Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Oj @człowiek...morza takis maluczki i pienisz się bez sensu

jak chcesz to zapytaj @evitacre czy dyktuje mu głosowania bo to jakieś bzdury totalne

czy przypominam mu o terminach? Owszem

czy ścigam go jak zapomni? Owszem

czy robię tak tylko z nim? Nie - ścigam tez innych Np ciebie ;) 

takze wyjdź może z ramion Qcina i zacznij myśleć zamiast tylko pieniaczyc ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Szulim napisał:

Ciekawe, ciekawe 

ja słyszałem plotki na mieście ze do spółdzielni należy @cvbe @eMeS @człowiek...morza @LONGER01 i @Ashigaru z @evitacre

wychodzi na to, że ta spółdzielnia to prawie cała liga - każdy kto zrobił deal kiedykolwiek z @Qcin_69 dostawał bilet wstępu i talon na dziwki

prosze o nie stawianie mojego nicka obok tego oszusta CMa. Już 2 tura mija, a nie ma jeszcze oferty dla legendy klubu carmelo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Camby ma "lekką" obsesję, nigdy nie zauważyłem sytuacji aby Qcin dał komukolwiek fory pry dealu, ja takiej na pewno nie dostałem i też wątpię aby ktoś znalazł przykłady na takie procedery, termin ten uknuł @ignazz a my to po prostu dla beki podłapaliśmy, natomiast poza tym nigdy nie było żadnych układów, no chyba, że argumentem ma być fakt, że się znamy i lubimy, tyle, że ja to mogę powiedzieć o większośći GMs

skończmy już z tym

Jakbym miał wybrać najbardziej ślepego usera na forum to byłby to LBS. On nadal się nie pokapowal jaka był marionetka przez 3 lata mając GOAT ( @julekstep) i 2x MVP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, człowiek...morza napisał:

ale z tym "wzieciem pod uwage" kandyatury qcina na gma magic to akurat zwykle pospolite chamstwo.

wielce dla tej gry zasluzony gm, bez krzty ironii.

rada tam blaga na bokach o jakis kasztanow na pozycje gm'ow.

a tu totalny brak szacunku dla autorytetu, ktoremu miejsce w grze nalezy sie jak psu buda.

brzydkie to

to cec***e prawdziwych Mistrzów i ich Przyjaciół.

Moga się obrzucać błotem, ale w najważniejszych momentach myślą tak samo i stoją w jednym szeregu. 

To Solidarność, a nie Spółdzielnia.

Ale są Mistrzowie którzy podpisują DFSa 9/3 i są ciecie malinowe które w tym samym czasie płacąc 60 mln Joshom Richardsonom.

Czemu Cię dziwi ze jakiś randomowy Ozzy wolałby by grali w te grę przedstawiciele tego drugieg gatunku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Qcin_69 napisał:

to cec***e prawdziwych Mistrzów i ich Przyjaciół.

Moga się obrzucać błotem, ale w najważniejszych momentach myślą tak samo i stoją w jednym szeregu. 

To Solidarność, a nie Spółdzielnia.

Ale są Mistrzowie którzy podpisują DFSa 9/3 i są ciecie malinowe które w tym samym czasie płacąc 60 mln Joshom Richardsonom.

Czemu Cię dziwi ze jakiś randomowy Ozzy wolałby by grali w te grę przedstawiciele tego drugieg gatunku?

EEA92-E40-D140-49-D5-A317-308798-B7415-E
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał:

On nadal się nie pokapowal jaka był marionetka przez 3 lata mając GOAT ( @julekstep) i 2x MVP. 

luzik, myślę, że Jok  jakoś by spokojnie przełknął taką marionetkę na stanowisku gdyby się okazało, że kilka sezonów z rzędu będzie w topie konferencji, możesz sobie myśleć co chcesz, ale wypada oddzielić słowa "spółdzielnia" od strefy wpływów", widzę, że tworzy się tu jakieś swoiste drzewko koneksji, o połowie tych nicków nawet nie miałem pojęcia, Nuggets nigdy nie uczestniczyli w żadnym spisku, nie znajdziecie żadnej wymiany, która mogłaby być uznana za nieetyczną, ich celem było zawsze tylko wzmocnienie zespołu 

słaba sytuacja assetowa na ten czas wynika tylko i wyłącznie z błedem przy Holidayu,, wziąłem tą sytuacje na klatę i nie rozpamiętuję co tam było kilka lat temu  i kto z kim się tam ułożył, ja robię konkretne ruchy po konkretnych graczy dbając o to aby roster był silniejszy z roku na rok, życzę Tobie Iggy abyś poszedł tą samą drogą a nie po tylu latach dalej robił za Edytę Jaworowicz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MarcusCamby napisał:

@Qcin_69 czemu głosujesz, skoro nikt Cię nie ogłosił jeszcze GMem?

Jak Qcin wraca to chyba trzeba pomyśleć nad rezygnacją, bo spółdzielnia nigdy nie pozwoli na mocne Pels. A ja mimo wielokrotnych zaproszeń do spółdzielni nigdy się nie sprzedam. 

No to ja jestem za powrotem Qcina, 

dwoch beciaków mniej w jeden dzień, to byłby piekny dzień dla begm.

A harden to ze szczęścia by zamówił 101 striptizerek 
 

A w spółdzielni jest całkiem fajnie , ja np dostałem za darmo Nianga bo tamci z tej drugiej spółdzielni zapomnieli wcześniej usunąć pick który oddałem w zamian z mojego arkusza. Jeszcze raz z tego miejsca dziękuje radzie i spółdzielni za ten deal! 
 

camby jedyna opcja na mocne pels to twoje odejscie…

ps . wymowne jest ze harden odrzuci ofertę 270mln byle by nie zostać w pelicans, piękne podsumowanie twoich osiągnięć w tej grze 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Terry Rozier 

Pewnie mógłbym próbować przekonywać że Rozier wybrałby lojalność i siłę drużyny ponad kasę. Prawda jest jednak taka, że przebitka od Spurs jest spora, a Terry swoją postawą w NBA nie daje podstaw do stwierdzenia, że to miałoby dla niego znaczenie. Jest u mnie dopiero od roku, a real odszedł z Celtics do słabszych Hornets za kasą. Pewnie mogłem mu rzucić trochę więcej, ale 20+ to jak dla mnie przepłacenie Roziera, który jest fajny, ale też moim zdaniem dawanie takich umów graczom pokroju Roziera to prosta droga do dolnych rejonów stanów średnich. 

Życzę @ignazz żebym się co do Roziera pomylił i żałował, że nie dałem więcej ale na ten moment uważam, że dobrze jest jak jest. Dziękuję mu za grę i życzę powodzenia w Spurs. 

2. Kyle Lowry 

tutaj mam pewien problem bo z jednej strony

@Alonzo rozumiem i uważam, że akurat Lowry mógłby zgodzić się na obniżkę, tym bardziej że po drugiej stronie mamy słabych Nets. Pewnie mógłby te kilka mln więcej dorzucić i argumenty dla których tego nie zrobił do mnie nie trafiają, niemniej jest to mniejszy problem niż to dlaczego nie dał mu PO w drugim roku lub dlaczego nie zaoferował mu dłuższej umowy (skoro i tak twierdzi, że chciał go do końca kariery zatrzymać). Jeszcze się zastanowię, choć skłaniam się ku Magic. 

3. Dorian Finney - Smith 

Rzadko spotykana sytuacja w przypadku tego typu rolesa, gdzie z jednej strony ma bardzo wysoka umowę wieloletnią, a z drugiej kosmiczna jak dla niego roczna pensję. Ponieważ równie dobrze za rok/dwa może się kręcić w okolicach minimum to zdecydowanie bierze umowę od Raps. 

4. James Harden 

Już o tym pisałem - moim zdaniem jest załamany tym, gdzie go Wizards wysłali i zamiast rozważać extension powinniśmy godzinę po wymianie składa trade request. 

5. Brook Lopez 

Nie bardzo rozumiem dlaczego ma wybrać gorsza ofertę od gorszej drużyny. Moim zdaniem idzie do Warriors, chyba że @Szulimmi wyjaśni, dlaczego ma być inaczej 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6. Malcom Brogdon 

Jestem na nie, bo podpisywanie extension bo najsłabszym od lat/zmarnowanym przez kontuzje sezonie to słaby pomysł. Brogdon już pokazał w NBA, że jest wart więcej, a nie jest na żadnym musiku. Ma cały rok, aby odbudować swoją wartość, teraz dostaje umowę o wiele niższa od np Roziera, od którego jest lepszy. 

7. Ten C z Lakers 

Też jestem na nie. Tak jak w przypadku Brogdona, zakładam (chyba, że są jakieś wypowiedzi danego grajka że jest inaczej), że gracze mają o sobie wysokie mniemanie, jeśli nie mają nieciekawej historii kontuzji to raczej nie zakładają, że ja złapią, a liczą że będą zdrowi, w dodatku w przypadku młodych graczy (jak ten C z Lakers) są przekonani że kolejny rok będzie lepszy od poprzedniego. 

8. Rudy Gobert 

Nie, nie wierzę że Rudy nie widzi tego, że Sacto przez te kilka lat nie byli nawet blisko zbudowania czegoś więcej niż walka o Play offs, a perspektywy są jeszcze gorsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

@Qcin_69

czy boski GM ma coś do dodania w sprawie Kyle Lowry? Bo się waham nad głosem 

I tak sobie myśle czy my tu w maliny nie jesteśmy wrzuceni

zarząd Magic zrobi wiele by go utrzymać w zespole, jeśli kos się waha to niech odrzuci wszystkie oferty a Magic którzy wygenerowali niemal 20mln capspace przedstawia mu nowa ofertę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Szulim napisał:

pierwszy głos Spółdzielni najmocniej krzyczy :D 

glos GOATA, ktory powinienes brac do serca bez zająknięcia.

no ale kumam. lepiej szczekac i szorowac dno, zamiast skorzystac z mego dobrodziejstwa. typowe dla polakow b. skonczy sie modlami do prymasa tysiaclecia, z ktorych wiadomo ze c*** ebdzie

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

easy panie Morze - jak byłem młodzikiem jak ty też miałem swoją dumę i wydawało mi się że jestem królem świata ;) 

później życie uczy trochę pokory, ale to jeszcze przed tobą ;)

Qcin dostał informacje, co musi spełnić, żeby wrócić - póki co przetwarza. 

jak będzie jakiś update, to będzie odpowiedni Komunikat - póki co, Magic są pod kuratelą Rady

EOT 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.