Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, january napisał:

Przynajmniej z tego co czytałem byłem tego prawie pewien :D 

Ale z drugiej strony Nets-GS była wymiana z pickiem i graczami (Graham. Napier) chyba :P Więc może Was tylko na minutę zestresowałem xD

To były chyba dwie osobne wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brooklyn signed forward Nicolas Claxton, re-signed guard D’Angelo Russell and traded him along with guard Shabazz Napier and forward Treveon Graham to Golden State for forward Kevin Durant and a protected 2020 first-round pick.

Coś Jasiek chyba wymyślił, a Sylvek tam już pewnie zawału dostał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, january napisał:

No, ale nie wiem czy ludzie wiedzą, że gracz musi iśc w SnT całkiem sam. Bez innych graczy. Bez picków. 

To ciekawe ze to wyciągasz.

Przeczytałem trade rules w CBA i odpowiednie ustepy w CBA FAQ.

Tego punktu tam nie ma mimo że ludzie często się na niego powołują.

Chyba że coś przeoczyłem - wtedy przytocz proszę a ja chetnie się zastosuje.

Np wymiana KD z DARem zawierała dodatkowe elementy które zgodnie z dostępnymi danymi nie były wymianą towarzysząca a elementem jednej procedury snt, co było konieczne żeby można było podpisać też Jordana i Irvinga (deal KD technicznie poszedł ostatni).

43 minuty temu, Eld napisał:

To były chyba dwie osobne wymiany.

Nie - jest raportowane jako jedna trojstronna z Minny.

Deal Iggy'ego do Memphis jest za to osobną wymianą mimo początkowej informacji że jest tego częścią.

Edytowane przez Wooden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

Przynajmniej z tego co czytałem byłem tego prawie pewien :D 

Ale z drugiej strony Nets-GS była wymiana z pickiem i graczami (Graham. Napier) chyba :P Więc może Was tylko na minutę zestresowałem xD

 

55 minut temu, MarcusCamby napisał:

Brooklyn signed forward Nicolas Claxton, re-signed guard D’Angelo Russell and traded him along with guard Shabazz Napier and forward Treveon Graham to Golden State for forward Kevin Durant and a protected 2020 first-round pick.

Coś Jasiek chyba wymyślił, a Sylvek tam już pewnie zawału dostał.

No nie powiem, ciśnienie trochę mi podskoczyło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

Like i said - wydawało mi się że coś takiego gdzieś kiedyś czytałem, ale pewien nie jestem. Więc w związku z dealem GS-Nets w RL NBA prawdopodobnie się mylę ;>

Mi się kołatały takie zagrożenia po głowie - przy negocjacjach CBA w 2011 roku bodajże padł taki pomysł - pisałem o negocjacjach CBA i strategiach negocjacji w nich pracę magisterską :)ale wydawało mi się że to nie weszło.

Stad poświęciłem kawał czasu na wgryzanie się w CBA FAQ i samo CBA obowiązujące żeby wykluczyć takie zagrożenie.

Inaczej KD przez BYC byłby prawie niesprzedawalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karl-Anthony Towns jest zdecydowany na pozostanie w Orlando Magic i przyjęcie 5-letniego kontraktu, który został mu zaproponowany w momencie otwarcia rynku. GM Magic - Alonzo widząc, że przynajmniej w 3/29 KAT ma dylemat dotyczący 5-go gwarantowanego roku w kontrakcie @karpik @BMF @Eld choć część KATa nadal się nie wypowiedziała, zamierza dać graczowi PO na ten piąty rok. Komfort i pełne zaufanie gracza są dla nas najważniejsze przy tworzeniu kultury organizacji. Oczywiście ta decyzja nie ma żadnego wpływu na przyszłość organizacji, gdzie role najważniejszych graczy zostały bardzo szybko ustalone na początku poprzedniego sezonu. Liczymy na to, że tego rodzaju decyzje ze strony klubu upewnią naszego franchise playera co do naszych intencji i wiarygodności, a w przyszłości zaprocentują również przy podpisywaniu nowej umowy. 

KAT tym sposobem otrzymał korzystniejszy dla gracza kontrakt, niż porównywalni do niego franchise playerzy Philadelphii 76ers - Joel Embiid i Denver Nuggets - Nikola Jokic, których 5 rok kontraktu jest w pełni gwarantowany, a gracze ci nie otrzymali możliwości PO. 

Oczywiście do ostatecznego podpisania przez gracza kontraktu jest jeszcze kilka dni i KAT zawsze może się zdecydować na taki sam kontrakt, jak jego koledzy - Embiid i Jokic, ale klub nie będzie naciskał i czeka na zdecydowaną odpowiedź lidera. W przypadku jej braku, złożona zostanie z inicjatywy klubu reoferta z PO w 5-tym roku. Decyzja ta jest spowodowana bardzo dużą rotacją wśród tzw. franchise playerów w innych klubach. Jednocześnie Orlando Magic chcą po raz kolejny zapewnić, że KAT i Donovan Mitchell w Lidze Wymian będą tak długo liderami drużyny, jak długo Alonzo jako GM będzie pozostawał na swoim stanowisku. Liczymy na to, że w latach tej dzikiej eskapady graczy, Orlando stanie się symbolem stabilizacji i wiarygodności dla innych graczy, a KAT i Mitchell będą mogli swoje długie i bogate kariery spędzić w tej jednej organizacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na obawy gm-a los angeles lakers odnosnie przerwy w treningach i formy brandona ingrama oraz ze wzgledu na bardzo niska wycene tego gracza podczas oferowania extension charlotte hornets zlozyli oficjalne zapytanie do los angeles lakers w celu pozyskania ingrama oraz podpisania z nim maksymalnego extension podczas tegorocznego offseason

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4) przy osłabionych lakers ( bez JB) 

5) osłabionych GSW ( bez Duranta)

6) mistrzem na Wschodzie z Leonardem 

7) osłabionych Rakietach ( bez Hardena i Capeli) 

Jimmy Butler wybiera Zachod i San Antonio Spurs. 

Po co ma się szarpać na Wschodzie dodatkowo jeszcze z Philly ( Klay i Simmons i Joel) i Bucks ( ABC ) Wizz Heat !!!!!!!!!!!!!!

San Antonio 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

San Antonio Spurs walcząc o FA Jimmiego Butlera składają kontrofertę dla Malcolma Brogdona 

 

priorytetem Klubu jest walka o najwyższe cele i obaj Gracze świetnie pasują do kultury spurs 

 

rownoczesnie GM spurs pragnie nieoficjalnie potwierdzić doniesienia o sprowadzeniu nowych graczy chociaż wymiana może się stać ostateczna po spełnieniu dodatkowych warunków i w przewidzianym przez przepisy czasie. 

Nadal trwają prace nad ostatecznym kształtem wymiany. Priorytetem zmian i szlifów końcowych jest wzmocnienie jakości sportowej klubu kosztem innych assetow. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.