Skocz do zawartości
Tomek9248

beGM - Free Agency - komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, eMeS napisał:

Szansa na Playoffy :D

Kolega dziś w przeformie  xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, człowiek...morza napisał:

cos mnie ominelo?

III tura? :D 

Godzinę temu, january napisał:

Pocztówka Derricka Whitea mistrz!

13 minut temu, january napisał:

Kolega dziś w przeformie  xd

@eMeS jest zawsze jest w formie. Przecież jak Shams prowadził swoje 10 shots to jego wywiad w głosowaniu zdeklasował wszystkie i zajął pierwsze miejsce w rankingu popularności :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, człowiek...morza napisał:

widze hejterki dalej piana z pyska na widok Pana z Knicks 

Powalczysz w tym roku chociaż z pistons i hornets o play in ? 😛 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, eMeS napisał:

Wystarczy zobaczyć licytacje 2 tury :D Poza tym, dostałem ją to mogę pokazać:

pocztowka.thumb.jpg.bcc661f9fb1686c07bee6f26063582ae.jpg

819039550_pocztkowkatrsci.png.55089bfbb54bf8cadf47241b9ef0017b.png

Pocztówka super 🙂

No to zobaczmy tę licytację z drugiej tury jeżeli chcesz. 

W pierwszej fazie zupełnie o nim zapominasz, nie jest w Twoich planach. 

W drugiej składasz fajną ofertę Whiteowi, rozmawiasz z nim, mówisz mu że chcesz mu wynagrodzić to, że rok temu go wysiudałeś. Co prawda wcześniej dałeś ofertę Robinsonowi, ale klepiesz White po plecach i mówisz spoko, na Robinsonie nam bardziej zależy, ale wiesz, mamy 25 baniek do wydania, starczy na Was dwóch. O nic się nie martw. 

Jednak jak przychodzi co do czego to podwyższasz ofertę dla Robinsona, White słysząc to dzwoni do Ciebie zaniepokojony. Mówisz mu, że sorry, ale już nie jesteś w naszych planach, nie starczy nam kasy, więc wiesz, spadaj. W sumie to od początku nie byłeś w naszych planach chciałem się po prostu zabawić, ale wiesz dzięki nam Phila podniosła ofertę dla Ciebie, więc wiesz - jesteśmy even? Żółwik. 

Później w celach marketingowych wysyłasz sam do siebie pocztówkę niby od White z napisem we are even. Tylko zapominasz przykleić znaczek 😉

Niby wygląda to jakby dzięki Tobie White zarobił więcej, ale prawda jest niestety taka, że znowu go oszukałeś na ostatniej prostej. 

Pokazałeś wyrachowanie i pewnie ładnie to wygląda bez szczegółów, ale wydaje mi się, że do graczy w lidze poszedł przekaz, że działasz z wyrachowaniem, w razie czego nie drgnie Ci powieka by było na Twoim, niekoniecznie dla gracza. Skuteczność duża, ale czy tego oczekują gracze? Może część tak, ale nie sądzę by wszyscy. 

Ogólnie tak, można powiedzieć, że dzięki Tobie zarobi więcej, ale styl i główna i jedyna motywacja jaką była dla Ciebie pokazanie siebie w jak najlepszym świetle a nie pozyskanie zawodnika, pozostawia delikatny niesmak. 

Marketing na wysokim poziomie 😀

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Tecu napisał:

Ogólnie tak, można powiedzieć, że dzięki Tobie zarobi więcej, ale styl i główna i jedyna motywacja jaką była dla Ciebie pokazanie siebie w jak najlepszym świetle a nie pozyskanie zawodnika, pozostawia delikatny niesmak. 

Chciałbym, żeby do GMów, którzy mają w pamięci że przeze mnie dostał poprzednio mniej pieniędzy, dotarła informacja że dzięki mnie teraz zarobi ich więcej - to prawda.

Natomiast nie była to jedyna motywacja, zarówno jego, jak i Duncana chętnie bym wziął do siebie na umowach które proponowałem. Byłem przygotowany na to, że Duncana wyrównasz i zmusiłem Cię tym samym do podwyższenia oferty Derrickowi. Ja rozumiem niesmak z twojej strony, ale tak jak pisałem na priv - nic osobistego, po prostu lubie obydwu zawodników :)

12 minut temu, Tecu napisał:

Później w celach marketingowych wysyłasz sam do siebie pocztówkę niby od White z napisem we are even. Tylko zapominasz przykleić znaczek 😉

Sam do siebie? Weź, paranoje się leczy xD 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi