Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o ofercie dla Goberta? Nie jest do końca to na co umówiliśmy się jako agenci z Shevcu. Kontrakt jest rozłożony o dodatkowy rok i dorzucone 20mln.

Ciężko powiedzieć jaką wartość będzie miał Gobert i te 20mln za cztery lata. Ale jestem wstępnie gotowy przystać na te warunki. 

@shevcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, MarcusCamby napisał:

Co myślicie o ofercie dla Goberta? Nie jest do końca to na co umówiliśmy się jako agenci z Shevcu. Kontrakt jest rozłożony o dodatkowy rok i dorzucone 20mln.

Ciężko powiedzieć jaką wartość będzie miał Gobert i te 20mln za cztery lata. Ale jestem wstępnie gotowy przystać na te warunki. 

@shevcu

odblokuj mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tangiers napisał:

@kolader Przyjacielu, jak mogles…

@Alonzo

Nie robmy sobie jaj z ta obnizka dla KATa, mi spolecznosc odrzucila extension Luki, bo nie dalem mu PO w ostatnim roku. A byl juz po 2 finalach w tej grze. 

A pamietasz kto wyciagnal od ciebie Horforda jako pierwszy? Z 4 albo i 5 lat temu? Poza tym zobaczymy jak uznaja głosujący, cos czuje ze i tu wpieprzam bo jestę tankerem

Edit: a tobie o Brooksa chodzi?

Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fluber napisał:

@january

To extension Brogdona to jest legalne? Nie było jakiegoś zapisu, że extension nie może startować od niższej kwoty niż kontrakt, który ma gracz?

przed Turą zapytałem się o to, bo słyszałem różne opinie i osoba uznawana za znającą realia potwierdziła, że takie extension jest możliwe

z drugiej strony dlaczego mielibyśmy zabraniać graczom podpisywanie umów o niższej wartości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

przed Turą zapytałem się o to, bo słyszałem różne opinie i osoba uznawana za znającą realia potwierdziła, że takie extension jest możliwe

z drugiej strony dlaczego mielibyśmy zabraniać graczom podpisywanie umów o niższej wartości?

Po prostu kojarzy mi się taka sytuacja u nas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

przed Turą zapytałem się o to, bo słyszałem różne opinie i osoba uznawana za znającą realia potwierdziła, że takie extension jest możliwe

z drugiej strony dlaczego mielibyśmy zabraniać graczom podpisywanie umów o niższej wartości?

Z powodu CBA ? 
chyba rok temu pytałem o extension dla cp3 i mi powiedzieli ze nie może być niższe niż jego zarobki, wiec odpuściłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Z powodu CBA ? 
chyba rok temu pytałem o extension dla cp3 i mi powiedzieli ze nie może być niższe niż jego zarobki, wiec odpuściłem. 

to wiesz, że to jest w CBA czy tylko mówisz to co od kogoś usłyszałeś?

czy Rada może się do tego odnieść? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie w CBA ja nie znalazłem zakazu dawania extension niższego niż wartość poprzedniego kontraktu, ale tak jak pisałem @LeweBiodroSmoka na priv - poprosiłem go aby zapytal kogoś bardziej biegłego w tym temacie a mianowicie @karpik

więc jeśli on mu potwierdził, że tak można to pewnie można

sytuacja jest inna w tym wypadku:

A contract with an option can also be extended if the player (or team) opts-out, as long as the extension adds at least two new seasons onto the contract (excluding any new option year) and the salary in the first year of the extension is not less than the salary in the non-exercised option year.

Brogdon u nas wziął opcję, więc extension nie ma ograniczeń co do wysokości nowego kontraktu (przynajmniej ja tak to rozumiem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szulim napisał:

Generalnie w CBA ja nie znalazłem zakazu dawania extension niższego niż wartość poprzedniego kontraktu, ale tak jak pisałem @LeweBiodroSmoka na priv - poprosiłem go aby zapytal kogoś bardziej biegłego w tym temacie a mianowicie @karpik

więc jeśli on mu potwierdził, że tak można to pewnie można

mimo wszystko zastanawiające jest to, że jest to przedmotem sporu, bo sam procder wydaje się bardzo przydatnym narzędziem dla GMa z którego pewnie wielu by korzystało, nie wiem co o tym myśleć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kolader napisał:

A pamietasz kto wyciagnal od ciebie Horforda jako pierwszy? Z 4 albo i 5 lat temu? Poza tym zobaczymy jak uznaja głosujący, cos czuje ze i tu wpieprzam bo jestę tankerem

Edit: a tobie o Brooksa chodzi?

Chodzi o Brooksa. 100 baniek to gruba oferta. Horfordowi akurat ja dalem wiecej ;)

No coz chyba po raz pierwszy klasa wyzsza srednia dostanie ladna wyplate podczas FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Co myślicie o ofercie dla Goberta? Nie jest do końca to na co umówiliśmy się jako agenci z Shevcu. Kontrakt jest rozłożony o dodatkowy rok i dorzucone 20mln.

Ciężko powiedzieć jaką wartość będzie miał Gobert i te 20mln za cztery lata. Ale jestem wstępnie gotowy przystać na te warunki. 

@shevcu

Zarobi więcej. Przekonaj mnie ze dostanie w wieku 34 lat więcej niż 20 baniek. Nie ma szans...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, shevcu napisał:

Zarobi więcej. Przekonaj mnie ze dostanie w wieku 34 lat więcej niż 20 baniek. Nie ma szans...

Ja podejdę do tego jak zawsze liberalnie i wspieram klub macierzysty. 

Tym bardziej ze wiem ze cenisz swojego gracza nawet przed jego wycena w rl. Zawsze za to udzielam wsparcia. 

4 minuty temu, kuba2419 napisał:

Źródło bliskie Memphis Grizzlies donoszą o dzisiejszym spotkaniu Nickeil Alexander-Walker z GM. Tematem miało byś extension dla młodego Kanadyjczyka już podczas tego offseason. Mówi się o kwotach rzędu 24mln/4 (3+PO).

Warte rozważenia. Moim zdaniem oferta mocno wstępna i chyba odrobine za niska bo to dalej młody gracz. Z drugiej strony ostatni sezon ( szczególnie rl jazz) to krok do tylu. Jest to wiec dosyć ciekawa oferta i bardzo intrygująca jak się spojrzy na Paschala np. Przy korekcie oferty w górę jako agent dałbym szanse nowemu GM zbudować coś nowego. PO w tym pomaga. Mamy trudne covidowe czasy. Warte rozpatrzenia. Tylko ten cukier drogi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

mnie karac wam nie przeszkadzalo, gdy bylo to bez sensu

wiec o co chodzi?

XD jak tylko słowo kara się pojawia to i Morze przypływa 

czytanie ze zrozumieniem - karą byłoby to ze Ignazz sam musiałby zrzucić RFA - jeśli tego nie chce to oferta jest nieważna i spada do 3 tury

Taka self kara jakby chciał go podpisać w tej rundzie ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Szulim napisał:

XD jak tylko słowo kara się pojawia to i Morze przypływa 

czytanie ze zrozumieniem - karą byłoby to ze Ignazz sam musiałby zrzucić RFA - jeśli tego nie chce to oferta jest nieważna i spada do 3 tury

Taka self kara jakby chciał go podpisać w tej rundzie ;) 

 

nie rozumiem cie, ale kara musi byc i c***

koniec z rownymi i rowniejszymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.