Skocz do zawartości
Tomek9248

beGM - Free Agency - komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

A jestem rozczarowany tym, ze Noel ma niby brac teraz dluzszy kontrakt, ktory w calym okresie daje mniej kasy niz on do niedawna przez rok zarabial. To nie jest tak, ze on do tej pory nic nie zarobil. 

Wchodzi w prime, wiec raczej wzialby 1+1 ode mnie od contendera, gdzie moze jeszcze sie troche wypromowac. 

Co do Portisa. To wzial paycut zeby grac w Bucks rok temu(u mnie dostal wiecej rok temu), w tym roku wzial znowu paycut zeby zostac ( u mnie znowu dostal wiecej). Gada u Shamsa w wywiadze jak ceni stabilizacje, po czym u nas ma przejsc nagle do Phoenix xd

Edytowane przez tangiers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, fluber napisał:

Jak ktoś mu gdzieś dawał z legit po teamu 12 milionów z których zrezygnował to chętnie zmienię zdanie 

wedle doniesień które pamiętam dostawał propozycje z Indiany na ok 7-8mln. Nie wiem czy to kategoria legit PO team, ale to pokazuje że mógł wybrać ofertę w RL NBA w której zarobiłby więcej, a jednak pozostał w CLIPS 

No generalnie o hajs się nie ma co martwić skoro i tak dostaje 8,5 mln rocznie ze strechu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, tangiers napisał:

Co do Portisa. To wzial paycut zeby grac w Bucks rok temu(u mnie dostal wiecej rok temu), w tym roku wzial znowu paycut zeby zostac ( u mnie znowu dostal wiecej). Gada u Shamsa w wywiadze jak ceni stabilizacje, po czym u nas ma przejsc nagle do Phoenix xd

Nie przejdzie, bo tylko JaMychala biore i jednego podpisuje :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O co chodzi z głosowaniem w sprawie Otto Portera, że Mavs z tą bieda ofertą są tak wysoko? Bez jaj, że on bierze jakieś Team Option na drugi rok :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Braveheart22 napisał:

O co chodzi z głosowaniem w sprawie Otto Portera, że Mavs z tą bieda ofertą są tak wysoko? Bez jaj, że on bierze jakieś Team Option na drugi rok :)

Bardzo dobre pytanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dzis musze zaglosowac, bo jutro na wesele jade i wracam pewnie dopiero w poniedzialek, gdzie raczej nie bedzie mi sie chcialo wtedy ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
46 minut temu, ozzy110 napisał:

Oferta Wolves dla Jacksona anulowana. Brak cap space i brak opisu z jakiego wyjątku oferta

A czy w regulaminie jest wspomniane, że należy wskazać z jakiego wyjątku się korzysta?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w ofertach dałem pełne Room Mle Monkowi, nie mogłem już podnosić czy to jedak błąd?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

w ofertach dałem pełne Room Mle Monkowi, nie mogłem już podnosić czy to jedak błąd?

Dałeś mu ofertę w kontrofertach po czym w reofertach znowu dałeś ofertę czego nie mogłeś zrobić

30 minut temu, karpik napisał:

A czy w regulaminie jest wspomniane, że należy wskazać z jakiego wyjątku się korzysta?

Nie ma tego w regulaminu owszem, ale dobrze wiadomo, że oczekuje się od wszystkich opisu z czego oferują kontrakt, wszyscy to napisali oprócz Wolves

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 minuty temu, ozzy110 napisał:

Nie ma tego w regulaminu owszem, ale dobrze wiadomo, że oczekuje się od wszystkich opisu z czego oferują kontrakt, wszyscy to napisali oprócz Wolves

No ok, i to ma stanowić podstawę do unieważnienia oferty? Nie przesadzasz nieco?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, karpik napisał:

No ok, i to ma stanowić podstawę do unieważnienia oferty? Nie przesadzasz nieco?

Wydaje mi się, że bez opisu z czego oferuje się kontrakt bierzesz ofertę jakby była z cap space - więc w tym przypadku przez brak capu oferta jest nieważna - przynajmniej ja to tak interpretuje 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, karpik napisał:

dziękuje za głos rozsądku.

32 minuty temu, ozzy110 napisał:

Dałeś mu ofertę w kontrofertach po czym w reofertach znowu dałeś ofertę czego nie mogłeś zrobić

to może zamist pisać tej marnej jakości posty popracuj nad poprawa regulaminu, skoro nie ma obowiązku wypisywania z jakiego wyjątku to nie ma obowiązku. 

Mam wyjątek i z niego skorzystam w przypadku Reggiego, na resztę waszych kompleksów nie mam czasu stad begm dla mnie jest w tym roku tylko miejscem gdzie wpadnę raz w miesiącu przypomnieć kto jest Mistrzem, ale argumentacja o unieważnieniu oferty Bo WSZYSCY INNI NAPISALI jest na poziomie Twojego FA, no offence.

Oferta ważna oczywiście 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego KCP ma u niektórych wyżej odrzucenie oferty niż moją ofertę ? Szczególnie biorąc pod uwagę, że u mnie grają Harden i Durant, a w real NBA główni wolni agenci szli właśnie do nich. Nie róbmy sobie jaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 minuty temu, Qcin_69 napisał:

dziękuje za głos rozsądku.

to może zamist pisać tej marnej jakości posty popracuj nad poprawa regulaminu, skoro nie ma obowiązku wypisywania z jakiego wyjątku to nie ma obowiązku. 

Mam wyjątek i z niego skorzystam w przypadku Reggiego, na resztę waszych kompleksów nie mam czasu stad begm dla mnie jest w tym roku tylko miejscem gdzie wpadnę raz w miesiącu przypomnieć kto jest Mistrzem, ale argumentacja o unieważnieniu oferty Bo WSZYSCY INNI NAPISALI jest na poziomie Twojego FA, no offence.

Oferta ważna oczywiście 

21 minut temu, Sylvinho. napisał:

Dlaczego KCP ma u niektórych wyżej odrzucenie oferty niż moją ofertę ? Szczególnie biorąc pod uwagę, że u mnie grają Harden i Durant, a w real NBA główni wolni agenci szli właśnie do nich. Nie róbmy sobie jaj.

Jak już jesteście obaj to może dograjcie za co było to >5mln w dealu bez kontynuacji :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, cvbe napisał:

Jak już jesteście obaj to może dograjcie za co było to >5mln w dealu bez kontynuacji :P

to jest long term deal, pamiętajcie ze jestem Mistrzem i Wizjonerem, wiec poznacie sens tego dealu gdy będziecie na odpowiednim poziomie wtajemniczenia drodzy Padawanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
54 minuty temu, Szulim napisał:

Wydaje mi się, że bez opisu z czego oferuje się kontrakt bierzesz ofertę jakby była z cap space - więc w tym przypadku przez brak capu oferta jest nieważna - przynajmniej ja to tak interpretuje 

No to interpretując to w ten sposób, to niemal wszystkie minimalne kontrakty są w tej turze nieważne, ponieważ je też podpisuje się z wyjątku ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

to jest long term deal, pamiętajcie ze jestem Mistrzem i Wizjonerem, wiec poznacie sens tego dealu gdy będziecie na odpowiednim poziomie wtajemniczenia drodzy Padawanie

To jest tak bardzo longterm deal, że wszyscy zapomną o jego pierwszej części zanim wydarzy się druga xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, karpik napisał:

No to interpretując to w ten sposób, to niemal wszystkie minimalne kontrakty są w tej turze nieważne, ponieważ je też podpisuje się z wyjątku ;)

Szach mat. 

wiec Ozzy już się nie produkuj tam, tylko dołącz ofertę Soty do szablonu, bo za mały masz rapierek by wyskoczyć na te Armate

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, karpik napisał:

hmm, a czy minimalnych kontraktów nie można podpisać nawet nie mając wyjątków celem uzupełnienia składu? 

jeśli jest inaczej to jeszcze się doedukuje - ale myślałem że vet czy rookie min jest zawsze opcją poniżej HC bez wyjątków, a jak już kontrakt chce się wyżej to albo cap space, albo podajemy jaki wyjątek używamy ;) 

ale ja tu jestem jeszcze krótko, więc może źle odczytuję CBA i Regulamin :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, cvbe napisał:

To jest tak bardzo longterm deal, że wszyscy zapomną o jego pierwszej części zanim wydarzy się druga xd

czekajcie a się doczekacie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi