Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

Danny Green wieloletni zawodnik spurs na zawsze pozostaje w sercu GM spurs. Przez te wszystkie lata był wzorcowym kolega z drużyny, jego pracowitość i bezgraniczne podporzadkowanie się celom drużyny owocowało sukcesami zespołu. Pierwszy na treningu ostatni pod prysznicem. Twardy na boisku nieustępliwy obrońca mogący kryć od 1 do 4 pozycji w dzisiejszej nba. 

Bardzo docenia zasadę wzajemności oraz starania klubu i otwartość w relacjach. W lutym najskuteczniejszymi staraniami wykazali się Milwaukee Bucks którzy zdecydowanie pokazali Dannemu ze interesuje ich walka tylko o najwyższe cele. Mocna oferta złożona ze stolicy przemysłu piwnego utwierdziła DG w przekonaniu o właściwej decyzji w lutym wspólnie podjętej decyzji spurs - Danny. Uczciwie przyznam ze zapytanie przyszło także z Nowego Jorku co gracz oczywiście pamięta. 

Danny obecnie jest na etapie szukania gry z największymi tej ligi - czy to LBJ czy ABC czy Leonard gdzie oczywiście po niższym kontrakcie 4x10 wcześniej chce także zarobić. 

To bardzo lojalny gracz wiec przy równych ofertach wybierze klub rodzimy a takim jest budzące zaufanie Milwaukee. 

Przy lepszej ofercie z przyjemnością zagra u boku Leonarda z którym ma świetne relacje. Gracz nie obawia się wyzwań bo to bardzo bardzo bardzo mocny psychicznie gracz. Nie kłaniał się ani krzywemu spojrzeniu LBJ ani krzykom samego Popa. 

Lubi konkrety a takie dostał na razie od Bucks. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak donoszą źródła blisko powiązane z Orlando Magic, klub prowadzi bardzo zaawansowane negocjacje w sprawie nowego kontraktu z Kelly Oubre Jr. Plany kadrowe klubu z Florydy nie zakładają przedłużenia umowy z doświadczonym weteranem Wesley Matthewsem, pozyskanym podczas okienka transferowego podczas poprzedniego sezonu. Matthews był bardzo ważnym graczem rotacji przez 2/3 sezonu oraz w zaciętej batalii z Boston Celtics podczas I rundy playoffs. Gracz został pozyskany za Jeremy Lamba i Marcina Gortata, a Magic początkowo wiązali z nim przyszłość. Jednak pozyskanie w późniejszym terminie kolejnych graczy obwodowych, m.in. będących pod kontraktami Waynea Ellingtona oraz nadal dochodzącego do formy po operacji kostki Denzela Valentinea spowodowało, że klub poinformował gracza iż nie będzie w stanie zaproponować mu satysfakcjonującego go kontraktu i zapewnić mu odpowiednich minut w szerokiej rotacji na boisku. Orlando Magic dziękują Wesleyowi za wniesione doświadczenie i pomoc w prowadzeniu drużyny do playoffs oraz samą w nich walkę i życzą   zawodnikowi samych sukcesów w nowym klubie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jared dudley o swoim bylym koledze z zespolu:

D’Angelo chciał maksymalnego kontraktu. Nie jestem więc zbytnio zaskoczony. On dla maxa poszedłby grać nawet do Arabii Saudyjskiej. Dlatego absolutnie nie dziwi mnie jego decyzja.”

ale russell musi tu byc wkurwiony:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, polishllama69 napisał:

Utah Jazz GM strongly considers opt-out off his agreement to be a GM 

Nie rezygnuj, masz moje wsparcie.

Wiem, że głupio to zabrzmi, bo mamy deal ugadany, ale ja byłem pod wrażeniem, że trafił do nas debiutant na poziomie, taki, który długo u nas zabawi, wartościowe wzmocnienie a może nawet starter 😀

Ja jestem cierpliwy w tej grze, pewnie część nawet stwierdzi, że za bardzo, i dlatego ja bym tego nie zrobił, bo ludziłbym się, że jednak Paul będzie miał dobry sezon i wtedy go opchnę z mniejszą dopłatą. Ale z drugiej strony ciężko jest znaleźć nabywcę jego wartości sportowej, bo drużyny walczące o coś, nie zmieszczą go, raczej już wszyscy liczą go jako kontrakt martwy.

Dla dobra tej gry, jako, że ten deal na razie jest nieważny, spokojnie się zastanowić, może coś pozmieniać, może jednak się wstrzymać, może puścić to w takiej formie, ale regulaminowo - jak chcesz.

Dla mnie nie jest to jakiś strasznie dziwny deal, przechodziły dziwniejsze.

Przy okazji - Ashigaru jest akurat zwolennikiem teorii, że co nie ogłoszone  i nie potwierdzone, to tego nie ma (tu tak jakby nieogloszone, bo nielegalne), więc nie będzie miał pretensji, że negocjujesz/wycofujesz się z obgadanego już dealu.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sources: Joe Harris poważnie rozważa przyjęcie od Warriors kontraktu 1+1 z dużą zniżką - maks co mogą zaoferować Warriors to ok 6,4 mln w pierwszym roku.

Ku tej decyzji skłania go możliwość gry w drużynie będącej głównym faworytem do wygrania Konferencji Zachodniej, gra w drużynie która dała mu rok temu szansę oraz obietnica otrzymania za rok kontraktu 50,5mln/4 po tym jak za rok drużyna zdobędzie jego Early Bird Rights.

Edytowane przez Wooden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

San Antonio Spurs po doniesieniach o dostępności Tobiasa Harrisa są w stanie przygotować pakiet satysfakcjonujący włodarzy klubu z Nad Słonego Jeziora. 

Pakiet obejmuje 2 lub 3 ( słownie: trzy) picki pierwszorundowe, gracza w prime gwarantującego walkę o PO ( 18/5/2) oraz możliwość oszczędności łącznie ponad 64.000.000$. 

Oferta oczywiście nie zawiera zapytania o nadzieje Jazz utalentowanego centra Aytona i jest uwarunkowana gotowością GM do negocjacji w sprawie innego młodego gracza. ( generator kolejnych 9.000.000 oszczędności )

Powodem tak hojnej propozycji jest doskonały klimat rozmów, oraz chęć swoistej rekompensaty za pozyskanie w lutym Dejounte Murraya.

Spurs wysłali ofertę stosunkowo późno i konieczna jest tu zapewne odrębna opinia władz zarządu komisarycznego ponieważ GM nie chce łamać niepisanych zasad. 

Faktem jest ze oferta otwiera finansowo Jazz a pozyskane assety umożliwia dalsze ruchy na rynku transferowym 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utah Jazz consider to change nickname to Suns or Phoenix, 4 players from their strong rotation is enough to do that

another news is that GM after some messages is staying at his position

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Zdzisław Ptak napisał:

Minnesota złożyła propozycje 3letniego kontraktu dla PJ Tuckera , który ma być idealnym uzupełnieniem wyjściowej 5 przyszłych mistrzów NBA . 

Jak donoszą źródła blisko powiązane z zawodnikiem PJowi zależy na 3letniej umowie, której nie potrafia zagwarantować mu w Knicks

Potwierdzam doniesienia Pana Zdzisława ,  

Tucker był mocno rozczarowany propozycja z Nowego Jorku i zjadł miła kolacje w towarzystwie poważanego GM z Minneapolis.

Czlowiek Morza to c*** i skąpiec - dało się usłyszeć na korytarzu, gdy po wypiciu 3 butelek miejscowego specjału Tuckerowi rozwiązał się język . 

Zapowiada się trudne lato w Nowym Jorku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.