Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Alonzo napisał:

ja tam swoje oceny wysłałem ;) 

Jak Fluber wrzuci wyniki na forum, to da nam jakiś pogląd, czy nie przepłacamy/ zaniżamy graczom pensji zanadto. Udział przecież wezmą zapewne nie tylko GMowie w BeGM ;)  

Żartuję oczywiście, ja swoje wyniki też wysyłam, choć to podpisywanie się na początku jest podejrzane... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie takie jaja były w naszej grze. 

@cvbemożesz nie pamiętać sławetnych liczenia dolarów gdzie na dwa tygodnie w lutym cała liga zatrzymała się aby przeszedł 7 way. 

Tam konsekwencje były dla całej ligii a tu w trakcie głosowania 2 tury uzgodnione są wymiany rownolegle bo jest ich sporo zapewne. 

Tu jest zwykły 3 way lub 2X2, 

Nie ma on absolutnie wpływu na reszte ligii i nawet nie zmienia gigantom pola gry 

jak by to @Chytruznapisał „ nothing special here”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Nie takie jaja były w naszej grze. 

@cvbemożesz nie pamiętać sławetnych liczenia dolarów gdzie na dwa tygodnie w lutym cała liga zatrzymała się aby przeszedł 7 way. 

Tam konsekwencje były dla całej ligii a tu w trakcie głosowania 2 tury uzgodnione są wymiany rownolegle bo jest ich sporo zapewne. 

Tu jest zwykły 3 way lub 2X2, 

Lil, cała liga ?:) wstrzymało się całe 6 zespołów z tego co pamietam (Jazz doszli już jak i tak wszystko grało) - i nie trwało to 2 tygodnie tylko 1:) 

konsekwenxje dla ligi były tylko takie , ze ludzie jak już nie czytali ksywek, to w końcu dotarło do nich , ze nasz regulamin jest spieprzony i ze między 1 stycznia (początek okienka) do 28 lutego (koniec okienk) nie ma 60 dni .

Wiec nie siej Ignazz propagandy, bo deal z miejsca by przeszedł gdyby piana ludziom nie przesłaniała zdrowego rozsądku :) 

W sumie to Ci się dziwie ze wracas do tego dealu, bo jedyne do czego on doprowadził to do znaczącego spadku potencjalnych wspoltowarzyszy zlotow xq a wspominasz go po raz setny pewnie i co zabawne, nie ostatni  xq eot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.