Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

Są to argumenty.

 

Poprosze o argumenty gm jazz.

 

Już trochę o tym pisałem:

 

Sources: Ersan Ilyasova znów spotkał się z zarządem Jazz. Silny skrzydłowy dostał zapewnienie, że będzie ważną częścią rotacji perspektywicznej ekipy oraz że klub wiąże z nim duże nadzieje. Ponadto Ilyasova dostał informację, że będzie zaczynał mecze w pierwszej piątce oraz że Utah liczy na jego doświadczenie, które ma zbudować świetną atmosferę w szatni, a także na pomoc skrzydłowego we wprowadzeniu pierwszoroczniaka, Caleba Swanigana, w świat NBA.

 

Ersan wyszedł zadowolony po spotkaniu z zarządem Jazz. Jak sam mówił: "przekonała go wizja tej drużyny i jego rola w tym projekcie". Nie bez znaczenia było spotkanie z legendami Jazz - Johnem Stocktonem i Karlem Malonem, których zawodnik bardzo sobie ceni i liczy na współpracę przede wszystkim z Malonem, od którego zamierza nauczyć się kilku sztuczek, które na pewno się przydadzą podczas spotkań NBA.

 

Teraz patrząc na argumenty Raptors:

 

Argumenty za przejściem Ilyasovy do Toronto:

 

1) Starting Five

2) łatwiejsza konferencja

3) Ilyasova dla Raptors był wyborem nr 2, dla Jazz 3

4) W Utah grał jego rodak - Kanter i na pewno wspomniał Ersanowi jak to wyglądało za jego czasów i w jakiej atmosferze odchodził

5) większe miasto. Toronto - 2,6 mln mieszkańców, Salt Lake City - 183 tyś

6) w Toronto mieszka najwięcej Turków w Północnej Ameryce

 

wątpliwości są takie:

1) James Johnson będzie grał z ławki? :tongue: chyba o tym nie wiedział podpisując kontrakt ;)

 

2) Konferencja łatwiejsza, hmmm... i w Toronto i w Utah ekipa raczej na 2nd round PO - Wschód: Cavs, Wiz, C's, Zachód: GSW, SAS, LAC - mnie to nie przekonuje - obie ekipy dysponują podobnym potencjałem i poziomem sportowym.

 

3) wybór #2 na PF to był dla Raptors, u mnie w zasadzie też - THJ dałem, żeby nikt go za darmo nie wziął, a Luca tak profilaktycznie - i tak, by się zmieścił w salary z Ilyasovą, a Ersan dostał lepszy kontrakt ;) więc w zasadzie było THJ (żeby nie było stealu) - #1, Luc + Ersan - #2.

 

4) to było jakiś czas temu - skład się zmienił, Jazz są playoffową ekipą, mają innego trenera i GMa. W Toronto grał DeMarre Carroll, który naopowiadał wiele różnych ciekawych rzeczy na temat Raptors: np. tu i tu. Ersan z niepokojem patrzy na swoją rolę w "ISO-heavy Raptors offense" i nie zamierza tylko stać w rogu i czekać na piłkę ;) chyba lepiej funkcjonować w ciekawej ofensywie Jazz opartej na zespołowości. Dodatkowo Jazz bardzo cenią sobie obronę Ilyasovy, który wymusza sporo fauli w ataku ;)

 

5) no to akurat fakt ;) pytanie tylko, czy Ersan chce ciągle wyjeżdżać i wracać do Kanady - te problemy z okazaniem wiz ciągle, itd. :tongue: a może Ersan to spokojny człowiek i woli mniejszy rynek, spokój - w końcu w zasadzie nigdy nie grał w big market team i chyba mu na rozgłosie nie zależało. Poza tym nie wiem, czy to u nas ma jakieś znaczenie w grze - coś o tym było - pomysł BTPH z tymi karmami - ciekawe to było, ale skomplikowane.

 

6) w całych Stanach jest więcej Turków niż w Kanadzie :tongue:

 

Ersan w Jazz dostanie naprawdę solidną dawkę minut i na pewno nie pożałuje tej decyzji. Welcome to Utah, Ersan :smile:

 

E: Fakt: Jazz skończyli zeszły sezon w 2.rundzie PO, Raptors na 1. rundzie PO. Just sayin ;)

Edytowane przez MJ1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetne te wasze argumenty z Ersanem - będzie ciężko się zdecydować, no faktycznie w Totonto piździ a turki to raczej ciepłolubne stworzenia ;)

 

ale jak będzie tyle argumentów w jedną i drugą to chyba ostatecznie zadecyduje hajs

 

 

hajsu jest tyle samo :D i Jazz i Raptors dali mu 10/2 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amir Johnson pod wzgledem koszykarskim to zwłoki cuchnące bardziej od Derona Willimsa. Nie wiem czym tu sie jarac.

 

btw. jak juz zaczynamy agitować, to moja oferta dla P.J. Tucker jest naprawde korzystna. 21 baniek, w tym 14 gwarantowanych w pierwszych 2 latach to spore pieniadze  jak na veta. W dodatku na Florydzie nie obowiązuje podatek dochodowy co rowniez ma duze znaczenie dla wolnych agentów, zwlaszcza tych co nie dostaja/dostali nigdy maxa i licza kazdego centa ;]. Poza tym jest to big market z uznana kultura organizacji. Spo obiecal mu rowniez miejsce w S5.

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstępne spojrzenie na rotację Suns w nadchodzącym sezonie - zdałem sobie sprawę, że Dedmon, Green i Stanley to w sumie może być niezła banda w obronie ;)

 

 

CMOISyz.jpg

Fantastyczna drużyna. Mimo, że w s5 brakuje trochę spacingu, to jak sam powiedziałeś, w obronie są niezłą bandą, a jak powszechnie wiadomo mecze wygrywa się obroną :D

Czuje więcej zwycięstw od np. NYK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w którym temacie to pisać, ale z racji tego, że poza mną również Karpik złożył podobny kontrakt Dotsonowi spróbuje krótko przekonać, dlaczego to właśnie do mnie miałby przyjść.

 

Planuje mu dać te 15-20 minut* (a z biegiem trwającego sezonu może i więcej kosztem Lee w celu tankowania i rozwijania młodych), które są obecnie przyporządkowane do Crawforda, albowiem tego drugiego jeśli nie uda mi się wymienić, zwolnię przed sezonem.

 

*oczywiście jeśli w jakimś stopniu pokaże się w realnym świecie, bowiem mogę się mylić co do jego potencjału i może się okazać, że nie dostanie żadnych minut w realu, a NBA go po sezonie wypluje. 

 

Chciałbym tylko dodać, iż w Dallas Dotson o te minuty może mieć bardzo ciężko. Patrząc na ich skład można z dużą pewnością powiedzieć, że na sf będą śmigać Isaac i Anunonby. Do tego jest Prince(który z powodu tłoku będzie musiał szukać minut również na sg) i Dudley. Na sg są jeszcze Burks i Stauskas. Można domniemywać również, iż z powodu strasznego tłoku pod koszem któryś z wysokich zostanie wymieniony na gracza obwodowego. 

 

Dodatkowo w zasadzie wszyscy zawodnicy są młodzi, więc w Dallas Dotson nie będzie miał wśród swoich kart przetargowych do grania "wieku", bo tam wszyscy ją mają.

 

Trzeba więc postawić pytanie, czy Dotson woli 1 milion rocznie więcej, czy szansę na minuty, które NYK powinni mu zagwarantować, z szansą kto wie, czy nie na s5 w drugiej części sezonu, jeśli pokaże się z dobrej strony.

 

Wybór pozostawiam wam drodzy koledzy. Wybierzcie rozsądnie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Trzeba więc postawić pytanie, czy Dotson woli 1 milion rocznie więcej, czy szansę na minuty, które NYK powinni mu zagwarantować, z szansą kto wie, czy nie na s5 w drugiej części sezonu, jeśli pokaże się z dobrej strony.

 

 

 

wiesz, że za ten milion kupi mamusi chatę a gwarancję minut od NYK to ogólnie nie powiem gdzie można sobie wsadzić

 

dla takiego kogoś jak Dotson milion USD to jest mnóstwo hajsu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.