Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Zdzisław Ptak napisał:

W związku z niejasna sytuacja K.Leonarda , New York Knicks umówili spotkanie z Kevinem Durantem . 

 

Fake jak cholera... C_m jest tak pewny siebie, że  w życiu nie pokaze ze mu brewka choc na chwile sie rusza w czasie tego FA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny mix tylko coś mi nie pasuje bo naliczyłem 27 game winnerow a....

 

12. Toronto Raptors 26-56

Mnie trochę marwi akurat Butler chciałby przyjść tu akurat. 

Kazda inna gwiazda łącznie z LBJ może możliwa ale Jimmy jest każdy przyzna inny i lubi konkrety 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ignazz napisał:

Świetny mix tylko coś mi nie pasuje bo naliczyłem 27 game winnerow a....

 

12. Toronto Raptors 26-56

Odejmiemy game winnery Sweet Lou i się zgadza :D

Edytowane przez ozzy110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy GM!

czy pamiętacie teksańska kolacje na której pojawił się tajemniczy Gość w Czarnym Płaszczu?

oczywiscie to był Jimmy Butler zaproszony na kolacje. 

Ale czy pamiętacie ze GM spurs przybył spóźniony wracając z okolic Milwaukee?

pewnie nie...

celem wizyty GM w okolicach Mikwaukee było spotkanie ze Stivem Wojciechowskim oraz Buzzem Williamsem 

obecnym i przeszłym HC Marquette Golden Eagles 

https://www.sports-reference.com/cbb/coaches/buzz-williams-1.html

https://www.sports-reference.com/cbb/schools/marquette/2011.html

GM spurs szukał porady i wsparcia  

Buzz konkretny i twardy trener NCAA podzielił się tajemnica ze w latach 2010 i 2011 miał zaszczyt trenować pare doskonale współpracujących #32 #33 młodych graczy   

Obecnie oba talenty są ZNACZACA częścią NBA i w głosowaniu fanów ncaa na absolwentów alltime obaj gracze zajęli topowe miejsca pomiędzy sławami nba D-Wade oraz Doc Rivers  

https://m.ranker.com/list/best-marquette-golden-eagles-basketball-players/ranker-ncaa-basketball

 

koneksje absolwentów są dalej żywe bo były gracz Spurs z roku największego sukcesu w beGM ( Wade grał w San Antonio be GM w finałach konferencji) nadal okazuje się magnesem w rekrutacji ( rlMiami?) 

Po prostu absolwenci marquette trzymają się zawsze razem i są w kontakcie w lato

 oczywiście to Jimmy Butler oraz Jae Crowder  

Zgodnie z zapowiedzią w temacie niżej: San Antonio pragnie ogłosić ze uzgodniono warunki przejścia do San Antonio partnera z zespołu Golden Eagles z 2009/2010/2011 

28 letniego niskiego skrzydłowego 

Jae Crowdera za ostatni sezon 11,9/4,8/1,7 /0,9 który ma być przede wszystkim wsparciem na PO z poprawieniem głębi

powyzsze działania spurs maja na celu przekonanie Jimmiego Butlera do przyjęcia maksymalnego kontraktu w Teksasie gdzie u boku byłego partnera z NCAA może od razu walczyć o cele najwyższe 

ruch ten poprzez oddanie dużo młodszych zawodników poprawia i kalibruje okienko na zdobycie tak upragnionego tytułu w zespole blisko domu rodzinnego z 5 banerami pod sufitem 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy GMowie, przybyła Wam konkurencja i pragnę przedstawić siebie jako nowego GMa! Możecie już składać oferty, ( np za Tobiasa Harrisa lub kogoś z dynamic duo Paul Hayward - spokojnie z chęcią przyjmę szrot z jakąś wisienką, ale od razu zaznaczam, że na rozpatrzenie każdej będę potrzebował kilku dni bo mnie przed niektórymi z Was ostrzegano ;).

Również z powodu chwilowej braku czasu, swój pomysł na beGM Utah Jazz przedstawię w środku tygodnia. Będzie ciekawie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, polishllama69 napisał:

Drodzy GMowie, przybyła Wam konkurencja i pragnę przedstawić siebie jako nowego GMa! Możecie już składać oferty, ( np za Tobiasa Harrisa lub kogoś z dynamic duo Paul Hayward - spokojnie z chęcią przyjmę szrot z jakąś wisienką, ale od razu zaznaczam, że na rozpatrzenie każdej będę potrzebował kilku dni bo mnie przed niektórymi z Was ostrzegano ;).

Również z powodu chwilowej braku czasu, swój pomysł na beGM Utah Jazz przedstawię w środku tygodnia. Będzie ciekawie!

Witamy na pokładzie. 

Nsjbardziej bój się tych którzy Ciebie ostrzegali. 

To nie ludzie to Wilki ( nie leśne ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.