Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Eld napisał:

Ja żeby oddać Yabu w zeszlym roku musiałem czekać 60 dni.

Cytat

For 30 days after signing as a draft pick. This applies even for later-signed first round picks, who are signed using cap room at least three seasons after they are drafted 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ze mi chodzi o to całe zamieszanie i łączenie wymian w całość sztucznie. 

Plus dyskusje o regulaminie i o tym ze mniejsze zło trzeba było wybrać kasując pomniejsze wymiany poboczne. 

Plus spory czas jej wykonywania. 

Tych elementów było sporo występujących równocześnie. 

I pisze to w kontekście ciekawostki nie pretensji przecież aby GM którzy tego nie widzieli bo byli poza gra poznali sławetny deal 

Teraz, MarcusCamby napisał:

@ignazz @Qcin_69 przestańcie sobie dogryzać i wypominać. Z jednej gliny jesteście ulepieni ;)

 

Tu nie ma dogryzanie 

przecież tłumacze już kontekst 

Kronikarski kamień milowy naszej gry 

Będę miło wspominał mimo ze upadł Zach w Dallas ;)  

Nomen omen dziś wróciły wspomnienia zupełnie z innego kierunku o tej wymianie bo dyskutowałem o tym niezależnie przez PM 

Wywołane innym ruchem w interesie 

Aby udowodnić brak złej krwii to mogę stwierdzić ze @Qcin_69 to najwspanialszy prezes naszej gry. 

Wrecz doskonały przywódca ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ignazz Ty z kolei dobrze wiesz, ze nie było moim celem psuć komukolwiek jakiejkolwiek wymiany , pierwotna wersja dealu została zaakceptowana przez Radę i gdyby nie brak dopasowania zasady 60 dni do naszych okienek nie byłoby tworzenia tych wszystkich sztucznych wymian - stało się jak się stało , deal został tylko nieznacznie zmieniony i nikt z biorących w nich udział nie miał z tego powodu problemów- wiec nie wiem po co cały czas to wspominasz , w zasadzie jedyna pokrzywdzona osoba był tutaj @karpik który mógłby dostać 3x1runde za E.Moora zdaje się :D czy kto to tam miał z Dallas iść :P 

Najwiecej na korektach wymiany straciłem ja (1x1runda i dodatkowe 7 czy tam 8 mln do salary) xq 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, january napisał:

Chciałeś realności, to w RL NBA byś dostał 6 kopów w dupę na szybkie otrzeźwienie od właściciela (elki) za problemy moralne w kontekście dealów z innymi GMami, a mogące generować dziesiątki mln$ straty organizacji. I by się problem moralny skończył. I byś się przestał zastanawiać co za wymianę zrobić :D 

"Co Nam hańba, gdy talary

mają lepszy kurs od wiary!

Wymienimy na walutę

Honor i pokutę!"

Przeprosiny kieruje w stronę @ignazz. Powiedzcie prezesowi spółdzielni @Qcin_69 że Ignazz zachował się jak trzeba! ;)

Buddy Hield w Cavs!

Dzanan-Musa.jpg?quality=90&strip=all&w=6

A ten Pan w Pelicans :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obliczu ciążącego widma odejścia dwóch ważnych graczy rotacyjnych Rickiego Rubio i Marcusa Morrisa, w kuluarach mówi się, iż Knicks są poważnie zainteresowani Dannym Greenem. Co więcej także sam zawodnik poważnie patrzy na możliwość powrotu do domu (pochodzi z NY) i połączenia - po roku przerwy - sił ze swoim przyjacielem, MVP finałów, Kawhim Leonardem.

 

Gm Spurs @ignazz proszony o komentarz do sprawy

Edytowane przez Wojnar Adrianowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.