Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, BothTeamsPlayedHurd napisał:

Ale o czym Ty piszesz skoro nie znasz szczegółowych informacji dot. wymian? Zaoranie organizacji i wyprucie z assetów to jest właśnie stan aktualny, ktory próbjuę zmienić, bo jedna kontuzja Stepha powoduje, że ani nie walczę w PO, ani nie mam picków, ani sensownej głębi składu. 

Steph w środku prime? Jaja sobie robisz. Od kiedy to point guardzi są w prime do 34-35 roku życia, spójrz sobie na supermaxy Walla i Westbricka 

No tak, bo przeciez curry to bazujacy na atletyzmie i szybkosci guard bez rzutu ktory bedzie sie kijowo starzał... 

Ale czemu zakladasz kontuzje stepha? Steph i draymond bez duranta wygrali koncowke serii w 2 rundzie z lakers i wygrali final konfy z rockets i sa aktualnie w finale. Kazdy moze doznac kontuzji. To zaden argument. Jestes w finale tutaj bez duranta i piszesz o zaoranej organizacji. Co jest z Toba nie tak?

9 minut temu, BothTeamsPlayedHurd napisał:

ale jakoś te kwestie wcześniej w tej grze nie przeszkadzały Nowitzkiego wysłać do Sixers

40-letni Dirk podpisal kontrakt z 76ers jako fa. Co to ma do dealowania top 3 gracza w lidze?

10 minut temu, BothTeamsPlayedHurd napisał:

Wade'a do Spurs

Wade odszedl w rl nba z heat i gral w bulls wiec to nie ten przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, BothTeamsPlayedHurd napisał:

Aaa no i fajnie, że się tak wszyscy przejmują dobrostanem w Oakland, szkoda że wcześniej takich dobrodusznych postaw nie było, gdy dwa unprotected picki poleciały do minnesoty za rok Ibaki.

 

Wiesz może jesteśmy zaszokowani ze takiego kalibru gracz poszedł w wymianie gdzie reszta nie miała okazji przebić oferty. 

Rozumiem czasem zalety dyskrecji ale co stało na przeszkodzie abyś znaczył kto da więcej ... ? 

Ja z kontuzjowanym Leonardem zrobiłem mini rundkę ale tez zadziałałem za szybko. 

To już klepniete? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

 

Ale czemu zakladasz kontuzje stepha? Steph i draymond bez duranta wygrali koncowke serii w 2 rundzie z lakers i wygrali final konfy z rockets i sa aktualnie w finale. Kazdy moze doznac kontuzji. To zaden argument. Jestes w finale tutaj bez duranta i piszesz o zaoranej organizacji. Co jest z Toba nie tak?

Może dlatego, że nie patrzę miesiąc do przodu tylko trochę dalej? Bo zakładam, że ten rok to był peak Currego i Draymonda i lepiej już raczej nie będzie? Bo nie mam prospektów i picków, a moim jedynym assetem jest miejsce w salary, którego zresztą też bym nie miał, gdybym został z Stephem, KD i Greenem?

Kurde no, nie będę Ci się teraz tłumaczył z wizji drużyny na najbliższe lata. To czy ruchy były dobre czy nie to się okaże, w NBA się różne rzeczy dzieją, których wielcy eksperci forum e-nba nie są w stanie przewidzieć np. tego, że w finale połamało się dwóch superstarów albo tego, że Celtics z przyszłej potęgi stają się pośmiewiskiem. You never know.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BothTeamsPlayedHurd napisał:

To czy ruchy były dobre czy nie to się okaże, w NBA się różne rzeczy dzieją, których wielcy eksperci forum e-nba nie są w stanie przewidzieć np. tego, że w finale połamało się dwóch superstarów albo tego, że Celtics z przyszłej potęgi stają się pośmiewiskiem. You never know.

 

To jakiej argumentacji musisz używać, żeby przekonać nas, że Twoja decyzja ma jakikolwiek sens, pokazuje tylko, jak bardzo nie ma ona sensu. Sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, BothTeamsPlayedHurd napisał:

Aaa no i fajnie, że się tak wszyscy przejmują dobrostanem w Oakland, szkoda że wcześniej takich dobrodusznych postaw nie było, gdy dwa unprotected picki poleciały do minnesoty za rok Ibaki.

 

Tu się mylisz :) 23’ dostałem za MVP summer League Josha fuckin’ Harta , z kolei 21’ dostałem do @Sylvinho. za 2 pierwszorundowe c***opicki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Wiesz może jesteśmy zaszokowani ze takiego kalibru gracz poszedł w wymianie gdzie reszta nie miała okazji przebić oferty. 

 

Czyli ta krytyka to wynik zazdrości, że ktoś nie mógł złożyć oferty? W sumie by się zgadzało z tym, że publicznie Beal jest tutaj krytykowany jako jakiś bieda-gracz, a na PW już się zgłaszają chętni, żeby go odkupić.

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Tu się mylisz :) 23’ dostałem za MVP summer League Josha fuckin’ Harta , z kolei 21’ dostałem do @Sylvinho. za 2 pierwszorundowe c***opicki :)

ok, my bad -  fakt pozostaje faktem, że mam trzy unprotected 1st poza swoją kontrolą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BothTeamsPlayedHurd napisał:

Czyli ta krytyka to wynik zazdrości, że ktoś nie mógł złożyć oferty? W sumie by się zgadzało z tym, że publicznie Beal jest tutaj krytykowany jako jakiś bieda-gracz, a na PW już się zgłaszają chętni, żeby go odkupić.

Nie zazdrość tylko technika wyceny bez metody porównawczej. 

Rozumiem ze robiąc przetarg zawsze byś brał pierwsza ofertę i wyrzucił młotek aukcyjny. 

W przetargach publicznych za taka postawę byś raczej siedział w Alcatraz 

Miałbyś blisko do nowej hali 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

To jakiej argumentacji musisz używać, żeby przekonać nas, że Twoja decyzja ma jakikolwiek sens, pokazuje tylko, jak bardzo nie ma ona sensu. Sorry.

No nareszcie, wreszcie przeszedłeś na poziom dyskusji i pustych frazesów z tematu o religii i polityce.

Niestety nie mam dzisiaj ochoty na tego typu przekomarzanie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BothTeamsPlayedHurd napisał:

No nareszcie, wreszcie przeszedłeś na poziom dyskusji i pustych frazesów z tematu o religii i polityce.

Niestety nie mam dzisiaj ochoty na tego typu przekomarzanie się.

To akurat jest niepotrzebna wycieczka osobista w bardzo niedobre rejony 

Niech nas nue dzieli w beGM polityka czy religia 

Pluzzz

Każdy ma swoją 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, z mojej strony dyskusja zakończona, bo faktycznie się robi toksycznie i nie chce mi się przerzucać argumentami z kilkoma osobami na raz, bo to dość męczące.

Ale jeśli faktycznie jest powszechny ból dupy z powodu tych trejdów (które notabene nie zostały jeszcze formalnie ogłoszone co jest tu najśmieszniejsze), to śmiało - głosujcie veto i wtedy czekam na te wspaniałe oferty, które mnie zapewne powalą z nóg.

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, BothTeamsPlayedHurd napisał:

Ok, z mojej strony dyskusja zakończona, bo faktycznie się robi toksycznie i nie chce mi się przerzucać argumentami z kilkoma osobami na raz, bo to dość męczące.

Ale jeśli faktycznie jest powszechny ból dupy z powodu tych trejdów (które notabene nie zostały jeszcze formalnie ogłoszone co jest tu najśmieszniejsze), to śmiało - głosujcie veto i wtedy czekam na te wspaniałe oferty, które mnie zapewne powalą z nóg.

Ja tam zawsze przeciwko veto. 

Imo dostałeś lepsza ofertę za Kurę ode mnie, ale wybrałeś inna i c***, Twoje prawo, nie rozumiem czemu miałby być blokowany deal :) nie jesteś tutaj 1 dzien , ani nie jesteś kolesiem znikąd , stad u mnie jest TAK (choć z bólem serca)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, BothTeamsPlayedHurd napisał:

Ok, z mojej strony dyskusja zakończona, bo faktycznie się robi toksycznie i nie chce mi się przerzucać argumentami z kilkoma osobami na raz, bo to dość męczące.

Męczące jest przerzucanie się na argumenty, jak się nie ma argumentów.

1. Curry nie jest 40-letnim Nowitkim, ani 35-letnim Wadem, jest najlepszym graczem swojej drużyny w historii w prime. Trudno to brać na poważnie.

2. Argumenty o kontuzji nie mają podstaw, bo odkąd Beal jest w lidze, zagrał w tym czasie 528 meczów, w tym samym czasie Curry zagrał ich... 626. Więc jeżeli czyjąś kontuzję powinieneś zakładać, to Beala, a nie Curry'ego.

3. Porównanie starzenia się Curry'ego do Westbrooka i Walla, bez sensu. Ostatnie co się starzeje to rzut, pierwsze co się starzeje to atletyzm i masz na to wiele przykładów w lidze. Curry ze swoim stylem gry powinien być w topie jeszcze przez kilka sezonów.

4. Argument " you never know" to żaden argument

5. 

49 minut temu, BothTeamsPlayedHurd napisał:

No nareszcie, wreszcie przeszedłeś na poziom dyskusji i pustych frazesów z tematu o religii i polityce.

 

A tym się tylko pogrążasz, bo nie masz nic sensownego do powiedzenia. 

Wpaść do gry i rozwalić pięciokrotnych finalistów NBA to każdy głupi potrafi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

 

A tym się tylko pogrążasz, bo nie masz nic sensownego do powiedzenia. 

 

Przepraszam szanowny panie Fluber, zapomniałem, że masz zawsze rację i co najważniejsze ostatni głos w dyskusji na każdy temat oraz logiczne wyjaśnienie każdego zjawiska w sporcie, który jest niezwykle nieprzewidywalny.

Ale jak już raz pisałem, więc powtórzę, bo chyba nie dotarło - nie mam ochoty na wymianę z Tobą pustych frazesów i docinek, zachęcam Cię żebyś sie wyżył w dyskusjach z julkiem i vasquezem nt. pedofilii w kościele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BothTeamsPlayedHurd napisał:

Przepraszam szanowny panie Fluber, zapomniałem, że masz zawsze rację i co najważniejsze ostatni głos w dyskusji na każdy temat oraz logiczne wyjaśnienie każdego zjawiska w sporcie, który jest niezwykle nieprzewidywalny.

Ale jak już raz pisałem, więc powtórzę, bo chyba nie dotarło - nie mam ochoty na wymianę z Tobą pustych frazesów i docinek, zachęcam Cię żebyś sie wyżył w dyskusjach z julkiem i vasquezem nt. pedofilii w kościele.

I dalej w to brniesz:)

Jak nie chcesz wymieniać ze mną pustych frazesów, to przestać pisać puste frazesy, albo przestań odpisywać w ogóle:)

Nawet w tym nieprzewidywalnym sporcie nie wydarzają się takie rzeczy, jak wymiana ikony klubu w prime, w tak dobrym sportowo momencie dla klubu. To co robisz tutaj to jest wydarzenie bez precedensu, a w normalnej lidze byłoby tak, jak napisał @Wooden, czyli dostałbyś podziękowania za współpracę od właścicieli klubu za prowadzenie negocjacji w sprawie dealu z udziałem Curry'ego. I to nie są z mojej strony frazesy, czy docinki, tylko, w mojej opinii, normalne argumenty. Ja nie widzę sensu w tej wymianie, nie podałeś żadnej przekonującej przyczyny tego, żeby taki deal przeprowadzić.

Zapomniałem jeszcze, że oddajesz Curry'ego i Draymonda, bo... nie masz kontroli nad swoimi pickami w najbliższych latach. Mnie się wydaje, że jak się nie ma picków, to takich graczy jak Curry, czy Draymond się po prostu nie oddaje, bo to jest gwarancja sukcesu, świetny fit, 5 lat z rzędu występy w finale w RL NBA. Liga jest nieprzewidywalna, ale nie aż tak. To jest trochę tak jak z koszykarską analityką. Możesz rzucać do kosza z własnej połowy, bo przecież może trafisz, ale jednak zwykle decydujesz się na rzut, który ma większe prawdopodobieństwo na to, że trafi do kosza. I podobnie powinno być z dealami tutaj, powinno być jakieś sensowne prawdopodobieństwo wygranej.

Oddając Curry'ego, osłabisz się sportowo na tu i teraz i to bez cienia wątpliwości i sprawisz, że ludzie nie będą głosować na dobrych graczy w Twoim zespole, przez to jak potraktowałeś Stepha . I to są dwie pewne rzeczy w tym deali. Po stronie Twoich zysków jest tylko "nieprzewidywalność", czyli nic pewnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

Ja nie widzę sensu w tej wymianie, nie podałeś żadnej przekonującej przyczyny tego, żeby taki deal przeprowadzić.

 

Jaki deal? W tym dziale to są tylko plotki. Znasz pełne ramy wymiany, że sie tak zdecydowanie wypowiadasz, czy Twój tok myślenia opiera się na tym, że Curry to na ten moment lepszy gracz niż Beal?

Człowieku jesteś tak zakochany w tych swoich wszystkich wypowiedziach, że to aż obrzydliwe. Czoło dumnie nieskażone wątpliwościami.

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, BothTeamsPlayedHurd napisał:

Jaki deal? W tym dziale to są tylko plotki. Znasz pełne ramy wymiany, że sie tak zdecydowanie wypowiadasz, czy Twój tok myślenia opiera się na tym, że Curry to na ten moment lepszy gracz niż Beal?

I do tych plotek sie odnosze. Co wiecej, wiekszosc moich opinii odnosi sie do faktu ze w ogole wymieniasz stepha, a nie za kogo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz, dawno nie bylo porzadnego dramatu  w BeGM. W naszej lidze byly juz veta i to przy duzo mniej kuriozalnych tradach niż powyzsze. Pomimo mojej sympatii do Hurda to tutaj po prostu nie ma logicznych argumentów, ktorze przemawiaja za tradem Currego czy Draya, i to jeszcze za takie pakiety z Bealem czy Harrisem jako podstawami. Kilku przedmowców wyłożyło to bardzo starannie i mam nadzieje, ze Hurd nie bedziesz szedl w zaparte tylko to jeszcze raz przemyslisz. W zasadzie to dostales rzeczowa, konstruktywna krytykę, liczę na wnioski, kilka fajnych posuniec juz ci nawet przedstawiono. 

Tak jak to pisal fluber, gramy jako GMowie i kazda organizacja obiera swoj cel przed sezonem. Moim celem byla I runda PO i uwazam, ze odnioslem sukces. Widzieliscie jak Cavs walczyli z Pacers o ostatni seed, nie baczac juz na wynik to byla swietna rywalizacji, a nie zwykle fantasy gdzie tylko liczy się punkty. Warriors z kolei awansowali do finalow bez Duranta, co w mojej ocenie jest sukcesem tej organizacji, nawet ta kontuzja KD powinna scementowac zespol.

W moim interesie jest to zeby GSW bylo rozebrane, bo zwiekszy to szanse na Duranta w Miami, ale wazniejsze jest jednak dobry gry, a taki trade dziala na szkode GSW  i bedzie mial duze reperkusje w przyszlosci. Jestem przeciwny narracji, ze Currego nigdy nie bedzie mozna sprzedac. Nie jestem w stanie tego sobie wyobrazic, ale jak juz Hurd chcesz sie na to decydowac to zobacz ile zagarnal Griffin przy dealu z LAL. Mial przy tym zdecydowanie gorsza pozycje negocjacyjna od Ciebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Qcin_69 napisał:

Ja tam zawsze przeciwko veto. 

Imo dostałeś lepsza ofertę za Kurę ode mnie, ale wybrałeś inna i c***, Twoje prawo, nie rozumiem czemu miałby być blokowany deal :) nie jesteś tutaj 1 dzien , ani nie jesteś kolesiem znikąd , stad u mnie jest TAK (choć z bólem serca)

Podbijam 100%.

Uważam że deal jest kompletnie nierealistyczny i dziwny ale veto to największe istniejące kurewstwo świata.

Zwłaszcza że mówimy tu o tak początkującym GMie że aż zakładał ten wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.