Skocz do zawartości
Tomek9248

beGM - Free Agency - komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, mac napisał:

Do drzwi Reggie puka Jego najlepszy przyjacie Paul George. Cos co w real nba potwierdzilo sie ze jest wazne (a nie te bajki co piszesz, bo batum wolal rok temu za minimum podpisać z clippers a nie z zadnym z tych 3 gosci).

Po prostu przynajmniej widać przy tych 2 nazwiskach bardzo dobrze pewne zjawisko.

Zapraszam na FB. Nie będę o tym tutaj rozmawiał. 

P.S: u nas Reggie nie grał z PG13 a z najlepszym aktualnie graczem ligi - Giannisem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Tecu napisał:

A to przepraszam, byłem pewien, że przed edycją tak było. 

Przepraszam. 

Nic się nie stało, musiałeś mnie z kimś pomylić, po prostu mocno zdziwił mnie Twój post, bo ja nawet kilka stron temu tu pisałem właśnie tekst o tym, że ogólnie rzecz biorąc to odrzucanie ofert jest ostatecznością absolutną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
38 minut temu, fluber napisał:

Już nie chce się odwoływać do mitycznej kultury organizacji ale daje mu dwa razy tyle co w rl NBA, nie wyjebalem go z teamu jak magic a są osoby które mają mnie tu na końcu głosowania. 

Przepraszam, nie wiem skąd mi się wzięło, że go właśnie wyjebałeś z teamu jakiś czas temu.

Naturalnie głos poprawiony bo tym się właśnie kierowałem.

------------------------------------------------------

Edytowane przez Eld

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Eld napisał:

Przepraszam, nie wiem skąd mi się wzięło, że go właśnie wyjebałeś z teamu jakiś czas temu.

Naturalnie głos poprawiony bo tym się właśnie kierowałem.

------------------------------------------------------

Ktoś go kiedyś musiał z Charlotte wymienić ale na bank nie ja:) magic go oddali chyba do Clippers? A oni do Pelicans? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, fluber napisał:

Ktoś go kiedyś musiał z Charlotte wymienić ale na bank nie ja:) magic go oddali chyba do Clippers? A oni do Pelicans? 

No ale nie Ty i to się dla mnie liczy - możesz sprawdzić - głos zmieniony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Szulim napisał:

Masz w tym trochę racji i po to jest ten temat aby dyskutować ;) 

przemysle ten głos 

Ponieważ zostałem posadzony o gambling z Brownem, to przypominam. On w Real NBA dostał kontrakt z To na 3 rok, a u mnie gwarantowany hajs.

@MarcusCamby to granie na niekorzyść gracza, jeśli pojawi się info, ze się połamał, to ziom może stracić wszystko, a w tej liczę zarobił grosze z 2waya.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Nets to patologia.

Oj Marcus, nie próbuj być na siłę kontrowersyjny. @kolader to jeden z GMów, który bardzo ceni swoich zawodników i nie rozmienia na drobne. Oby więcej takich "patologii" tutaj było.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie no Reggie Jackson rzucający się na 700tysiecy od drużyny która w beGM nie zagrała jeszcze w PO (poza pierwszym sezonem)kosztem gry dla mistrza NBA jako starter to niezła patola :D 

winszuje humoru! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Qcin_69 napisał:

nie no Reggie Jackson rzucający się na 700tysiecy od drużyny która w beGM nie zagrała jeszcze w PO (poza pierwszym sezonem)kosztem gry dla mistrza NBA jako starter to niezła patola :D 

winszuje humoru! 

To nie humor, a czyste uprzedzenie do nas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, mac napisał:

To nie humor, a czyste uprzedzenie do nas.

mnie tam bawi :D jak bardzo trzeba mnie nie lubić żeby takie rzeczy podpisywać swoją ksywka :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
33 minuty temu, karpik napisał:

Oj Marcus, nie próbuj być na siłę kontrowersyjny. @kolader to jeden z GMów, który bardzo ceni swoich zawodników i nie rozmienia na drobne. Oby więcej takich "patologii" tutaj było.

Najlepszy jest LMA w Hornets, ze wzgledu na kulture organizacji i to swiezo po tym jak oddali ich najlepszego gracza(Sabonisa)  xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pocztówka Derricka Whitea mistrz!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
26 minut temu, tangiers napisał:

Najlepszy jest LMA w Hornets, ze wzgledu na kulture organizacji i to swiezo po tym jak oddali ich najlepszego gracza(Sabonisa)  xd

Wymiana wynikała z tego, że Rada zmusiła mnie do tego grożąc bankructwem. Musiałem oddać Westbrooka albo Sabonisa i to nie jest takie "musiałem" jak innych gm-ów tylko naprawdę regulamin to na mnie wymusił... Ja nie chciałem oddawać Sabonisa:/

I tak przy widmie bankructwa oddałem jedynie spadające po tym sezonie kontrakty. Wszyscy graczy, z którymi podpisałem dłuższe umowy byli nietykalni.

Edit: Co nie zmienia faktu, że taki LMA to by do mnie na pewno nie chciał iść, bo on chce grać o pierścień.

Edytowane przez fluber

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
24 minuty temu, fluber napisał:

Wymiana wynikała z tego, że Rada zmusiła mnie do tego grożąc bankructwem. Musiałem oddać Westbrooka albo Sabonisa i to nie jest takie "musiałem" jak innych gm-ów tylko naprawdę regulamin to na mnie wymusił... Ja nie chciałem oddawać Sabonisa:/

I tak przy widmie bankructwa oddałem jedynie spadające po tym sezonie kontrakty. Wszyscy graczy, z którymi podpisałem dłuższe umowy byli nietykalni.

Edit: Co nie zmienia faktu, że taki LMA to by do mnie na pewno nie chciał iść, bo on chce grać o pierścień.

Sprzedaz Sabo wynikala z tego, ze miales w payrollu (strzelam) 150 baniek za tamten sezon, wiec mogles sie tego spodziewac.

Co do LMA to daleko mi do sposobu prowadzenia biznesu przez icha GMa, ale LAL to no brainer w tym przypadku.

Edytowane przez tangiers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, tangiers napisał:

Sprzedaz Sabo wynikala z tego, ze miales w payrollu (strzelam) 150 baniek za tamten sezon, wiec mogles sie tego spodziewac.

Gdybym wygrał mistrzostwo, to nie musiałbym nikogo oddawać, to Wasza wina;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

cos mnie ominelo?

XD czy ty wciąż na wakacjach w Bieszczadach? :D 

poza oferowaniem całej 3 rundy FA, to jeszcze masz czas na głosowanie żeby kolejnych punktów nie zarobić ;) weź się do roboty :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe czy Knicks obronia tytul mistrza Play - In

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi