Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, january napisał:

A co tam znowu nie tak? Przecież klepnęliście 24-4 to extension, a ja nawet za nim słowa nie napisałem.

Lakers już złożyli kontry i zmienili je jak dotąd ledwie 16 razy! :) 

To żądasz zniżek dla rolesow, by mogli zagrać u boku gwiazd, które grają za zniżki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, january napisał:

Nieprawda, bo Jimmy dostał taki sam (a nawet wyższy łącznie) kontrakt niż w RL.

No nie bardzo. Poprzedni miał wyższy niż w real, bo miałeś do niego pełne Birdy (Heat nie mieli), to extension razem z opt-in jest niższe od tego, które podpisał w real, więc jeśli gdzieś tu ktoś pisze nieprawdę, to jesteś to Ty.

Czyli jedziesz na argumencie, że dałeś więcej od real Heat, ale w rzeczywistości obaj daliście mu maxa, przy extension Heat też mu dali maxa, a Ty poprosiłeś o paycut. Przy okazji krytykujesz Heat za Doncicia, bo przecież w jego przypadku nie działa argument, że w poprzedniej umowie zarobił więcej niż w real (#1 draftu u nas vs #3 w real) o blisko 8 mln. Przestań się kompromitować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, january napisał:

No to Ty nie liczysz obecnego (22/23) sezonu, gdzie zarabia więcej niż w RL. 

Liczę przecież, wyjaśniłem w poprzednim poście dlaczego Butlet zarabia u Ciebie więcej, nie zmienia to tego, że po prostu dałeś mu maxa, tak jak real Heat.

13 minut temu, january napisał:

Może dlatego, że teraz tylko udajesz idiotę porównując extension dla wiekowego Butlera do próby paycutów przy extension dla Doncicia i Younga, a głosowałeś na tak przy grubaśnej umowie Butlera, bo uznałeś ją za korzystną dla gracza? Nie wiem czemu, Twoja to była decyzja, a nie moja.

Tak, uznałem, że Jimmy jest w stanie zrezygnować z kilku milionów po kilku latach spędzonych w organizacji i mogąc walczyć o tytuł.

Pokazuję po prostu jakim jesteś hipokrytą, a zauważ, że nie wytoczyłem nawet najcięższych dział, czyli Twoich ofert extension dla Russella i Ingrama (no, dobra, już wytoczyłem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał:

Pokazuję po prostu jakim jesteś hipokrytą, a zauważ, że nie wytoczyłem nawet najcięższych dział, czyli Twoich ofert extension dla Russella i Ingrama (no, dobra, już wytoczyłem).

w tym miejscu pragne takze przypomniec o haniebnym dealu z bratem shevcu i potraktowaniu jak szmate marca gasola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, january napisał:

Nie wiem czemu to klepnęliście, nikogo do tego nie namawiałem, pytajcie się sami siebie. Może dlatego, że teraz tylko udajesz idiotę porównując extension dla wiekowego Butlera do próby paycutów przy extension dla Doncicia i Younga, a głosowałeś na tak przy grubaśnej umowie Butlera, bo uznałeś ją za korzystną dla gracza? Nie wiem czemu, Twoja to była decyzja, a nie moja.

Luka dostal ostatecznie podczas tego samego okienka maxa z PO. W 1 wersji nie bylo chyba PO, tylko 5 letni kontrakt. End of story. Nie wiem czemu teraz mialoby to sluzyc do wybielania Lakers

Butler dostal od Ciebie dobry kontrakt, wiec nic dziwnego ze podpisal. Natomiast nie oczekiwalbym jako agent paycutow z tego tytulu od innych. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

No z tym Monkiem to spoko, że tak mało rzuciliście, bo typ był gotowy na paycut dla Lakers (i to nie takich Lakers jak ci wspaniali mistrzowscy moi :)), a w RL dostał mocne 19,5 mln na 2 lata.

To czemu nie wziął tego paycuta skoro tak mu na tym zależało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, january napisał:

Mówisz, masz @Reikai, słowami Monka :P 

 

“Money is always a part, man, but I don’t think it’s the biggest priority in my free agency this year,” Monk said. “It’s me feeling like I’m having a home and I can go out there and do the same things I did this year.”

“They might not be able to pay me as much as I want,” he said. “But I could be here and be way more comfortable as a Laker than going to any other team (that would pay) me $5 million more. So it’s just me trying to figure out what team would really want me.”

 

 

Nom, mowil tak przed FA po czym nie zdążył się obejrzeć i podpisał za większy hajs gdziekolwiek indziej, do tego nie wiem czy nie wcześniej niż Lonnie. Takze pi****lenie w podniebienie typowe, odpowiadając jakiemus dziennikarzowi z LA.  Lakers poszli po Lonniego bo odpadł Monk, a nie odwrotnie. Jakoś nie widze, żeby wzial ten paycut zeby tylko w Lakers grac.

 

Ale próbuj żebrać, może ktoś łyknie 24 latka po najlepszym sezonie za minimum, ja na pewno nie.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

The third-year guard said multiple times over the course of the last few months that he would take less than market value to stay with the Lakers for another season, but the team did not seem prepared to give him even their taxpayer mid-level exception while they prioritized depth at other positions in free agency.

No, czyli to co mówił nie ma znaczenia. Jakby mu tak bardzo zależało, to wziąłby cokolwiek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Masz wyraźny cytat Monka, że był gotowy wziąć 5 mln mniej, byleby zostać w Lakers. A mówimy o ekipie co nie weszła do playin, a nie jak u nas została mistrzem NBA.

Problem był taki, że miał wziąć 7 mln mniej od Lakers wedle LAL. U nas ma wziąć 3 mln mniej. Serio, to jest tak oczywisty paycut tutaj, że aż mnie boli, iż w ogóle będę musiał o to walczyć...

Chcesz to żebrz sobie ile wlezie odkurwiajac czary z tym, ze wszystko jest oczywiste i każdy grajek marzy o graniu w Lakers, ale dla mnie prędzej odrzuci wszystkie oferty niż 24 latek po najlepszym sezonie pójdzie grac za 2 mln. Paycutow szukaj u weteranow, nie u gości pre prime po najlepszym sezonie 

 

Zawodnicy mówią różne rzeczy, jak widać nie ma to znaczenia na co był gotowy, a na co nie. 

1 minutę temu, tangiers napisał:

image.gif.24d8c2b4275576fab6ed0fef9aadbaac.gif

III tura, piekny czas ;)

Zaklinanie rzeczywistości to się nazywa. To jak biedni artyści mówiący o tym, że są bogaci zanim zaczną nimi być, po to żeby przyciągnąć to do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał:

Zaklinanie rzeczywistości to się nazywa. To jak biedni artyści mówiący o tym, że są bogaci zanim zaczną nimi być, po to żeby przyciągnąć to do siebie.

Najlepsze, ze istnieja szanse, iz to przejdzie. Nie da sie ukryc, ze po extension  Lebrona kultura organizacji Lakers poprawila sie.
 

Jakkolwiek Strus po pododbnum sezonie dostal ode mnie 25 000 000, a tu na razie minimum ze strony macierzystego klubu. Czekam zatem na paycuty dla Heat!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tangiers napisał:

Najlepsze, ze istnieja szanse, iz to przejdzie. Nie da sie ukryc, ze po extension  Lebrona kultura organizacji Lakers poprawila sie.
 

Jakkolwiek Strus po pododbnum sezonie dostal ode mnie 25 000 000, a tu na razie minimum ze strony macierzystego klubu. Czekam zatem na paycuty dla Heat!

To już głosujący ocenia, ale ja chętnie popatrzę na przypadek goscia w RL, ktory w wieku 24 lat robi 14 ppg i idzie do contendera za minimum. Jak to taki oczywisty paycut, to Jasiek bez problemu na pewno rzuci duża ilością takich przypadków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, tangiers napisał:

Najlepsze, ze istnieja szanse, iz to przejdzie. Nie da sie ukryc, ze po extension  Lebrona kultura organizacji Lakers poprawila sie.
 

Jakkolwiek Strus po pododbnum sezonie dostal ode mnie 25 000 000, a tu na razie minimum ze strony macierzystego klubu. Czekam zatem na paycuty dla Heat!

W sensie ze Monk gral w Lakers w zeszłym sezonie u nas?

 

I teraz miałby wziąć minimum?

 

XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.