Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh, może i jednak macie rację i faktycznie próbując przebudować roster trochę przekombinowałem. Nie zamierzam iść w zaparte, ale słowo się rzekło i z tych deali nie planuję się wycofywać, bo było by to zwyczajnie nie w porządku wobec kontrahentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast pastwić się nad biednym BTPH oddalibyście lepiej głosy w player option, podjęli team option lub je odrzucili, lub podpisali swoich kasztanów jak ja Boldena, lub złożyli kolejne intratne propozycje na trade six man of the year.

Mało macie zajęć jako GMowie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BothTeamsPlayedHurd napisał:

Ehh, może i jednak macie rację i faktycznie próbując przebudować roster trochę przekombinowałem. Nie zamierzam iść w zaparte, ale słowo się rzekło i z tych deali nie planuję się wycofywać, bo było by to zwyczajnie nie w porządku wobec kontrahentów.

A jak dla mnie masz trochę racji.

Tzn. Warriors w prawdziwej lidze mogą przedłużyć na maxie Duranta i Klaya, i liczyć, że w sezonie 20/21 zostaną im dwa okienka na walkę o tytuł, a jak nawet KD nie wróci w topowej formie, to Klay powinien być po jednym ACL dobry, a więc Warriors wciąż powinni być w czołówce.

U nas nie masz Klaya, a przy naszych finansach sam super max dla KD to mogłoby być zaoranie organizacji na lata jak będzie skończony. A powiedzmy, że jego prime tak na 75% jest skończone.

Ba, wymiana Lillarda też była kuriozalna, oddanie Westbrooka to też coś, czego nie byłoby w prawdziwej lidze. Ale w przypadku obu tych ruchów skończyło się na narzekaniach, bo Ashigaru i Kucio na tym zyskali.

ALE

To dalej Steph i Dray. Mogłeś ciąć finanse i dalej mieć mocny team, więc nie oszukujmy się - to byłoby nudne przede wszystkim, i dlatego tego nie chciałeś.

Ale przede wszystkim, nawet jeśli ich chciałeś oddać, to po co się tak spieszyłeś? Nawet nie wrzuciłeś ich na blocka, a moje doświadczenie z tej gry mówi, że tutaj naprawdę opłaca się być cierpliwym.

Dlatego dostałeś taki backlash. Widzę, że się podirytowałeś, więc jakby co sorry, ale każdy dostałby taką reakcję od nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Curry po prostu jest alltime 15 graczem i dlatego zrobiło się takie hirr durr durr. 

Przy Westbrooku jak pamiętam nie było takiego lamentu mimo że to też twarz OKC. Z tym ze cena za RW była z góry znana i nie pojawił się ani jeden głos że Kucio wtedy wyszedł na tym marnie bo po prostu OKC dostało w cholerę za niego.

Boston też nie mógł narzekać bo nie był to tylko trade po RW ale po RW i PG13.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, BMF napisał:

 

To dalej Steph i Dray. Mogłeś ciąć finanse i dalej mieć mocny team, więc nie oszukujmy się - to byłoby nudne przede wszystkim, i dlatego tego nie chciałeś.

 

Przejrzałeś mnie ;) Chęć wprowadzenia odrobiny chaosu, wpuszczenia świeżej krwi i pozyskania młodszych graczy była silniejsza niz chłodna ocena sytuacji. Niestety uważam, że GSW w obecnej konfiguracji tutaj o mistrza nie powalczą, a jak mam się bić o pierwszą czy druga rundę PO, to równie dobrze moge spróbować z odmłodzonym składem i większym polem manewru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg realGM Ayton 21 miejsce trade value, a Beal 22 miejsce. Draymond Green nie wymieniony nawet w honorable mentions.

słucham półargumentu czemu niby ktoś miałby kłaść Aytona z dodatkami za Greena. Zwłaszcza cwaniaczków od pisma obrazkowego, co nie mają własnego zdania i próbują się podpiąć pod narrację BMFa.

Ludzie wy swoich najlepszych rookasów za Davisa nie chcieliście kłaść. A tu kosmos wymagania za Draymonda...

Żenada po stokroć u niektórych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@january

Przenieś może całą dyskusję w inne miejsce, proszę.

@MarcusCamby

Proszę nie jątrz tekstami o żenadzie, o piśmie obrazkowym itd. To do niczego nie prowadzi.

 

Każdy ma prawo do swojej opinii, jeżeli ktoś wyraża opinię z którą się zgadzam to łatwiej polikować niż pisać pod tym kolejną taką samą tyradę.

Każdy ma prawo do tradu jakiego chce, każdy ma prawo do opinii. Ja lubię realizm i staram się być temu wierny. Nie sprzedam kontuzjowanego Klaya, nie oddam twarzy organizacji jakim jest Embiid, bo to się kupy nie trzyma. Jeżeli mam popaść w sredniactwo to trudno, bo to w takim razie moja wina, że nie umiem z takimi graczami wypaść lepiej. Mistrzostwo jest tylko jedno, 8mka czy czwórka to też dobry wynik, trzeba to doceniać.

Kultura organizacji to też część tej gry, śmiem twierdzić, że nawet ważniejsza niż market czy ruchy w real NBA. Przynajmniej dla mnie.

Jeżeli btph po naszych wypowiedziach ma jakieś chwilę zwątpienia to może wycofać się z dealu, najlepiej po uzgodnieniu z partnerami.

Gdy ja miałem wątpliwości, że ktoś nie chce przeprowadzić dealu tak jak było ustalone, klepnięte, to dostałem odpowiedź od większości, że liczy się tylko to co wpisane w odpowiednim dziale. I kropka.

Mi osobiście nie podoba się takie rozbijanie świetnych zespołów, bo to nierealistyczne, ale też mogę zrozumieć, że komuś jest nudno prowadzić taki a taki zespół, tylko w tym przypadku, nie obraź się btph, wiedziałeś w co się pakujesz i jedyną drogą drużyny, która gra w finale, jest kontynuacja i trudna próba klejenia składu. Trudna, ale za coś takiego bardziej cenię menadżera niż rozwalanie wszystkiego by mieć większy fun. Szanujmy też innych, bo nasze decyzje mają też wpływ na zabawę innych.

Oczywiście to tylko moja opinia, którą się dzielę bez pisma obrazkowego 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, BMF napisał:

O jakim rankingu mowa?

I o co chodzi z tym pismem obrazkowym.

https://forums.realgm.com/boards/viewtopic.php?f=2&t=1780100

Jest trochę kontrowersji, sprawa jest z przed roku, ale jakiś obraz daje. Rookasy mają cholerną wartość, zwłaszcza Ci z impactem na all-star/superstar. W naszej grze to widać jeszcze bardziej. Mało kto oddaje rookasa nawet za superstara. Longer nie chciał położyć Foxa, Karpik Trae Younga, tangiers Doncica, Lucas JJJ, Qcin Tatuma, Alonzo Mitchella, a Jasiek to nawet cholernego Russella i Huertera. Mógłbym tak wymieniać dalej. I to za Davisa, a co tu mówić o Greenie...

A tu ktoś mnie minusuje, bo twierdzę, że Ayton ma większą wartość niż Draymond Green. No raczej jest to no brainer, więc po tych reakcjach znalazłem sobie jakieś podparcie dla tezy.

Draymond Green przez rok na wartości nie zyskał, mówimy tu o tylko rocznym kontrakcie, a potem konieczności płacenia ponad 30 baniek ( na które nawet nie wiem czy Jazz będzie stać ). Tobias Harris jest gorszym graczem, ale będzie grał za średnio 18 baniek. To nie jest jakaś tragiczna podstawa do trade, myślę że Tobias z tą umową ma wartość dwóch first picków.

Oczywiście BTPH zrobił błąd. Po kontuzji Klaya i Duranta, Draymond byłby na pewno łakomym kąskiem. Ktoś może by się dał więcej, ale na pewno nie gracza talentem Aytona. Tu trade value się bardzo komuś rozjechało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, MarcusCamby napisał:

https://forums.realgm.com/boards/viewtopic.php?f=2&t=1780100

Jest trochę kontrowersji, sprawa jest z przed roku, ale jakiś obraz daje. Rookasy mają cholerną wartość

Ja sie wlasciwie nie odnosilem do dealu greena bo nie uwazam ze jest nietykalny ale aytona nie byloby w tym rankingu w tym roku.

16 minut temu, MarcusCamby napisał:

Longer nie chciał położyć Foxa, Karpik Trae Younga, tangiers Doncica, Lucas JJJ, Qcin Tatuma, Alonzo Mitchella, a Jasiek to nawet cholernego Russella i Huertera. Mógłbym tak wymieniać dalej. I to za Davisa, a co tu mówić o Greenie...

A tu ktoś mnie minusuje, bo twierdzę, że Ayton ma większą wartość niż Draymond Green. No raczej jest to no brainer, więc po tych reakcjach znalazłem sobie jakieś podparcie dla tezy.

Dlatego starales sie o graczy ktorzy nie sa we wrzuconym przez Ciebie top 25 ale nie wymieniles aytona. Wiec nie wiem po co wrzucasz ranking z aytonem tak wysoko skoro po rookie season ani Ty, ani nikt z nas nie ma go na takim miejscu jesli chodzi o trade value:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Ja sie wlasciwie nie odnosilem do dealu greena bo nie uwazam ze jest nietykalny ale aytona nie byloby w tym rankingu w tym roku.

Dlatego starales sie o graczy ktorzy nie sa we wrzuconym przez Ciebie top 25 ale nie wymieniles aytona. Wiec nie wiem po co wrzucasz ranking z aytonem tak wysoko skoro po rookie season ani Ty, ani nikt z nas nie ma go na takim miejscu jesli chodzi o trade value:)

ranking jest z grudnia, więc nie aż tak daleki pod względem trade value.

Doncic - 7, JJJ - 14, Tatum - 15, Mitchell - 16, Fox - 21, Ayton - 22.

No nikt nie ma go może tak wysoko, ale wciąż wyżej niż Draymonda Greena. To oczywiste. Jego wartość też spadła.

 

Teraz, BMF napisał:

Obecnie na rynku posiadanie młodej gwiazdy na rookie kontrakcie to jest ogromny atut(...)

Chyba, że ta gwiazda nazywa się Ayton... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W naszych realiach nie da się zdobyć mistrzostwa bez topowego rookasa - NYK zadadzą temu kłam w tym roku, ale tylko dlatego ze Leonard Irving i Gobert maja kontrakty podpisane przed skokiem salary .

Gracze na RC którzy mana odpowiedni impact- Fox,Tatum,Doncic, JJJ maja u nas kurewsko wysokie value i nie ma się co dziwić, ze nikt nie chce ich oddawać za jednoroczne kontrakty bez pewności przedłużenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deividas Sirvydis: "I was so excited that my legs were shaking. It was even hard to step on the podium. I still feel like I'm dreaming. Orlando is a great organization. I already talked with Steve Clifford who is amazing coach. I want to go to Magic to adjust and help them."

 

D9mVYOOUcAA4Sgw.jpg

 

GM Magic on Grant Williams: "Super smart, a guy I kind of look at as a guy with a point guard’s mind. You can run offense through him at the elbows and on the block, at the top of the key. He thinks the game. He’s a tough, tough guy. And he’s a versatile player who can shoot the ball. He can shoot it from three – they didn’t need him to do that, but his shot looks good, and that will be a pretty easy transition for him, and again, very intelligent. We’re looking forward to having him. We think he translates well. You couldn’t be more impressed with the kid when you sit down with him."

Grant Williams: "I was drafted by the best franchise possible."

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.