Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

wiesz, że za ten milion kupi mamusi chatę a gwarancję minut od NYK to ogólnie nie powiem gdzie można sobie wsadzić

 

dla takiego kogoś jak Dotson milion USD to jest mnóstwo hajsu

To zależy, jak bardzo w siebie wierzy. 

 

W Knicks ma szansę zaistnieć i dostać dobrą wypłatę w następnym kontrakcie. W Dallas prawdopodobnie zniknie.

 

Po przyjściu do Knicks obejrzałem go sobie z 10 razy w ncaa+spotkania ligi letniej i jak na moje gość ma warunki do stania się dobrym rolsem w nba. Skoro ja w niego wierzę, to on w siebie tym bardziej. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie skomentuję tego ;)

 

koleś jest undrafted i może nawet się do rosteru nie załapać,a Ty chcesz żeby z miliona dolców zrezygnował?

W realnym świece został wydraftowany właśnie przez Knicks, którzy go już podpisali. 

 

Więc to, że u nas nie został wybrany raczej nie ma znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rondo dla Mudiaya to Chris Paul...

 

Nie wiem dokąd może zajść drużyna mająca specjalistę od strat na rozegraniu.

 

no właśnie to jest cały mój misterny plan 

 

ale w zeszłym sezonie też był Mudiay na rozegraniu, to się ludzie Nurkiem tak podjarali, że mi dali +5 zwycięstw  i zjebali pick w drafcie

 

nie ma lekko, tank comando czterech pancernych i pies jadą dalej hej

W realnym świece został wydraftowany właśnie przez Knicks, którzy go już podpisali. 

 

Więc to, że u nas nie został wybrany raczej nie ma znaczenia.

 

?

 

to jakaś teoria strun? czy światów równoległych?

 

u nas jest undrafted i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

to jakaś teoria czy światów równoległych?

 

No myślę, że z tymi światami równoległymi dość trafne spostrzeżenie. 

 

Analogicznie, jak KP mi się połamie w trakcie sezonu to zasłuży to raczej na odpowiedni odbiór w naszej lidze.

Przecież Ennis trafia do Mavs, więc Dotson idzie do NYK, nie ma o co kruszyć tu kopii...

to gra o honor :grin:

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu ma pogoda do tego gdzie trafi Ilyasova? Międzye SLC a Toronto roczna różnica temp wynosi 1,9 stopni celsjusza jak już tak się zagłębiamy   :grin:

Kiedyś jeden Turek też zastanawiał się między Toronto a Portland. Przy podobnej ofercie kontraktowej, podobnej sile zespołu zdecydowało to:

"According to sources, Banu Turkoglu, who gave birth to the couple's first daughter earlier this year, is wildly enthusiastic about the significant Turkish population here. The couple appreciates the European flavour of the city and decided lifestyle concerns were enough to opt for the move.

"It's a uniquely cosmopolitan and international community and it suits him and his family best," Turkoglu's agent, Lon Babby, said in a conference call last night. "The comfort level was just best in Toronto."

https://www.thestar.com/sports/basketball/2009/07/05/toronto_factor_seals_the_deal_for_new_raptor.html

Gdzie wolisz grać, w mieście gdzie masz mase rodaków, dużą aglomeracje, gdzie kibice walą na mecz drzwiami i oknami czy na peryferiach gdzie mieszka podobna ilość ludzi co w Bielsku-Białej a najwyższa budowla to kościół mormonów? :smile:

 

TORONTO:

c700x420.jpg

 

SALT LAKE CITY:

salt-lake-city.jpg

Edytowane przez LONGER01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poważnie to Suns wyglądają mega c***owo i nie wiem czy nie są najgorszą drużyną.

 

Przy głosowaniu nie będę kierował się oczywiście interesem swojej drużyny, tylko chłodną oceną każdego teamu z osobna. 

 

DZIĘKUJĘ

 

jeszcze tylko rok i...

 

mqdefault.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kampania

 

Tyreke Evans do Sixers!

 

Sixers są młodym zespołem, ale z aspiracjami na już i na fali wznoszącej. Play offy są na wyciągnięcie ręki, rzekłbym, że prawie pewne. Przyszłość jawi się w jasnych barwach, będzie coraz lepiej. Evans jest znużony ciągłym szorowaniem dna, chciałby zagrać o coś więcej. 

Memphis z kolei to zespół na równi pochyłej, ze starzejącymi się gwiazdami a wręcz możliwe, że zespół się rozpadnie. To już nie ta siła co kiedyś i szanse na play offy są coraz mniejsze. Salary zapchane, także szans na wzmocnienia drużyny wielkich nie ma.

 

Evans dostaje u mnie drużynę o której marzył. Ma zespół skrojony pod siebie, ustawiony na rozegranie skrzydłowych gdzie rozgrywający nie potrzebują piłki, bronią PG przeciwnika a On ma wolną rękę a w niej piłkę. Oczywiście Simmons jest tu na pierwszym miejscu, ale to rookie, więc nie będzie grał niewiadomo jakich minut. Będę chciał by na boisku był zawsze albo Simmons albo Evans.

Będzie mentorem dla młodej drużyny a może jego talent eksploduje w końcu, bo ma wielki.

W Memphis będzie stłamszony przez gwiazdę Conleya wchodzi do systemu, który nie za bardzo może mu odpowiadać.

 

Pieniądze są większe niż w Memphis, oczywiście jest TO w trzecim roku, ale przez dwa lata zarobi prawie 1,5 mln więcej a do tego Tyreke chce grać coraz lepiej także nie zastanawia się nad TO, bo wierzy, ze będzie grał świetnie i w ostatecznym rozrachunku przez trzy lata zarobi 2,5 mln więcej a to piechotą nie chodzi.

 

Wybierajcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27>24,5 a 18 + jeden sezon grania gdziekolwiek >< ( nie wiadomo) 24,5

Także trudno powiedzieć, ale przy trzyletnim kontrakcie są większe. Evans musi się odbudować i wie, że ostatnie sezony nie byłynajlepsze w jego wykonaniu, więc ma coś do udowodnienia w lepszej drużynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27>24,5 a 18 + jeden sezon grania gdziekolwiek >< ( nie wiadomo) 24,5

Także trudno powiedzieć, ale przy trzyletnim kontrakcie są większe. Evans musi się odbudować i wie, że ostatnie sezony nie byłynajlepsze w jego wykonaniu, więc ma coś do udowodnienia w lepszej drużynie.

 

w Grizzlies mniejsza konkurencja na trójce imo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chauncey Billups został zauważony podczas rozmowy z Jonathonem Simmonsem przy Little Caesars Arena. Chauncey podobno bardzo chwalił sobie całą organizacje oraz opowiedział młodemu zawodnikowi jak to Pistons uwierzyli w niego latem 2002 roku. Simmons był podekscytowany po spotkaniu i jest coraz bliżej podpisania umowy z Tłokami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.