Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Lucas napisał:

Cześć Wojtek i powodzenia :)

Jakbyś chciał dołączyć do pewnej spółdzielni to pisz na FB ;))))

to niezłe wytłumaczenie, dzięki za dogłębną analizę 

image.png.c61567ab23c667c0c3830a3879247f96.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w związku z cytatem znalezionym nad mokradłami

Jimmy Butler - Właściwie od początku byłem pewien, że zagłosuje na Spurs. Jedynym poważnym rywalem było SnT Raptors, którzy oddając solidne assety mogli zmazać plamę po rozebraniu organizacji do zera po kilku latach PO batalii co w RL NBA zakończyło się jak wiemy mistrzostwem. To był ruch anty-Riley i prawdopodobnie najbardziej haniebny tank tej gry. Zresztą Longer mając Foxa, VanVleeta i Siakama kłócił się z mną o każdy win za dużo, a całkiem sensownego Poeltla chował w rotacji za Gortatem, Pachulią i Birchem. Kultura organizacji leży i tutaj nagradzanie czołowymi FA kłóci się z moją filozofią. Ignazz dopieścił Butlera, zrobił połączenie doświadczenia z młodością i myślę, że Jimmy doceniłby ciężką pracę Ignazza, gdzie jego rola lidera jest niepodważalna. Widziałem komentarze, że Ignazz stracił w oczach wielu grając otwarte karty, gdy inni stawiali tylko hipotezy. Oczywiście Ignazz to nie jest wirtuoz słowa i sam się gubiłem w jego opowieściach, że o mękach przy czytaniu nie wspomnę, ale jak mówię doceniam przed wszystkim pracę, a nie PR i piękne słówka.

 

GM San Antonio Spurs zapisać ssie na lykcje jyzyka pylskiego 

zwiekszona będzie tez dawka leków zmniejszających nadpobudliwość co ma się objawić mniejsza obecnością chaotycznych wpisów 

A tak na serio to aby zwiększyć skuteczność GM stawia na wyjazd jutro do południowej Irlandii i uda się na zamek Blarney 

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Kamień_z_Blarney

Serio serio 

zamieszczę niedługo fotę bo będę tam w poniedziałek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OŚWIADCZENIE OKLAHOMA CITY THUNDER

 

OKC pragną serdecznie podziękować za grę w naszych barwach Jaylenowi Brownowi i Lou Williamsowi.

Jaylen i zarząd doszli do wniosku, że ich wspólna przyszłość w dłuższej perspektywie nie będzie miała racji bytu. Mimo bardzo miłej atmosfery rozmów Jaylen dał do zrozumienia, że wciąż nosi w sobie żal za to że były GM Boston Celtics, a tym samym aktualny GM OKC oddał go w wymianie za Russella Westbrooka. Panowie wzajemnie się szanują, ale postanowili o pójściu każdy w swoją stronę. Tym bardziej trudne by było zatrzymanie Jaylena w przyszłym roku kiedy to stanie się RFA.

Lou Williams natomiast dzień po objęciu stanowiska przez GMa Elda, złożył prośbę o oddanie go do teamu który w przyszłym roku na pewno zagra w playoffs. Tym samym została spełniona prośba zawodnika i odchodzi on do Toronto Raptors, lecz na prośbę Toronto - trade dojdzie do skutku za parę tygodni. Nie mniej gentelmen agreement padło.

W OKC zagościmy dwóch sprawdzonych już w NBA graczy czyli E'Twaun Moore i Normana Powella, oraz dwóch młodych, wciąż rozgrywających się graczy - DeAndre' Bembry i Naz Reid.

Dodatkowo prócz graczy OKC otrzyma po przeprowadzeniu wszystkich wymian:

  • Dwa picki I rundy bez żadnej protekcji
  • Pięć picków II rundy również bez żadnej protekcji
  • 5 milionów gotówki która to pozwoli w prawie 1/3 zasypać minus po porzednim GM

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

Nieprawda :) 

Pozdrowienia od Alonzo Mourninga ;) 

Z całym szacunkiem, ale Westbrook w swojej karierze był MVP sezonu regularnego i 8 razy był w all nba teams. Mam pewne podejrzenie, że nie jesteś obiektywny ALONZO:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.