie jeszcze przez rok wspierać młodego lidera Magic - Karla-Anthonego Townsa, a Rodney McGruder okazał zaufanie klubowi zgadzając się na Team Option w 4tym roku swojego kontraktu, co daje Magic pewną elastyczność w odległej przyszłości.Naturalnie zamiarem Orlando Magic jest zatrzymać Rodneya podobnie jak pozostałych podpisanych w to offseason graczy na długie lata w klubie i odnosić wspólne sukcesy zakładając Dynastię.

Orlando Magic przystępują właśnie po tej jednorocznej przebudowie i wzmocnieniu głębi ławki do planu 3-letniego polegającego na staniu się w pełni contenderem i walce w tym okresie regularnie o mistrzostwo oraz uniknięciu przynajmniej w dwóch pierwszych sezonach z tego okresu przekroczenia na koniec sezonu luxury tax. Planem minimum, jaki sobie zakłada klub na sezon 2019/2020 jest znalezienie się wśród drużyn rozstawionych w playoffs z przewagą własnego parkietu oraz awans co najmniej do II rundy playoffs. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sources: James Ennis właśnie zwolnił agenta.

Źródła z hotelu w którym odbyło się spotkanie obu Panów mówią o słyszalnych dwa piętra niżej krzykach i agencje wychodzącym ze spotkania w ciemnych okularach, z wystającą spod nich widoczną i rosnącą opuchlizną.

Warriors życzą mu wszystkiego najlepszego i dużo szczęścia w Kanadzie. Oby ten mroźny kraj zrekompensował mu utratę w jedno offseason 1,5 mln $, perspektyw gry o coś i ważnej roli w drużynie ze słonecznej Kalifornii. Podobno koksowniki są przepiękne zimą.

Nie martw się James, na święta Ci przyślemy pocztówkę z plażą i dziewczynami z San Francisco.

Edytowane przez Wooden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Charlotte Hornets złożą propozycję extension dla Kyle'a Kuzmy w wysokości 36/3.  Gm Hornets zdaje sobie sprawę, że Kuzma warty jest więcej niż 12 milionów rocznie. Niestety jest to maksymalna wartość przedłużenia ( w przeliczeniu na jeden rok), jaką według CBA można w tej sytuacji zaproponować na najkrótszy okres, na jaki można to zrobić. Wynika to z tego, że Hornets posiadają team option na sezon 20/21 w wysokości 1,7 miliona i żeby podpisać przedłużenie, Hornets muszą zrezygnować już teraz z tej opcji, by już od sezonu 20/21 wszedł pierwszy rok extension.

Mimo, że Kuzma zapewne odrzuci ofertę, Gm Hornets chciał pokazać graczowi, że jeżeli jego wolą jest podpisać podwyżkę wynagrodzenia już teraz, to Hornets są otwarci na takie rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.